Akcija

 

Björn Axen -25%

21.11-11.12.2022

12 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Color Stay Conditioner (250mL)
  Björn Axén Color Stay Conditioner ir pigmentu saglabājošs kondicionieris krāsotiem matiem. Bagātināts ar organisko argāneļļu, makadāmijas riekstu eļļu, E vitamīnu, proteīniem un jūras minerālvielām, kas aizsargā, baro un mitrina matus. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai pēc mazgāšanas ar šampūnu. Lai iegūtu labākus rezultātus, atstājiet matos dažas minūtes. Kārtīgi izskalojiet.
 2. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Argan Oil Shampoo (250mL)
  Björn Axen Argan Oil Shampoo (250mL)
  250mL
  €14.96 €19.95
  -25%
  Björn Axén Argan Oil Shampoo ir sulfātus nesaturošs, maigs šampūns, kas padara matus gludākus. Bagātināts ar organisko argāneļļu un vegānisko keratīnu, kas baro un stiprina matus un mitrina galvas ādu. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai. Iemasējiet izstrādājumu, lai veidotu bagātīgas putas. Rūpīgi izskalojiet un vienmēr pēc tam lietojiet kondicionieri.
 3. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Volumizing Shampoo (250mL)
  Björn Axen Volumizing Shampoo (250mL)
  250mL
  €12.71 €16.95
  -25%
  Björn Axén Volumizing Shampoo ir apjomu veidojošs šampūns, kas bagātināts ar rīsu proteīnu un vitamīnu B5, kas stiprina un mitrina matus, neliekot to apjomam noplakt. Piemērots visiem matu tipiem. Padara matus izturīgākus un apjomīgākus. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai. Iemasējiet izstrādājumu, lai veidotu bagātīgas putas. Rūpīgi izskalojiet un vienmēr pēc tam lietojiet kondicionieri.
 4. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Argan Oil Conditioner (250mL)
  Björn Axen Argan Oil Conditioner (250mL)
  250mL
  €14.96 €19.95
  -25%
  Björn Axén Argan Oil Conditioner ir intensīvi mitrinošs un matus savaldošs kondicionieris, kas bagātināts ar organisko argāneļļu un vegānisko keratīnu. Kondicionieris padara matus gludākus un palīdz savaldīt nepaklausīgus matus. Ideāli piemērots raupjiem, sausiem, bojātiem un cirtainiem matiem, kuriem nepieciešamas papildu uzturvielas un mitrums. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai pēc mazgāšanas ar šampūnu. Lai iegūtu labākus rezultātus, atstājiet matos dažas minūtes. Kārtīgi izskalojiet.
 5. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Melon Mist
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Melon Mist
  Melon Mist
  €9.71 €12.95
  -25%
  Björn Axén Dry Shampoo Melon Mist ir viegls sausais šampūns, kas atsvaidzina un piešķir apjomu, bet neatstāj raupju sajūtu. Piemērots visiem matu tipiem. Atsvaidzina matus un padara tos kuplākus, piešķirot smalku meloņu aromātu. Lietošana: pirms lietošanas labi sakratiet. Atdaliet matus pa šķipsnām, turiet aerosolu 15 cm attālumā no saknēm un smidziniet uz sausiem matiem. Lai iegūtu labākos rezultātus, atstājiet izstrādājumu matos 1 minūti.
 6. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Sunny Grapefruit
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Sunny Grapefruit
  Sunny Grapefruit
  €9.71 €12.95
  -25%
  Björn Axén Dry Shampoo Sunny Grapefruit ir viegls sausais šampūns, kas atsvaidzina un veido apjomu, nepadarot matus raupjus. Piemērots visiem matu tipiem. Atsvaidzina matus un padara tos kuplākus, piešķirot smalku greipfrūtu aromātu. Vegānisks. Lietošana: pirms lietošanas labi sakratiet. Atdaliet matus pa šķipsnām, turiet aerosolu 15 cm attālumā no saknēm un smidziniet uz sausiem matiem. Lai iegūtu labākos rezultātus, atstājiet izstrādājumu matos 1 minūti.
 7. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Sweet Blossom
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Sweet Blossom
  Sweet Blossom
  €9.71 €12.95
  -25%
  Björn Axén Dry Shampoo Sweet Blossom ir viegls sausais šampūns, kas atsvaidzina un veido apjomu, nepadarot matus raupjus. Piemērots visiem matu tipiem. Atsvaidzina matus un padara tos kuplākus, piešķirot smalku ziedu aromātu. Vegānisks. Lietošana: pirms lietošanas labi sakratiet. Atdaliet matus pa šķipsnām, turiet aerosolu 15 cm attālumā no saknēm un smidziniet uz sausiem matiem. Lai iegūtu labākos rezultātus, atstājiet izstrādājumu matos 1 minūti.
 8. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Green Apple
  Björn Axen Dry Shampoo (150mL) Green Apple
  Green Apple
  €9.71 €12.95
  -25%
  Björn Axén Dry Shampoo Green Apple ir viegls sausais šampūns, kas atsvaidzina un piešķir apjomu, bet neatstāj raupju sajūtu. Piemērots visiem matu tipiem. Atsvaidzina matus un padara tos kuplākus, piešķirot smalku zaļo ābolu aromātu. Lietošana: uzklāt uz sausiem matiem. Pirms lietošanas labi sakratiet. Atdaliet matus pa šķipsnām, turiet aerosolu 15 cm attālumā no saknēm un apsmidziniet. Lai iegūtu labākos rezultātus, atstājiet izstrādājumu matos 1 minūti.
 9. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Megafix Hairspray Super Strong Hold ir spēcīga, fiksējoša un mirdzumu veidojoša matu laka, kas saglabā frizūras formu visu dienu. Satur barojošo B5 vitamīnu. Lietošana: uzklāt uz sausiem matiem pēc matu ieveidošanas. Uzklāšanas laikā turiet aerosolu aptuveni 20 cm attālumā no matiem. Lai iegūtu stingrāku un noturīgāku rezultātu, izsmidziniet nedaudz pa kārtām un atkārtojiet, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.
 10. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Fixing Hairspray Strong Hold ir matus fiksējošs aerosols, kas rada vieglu noturību, ieveidojot matus, un liek tiem mirdzēt. Matu laka ir viegli iztīrāma un neatstāj atlikumus. Aizsargā no UV stariem un satur barojošo B5 vitamīnu. Vegānisks. Lietošana: turiet aerosolu aptuveni 20 cm attālumā no matiem un izsmidziniet uz sausiem matiem. Lai iegūtu stingrāku un noturīgāku rezultātu, izsmidziniet nedaudz pa kārtām un atkārtojiet, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.
 11. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Repair Conditioner (75mL)
  Björn Axen Repair Conditioner (75mL)
  75mL
  €5.96 €7.95
  -25%
 12. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Repair Shampoo (75mL)
  Björn Axen Repair Shampoo (75mL)
  75mL
  €5.96 €7.95
  -25%
  Björn Axén Repair Shampoo ir šampūns, kas baro un atjauno sausus un bojātus matus. Bagātināts ar organisko argāneļļu, proteīniem un jūras minerālvielām. Stiprina, mitrina un atjauno matus. Padara matus izturīgus, spīdīgus un atjauno. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai. Iemasējiet izstrādājumu, lai veidotu bagātīgas putas. Rūpīgi izskalojiet un vienmēr pēc tam lietojiet kondicionieri.

12 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā