Akcija

Garnier līdz -30%

01-31.03.2023

3 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
  1. Prece pievienota grozam
    Garnier botānikas eksperti izvēlējās rīsu krēmu un bioloģisko auzu pienu, lai radītu mūsu maigā, nomierinošā šampūna hipoalerģisko formulu. Pārbaudīta uz jutīgas galvas ādas, formula darbojas kā vairogs, lai aizsargātu un mitrinātu smalkus matus un jutīgu galvas ādu. Rezultāts: veselīgāki mati un nomierināta galvas āda. Šai formulai ir ECARF sertifikācija, kas nozīmē, ka Eiropas Alerģijas izpētes fonds to ir pārbaudījis un apstiprinājis kā piemērotu lietošanai alerģiskiem patērētājiem. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādātas plastmasas (izņemot krāsvielas, piedevas un vāciņu) un ir piemērots otrreizējai pārstrādei. Maigi nomierina, mitrina, aizsargā. Visas mūsu pudeles ir izgatavotas no 100% pārstrādātas plastmasas (izņemot krāsvielas, piedevas un vāciņu) un ir piemērotas otrreizējai pārstrādei. Šai formulai ir ECARF sertifikācija, kas nozīmē, ka Eiropas Alerģijas izpētes fonds to ir pārbaudījis un apstiprinājis kā piemērotu lietošanai alerģiskiem patērētājiem. Produkts tiek ražots rūpnīcā, kas ievēro ilgtspējības programas principus.
  2. Prece pievienota grozam
    Botanic therapy 'honey treasure 3in1' ir atjaunojošs, neskalojams krēms, kas paredzēts trausliem un lūstošiem matiem. Krēma formula trīs vienā, kas uzreiz iesūcas matos, bagātināta ar medu un bišu vasku, lai iedarbotos kā atjaunojoša saistviela.1. Aizpilda matu virsmas bojājumus.2. Redzami sakļauj sašķeltos matu galus.3. Samazina matu lūšanu par 98%*.Lietošana: ieklāj sausos vai mitros matos uz visvairāk bojātajām matu vietām visā to garumā un matu galos. Nav nepieciešams noskalot.*instrumentāls tests
  3. Prece pievienota grozam
    Garnier botānikas eksperti izvēlējās ilgtspējīgas izcelsmes akācijas medu un bišu vasku, kas pazīstams ar barojošām un aizsargājošām īpašībām, lai radītu mūsu atjaunojošā kondicioniera formulu. Tas atšķetina matus, atjauno un novērš to lūšanu. Rezultāts: mati ir atšķetināti, atjaunoti un pabaroti. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādātas plastmasas (izņemot krāsvielas, piedevas un vāciņu) un ir piemērots otrreizējai pārstrādei. - atšķetina - atjauno matus - novērš lūšanu Visas mūsu pudeles ir izgatavotas no 100% pārstrādātas plastmasas (izņemot krāsvielas, piedevas un vāciņu) un ir piemērotas otrreizējai pārstrādei. Mēs atbalstām bišu aizsardzību. Mēs veidojam ilgtspējīgu medus avotu Eiropā, cienot bites. Mūsu biškopji izmanto tradicionālās bišu aizsardzības un apputeksnēšanas metodes, lai palīdzētu saglabāt bioloģisko daudzveidību.

3 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā