Estel

Estel

19 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Intensīva kopšana gaiši krāsotiem matiem. Uztur perlamutra toni starp matu krāsošanas reizēm, neitralizē nevēlamo dzeltenīgo matu niansi. Veicina bojātas matu struktūras atjaunošanu, nodrošina barošanu un mitrināšanu. Piešķir matiem spīdumu, mīkstumu un koptu izskatu.
 2. Prece pievienota grozam
  Maigi attīra matus, uztur perlamutra matu toni starp matu krāsošanas reizēm, neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi. Sistēma Natural Pearl satur pantenolu un keratīnu, kas veicina matu struktūras atjaunošanu. Nodrošina mīkstumu un spīdumu.
 3. Prece pievienota grozam
  Šampūns-spīdums gaišiem matiem. Delikāti attīra matus, izceļ dabisku un krāsotu gaišu matu skaistumu. Satur Natural Pearl ar pantenolu un keratīnu, kas veicina matu struktūras atjaunošanu. Nodrošina mīkstumu un pastiprina spīdumu. Piemērots ikdienas pielietošanai.
 4. Prece pievienota grozam
  Maigi kopj matus, uztur perlamutra matu toni starp matu krāsošanas reizēm, neitralizē nevēlamo dzeltenīgo niansi. Balzāma sastāvā esošie aktīvie komponenti veicina matu struktūras atjaunošanu, atvieglo to ķemmēšanu, nodrošina mīkstumu un spīdumu.
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
  Intensīva kopšana gaišiem matiem, kas nav jānoskalo. Satur inka-inči riekstu eļļu, momentāli piešķir matiem intensīvu spīdumu, gludumu, zīdainu mīkstumu un koptu izskatu. Nenoslogo matus, nodrošina termoaizsardzību matiem veidošanas laikā.
 8. Prece pievienota grozam
  Balzams-spīdums gaišiem matiem. Delikāti kopj dabiskus un krāsotus gaišus matus. Aktīvie komponenti veicina gaišo matu struktūras atjaunošanu un stiprināšanu. Nogludina matu virskārtu, atvieglo matu ķemmēšanu, pastiprina spīdumu. Piemērots ikdienas pielietošanai.
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Maska-komforts gaišu matu kopšanai. Intensīva kopšana gaišiem matiem. Komplekss Pearl Comfort veicina matu struktūras atjaunošanu, nodrošina barošanu, mitrināšanu un aizsardzību no ārējās vides faktoru iedarbības. Nenoslogot matus, piešķir spīdumu, mīkstumu un koptu izskatu.
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam

19 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā