Ķermeņa krēmi

Produkti 1-60 no 307

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/v/a/vaseline_top_gb_de.jpeg
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
  Intensīvs atjaunojošs ķermeņa pieniņš ļoti sausai ādai. Tas ir paredzēts ļoti bojātām ķermeņa vietām - uz ceļiem, elkoņiem. REZULTĀTS: • Intensīva 24 stundu mitrināšana. • Āda kļūst elastīgāka un maigāka. • Āda tiek intensīvi barota un nomierina ādu vietās, kur tā ir īpaši saspringta. • Āda ir labāk aizsargāta pret ārējās vides iedarbību. SASTĀVDAĻAS: • Bagātināts ar kļavas sulas ekstraktu, • Palmu eļļu, kas baro ādu. LIETOŠANA: • Iesakām pieniņu klāt uz attīrīta ķermeņa. • Nelieto uz sejas ādas. • Nomazgā rokas pēc lietošanas. • Iesakām to lietot katru dienu. Īpaši piemērots ļoti sausai ādai.
 30. Prece pievienota grozam
  LUUV honey cream is certified with leading ECOCERT / COSMOS eco-certificate. Soft and foamy cream is nourishing and forms natural protective layer on the skin. Contains beeswax that protects the skin both from hard water and harsh weather. Rich in nourishing shea butter that prevents the skin from drying. Honey sweet aroma pampers both body and mind. With long-term use the skin is softer and stronger, its natural elasticity and protective barrier are restored. Recommendation: Be as sweet as a kiss!
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
  Tava dermatoloģiski aktīvo sastāvdaļu un superprodukta dienas deva. Nomierinoša formula, bagātināta ar alvejas ekstraktu un magnija sāli, kas baro ādu, dziļi mitrina līdz pat 10 slāņiem* 48 stundas** un stiprina ādas dabisko aizsargbarjeru. Piemērots sausai un ļoti sausai ādai. Nenorīt. Uzglabāt maziem bērniem nepieejamā vietā. Satur 96% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu Formula bagātināta ar alvejas ekstraktu un magnija sāli, vegāniska formula. * Epidermas augšējie slāņi ** Instrumentāls tests, 24 dalībnieki Garnier zīmolu ir apstiprinājis Cruelty Free International Leaping Bunny programmas ietvaros. Lietošana: iemasē krēmu ar apļveida kustībām līdz tas iesūcas. Uzklāj no rīta un vakarā.
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
  Tava dermatoloģiski aktīvo sastāvdaļu un superprodukta dienas deva. Atjaunojoša formula, bagātināta ar kakao sviestu un keramīdiem, kas baro ādu, dziļi mitrina līdz pat 10 slāņiem* 48 stundas** un stiprina ādas dabisko aizsargbarjeru. Piemērots īpaši sausai ādai. Nenorīt. Uzglabāt maziem bērniem nepieejamā vietā. *Epidermas augšējie slāņi **Instrumentāls tests, 24 dalībnieki Lietošana: iemasē krēmu ar apļveida kustībām līdz tas iesūcas. Uzklāj no rīta un vakarā.
 54. Prece pievienota grozam
  Tava dermatoloģiski aktīvo sastāvdaļu un superprodukta dienas deva. Barojoša formula, bagātināta ar avokado eļļu un omegaomega 6 eļļu, kas dziļi mitrina ādu līdz pat 10 slāņiem* 48 stundas**, baro un stiprina ādas dabisko aizsargbarjeru. Piemērots sausai un ļoti sausai ādai. Nenorīt. Uzglabāt maziem bērniem nepieejamā vietā. Satur 97% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu Formula bagātināta ar avokado un omega 6 eļļām, vegāniska formula. * Epidermas augšējie slāņi ** Instrumentāls tests, 24 dalībnieki Garnier zīmolu ir apstiprinājis Cruelty Free International Leaping Bunny programmas ietvaros. Lietošana: iemasē krēmu ar apļveida kustībām līdz tas iesūcas. Uzklāj no rīta un vakarā.
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
  A caressing touch of the sea on your skin. The firming plant complex helps to extract water and toxins from the body, reduces cellulite, and firms the skin. The easily absorbing cream with a velvety texture is bursting with the freshness of crystal-clear sea water. Organic cornflower blossom water / organic horse chestnut extract, cranberry extract, ginkgo leaf extract, and rockweed extract / vitamin E / sunflower seed oil / sweet almond oil. Apply the cream twice a day (in the morning and evening) on problematic areas: arms, belly, buttocks, thighs, and knees. It is recommended to use the cream in the form of a treatment course.
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam

Produkti 1-60 no 307

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā