L'Oreal Paris

Produkti 1-60 no 218

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
  L'Oreal Paris Telescopic Mascara (8mL) Black
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
  ādai novecojot, grumbu kļūst arvien vairāk. L'Oreal paris ir radījis age specialistsēriju, kas ir īpašI izstrādāta, lai apmierinātu ādas vajadzības, palīdzot mazināt grumbas jebkurā vecumā. Pēc 65 gadu vecuma āda zaudē būtiskas barības vielas, kas novājina tās dabisko aizsargbarjeru. Āda kļūst mazāk tvirta, un sāk parādīties vecuma plankumi. L'Oreal paris age specialist 65+ pretgrumbu barojošais krēms apmierina šīs nobriedušās ādas vajadzības. Bagātināts ar multivitamīnu kompleksu, ko veido e un b3 vitamīni, sastāvs nostiprina ādas aizsargbarjeru. Papildināts ar opuncijas ziedu ekstraktu, kas pazīstams ar atjaunojošām īpašībām, sastāvs veicina dabiskos ādas atjaunošanās procesus. "Trīskārša iedarbība 1. Atjauno sejas ovālu. Āda ir redzami tvirtāka, sejas kontūra ‒ izteiksmīgāka. 2. Mazina grumbas. Klīniski pierādīti rezultāti: tiek samazināta vertikālā rieva uz pieres, grumbas virs lūpām. Gludāka āda Izskatās jaunāka. 3. Mazina vecuma plankumus. Mazinās vecuma plankumu lielums un intensitāte. Sejas krāsa ir vienmērīgāka un starojoša. Uv filtrs (spf 20) aizsargā ādu no turpmāku, uv starojuma izraisītu, vecuma plankumu rašanās." Dermatoloģiski pārbaudīts.
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
  TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS PRETGRUMBU KRĒMS CĪŅĀ PRET NOVECOŠANOS. TRĪSKĀRŠA IEDARBĪBA: 1. ĀDA TIEK PABAROTA* UN IR ELASTĪGĀKA.** 2. MAZĀK GRUMBU***. 3. SEJAS KONTŪRAS ŠKIET IZTEIKTĀKAS.* ACĪMREDZAMI REZULTĀTI: • 94% sieviešu āda šķiet pabarota, gludāka un jūtas komfortablāk*, ir par 36% elastīgāka**. • 83% sieviešu sejas kontūras šķiet izteiktākas*. TEKSTŪRA: Krēma vieglā, mitrinošā tekstūra viegli iesūcas āda un neatstāj taukainu sajūtu. SASTĀVDAĻAS: • Sastāvā esošais eļļu komplekss un floroglucinols ir zināmi pateicoties to īpaši barojošām īpašībām. LIETOŠANA: • Kārtīgi attīri sejas ādu ar sejas attīrīšanas līdzekli vai micelāro ūdeni. • Paņem mazu krēma daudzumu, ar rotējošām pirkstu kustībām izlīdzini to uz sejas ādas. • Neaizmirsti uzklāt krēmu arī uz kakla. PAPILDUS INFORMĀCIJA: Pēc 55 gadu vecuma āda zaudē barības vielas, tā var izskatīties sausa un grumbaina. Šis krēms ir īpaši izstrādāts nobriedušas ādas vajadzībām. PĀRBAUDĪTS DERMATOLOGU UZRAUDZĪBĀ Ražots: Vācijā * Pircēju pašnovērtējuma pētījums. **Klīnisks tests. ***Instrumentāls tests. Visi testi ietver produkta lietošanu 2 reizes dienā.
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
  Ādai novecojot, grumbu kļūst arvien vairāk. L'Oréal Paris ir radījis AGE SPECIALIST sēriju, kas ir īpaši izstrādāta, lai apmierinātu ādas vajadzības, palīdzot mazināt grumbas jebkurā vecumā. Pēc 65 gadu vecuma āda zaudē būtiskas barības vielas, kas novājina tās dabisko aizsargbarjeru. Āda kļūst mazāk tvirta un sāk parādīties vecuma plankumi. L'Oreal Paris AGE SPECIALIST 65+ PRETGRUMBU BAROJOŠAIS KRĒMS apmierina šīs nobriedušās ādas vajadzības. Bagātināts ar MULTIVITAMĪNU kompleksu, ko veido E un B5 vitamīni, sastāvs veicina ādas dabiskos atjaunošanās procesus un nostiprina ādas aizsargbarjeru. "TRĪSKĀRŠA IEDARBĪBA 1. UZLABO ĀDAS TVIRTUMU. Āda ir elastīgāka, tā izskatās tvirtāka un labāk tonizēta. 2. MAZINA GRUMBAS. Grumbas kļūst īsākas, āda ‒ gludāka un maigāka. 3. ATJAUNO ĀDAS MIRDZUMU. No rīta āda ir starojoša, tā atgūst veselīgu mirdzumu un izskatās atpūtusies." DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS.
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
  L'Oréal Paris pirmais serums acu zonai, koncentrēts ar 2,5% tīru hialuronskābi un kofeīnu. Tīrā hialuronskābe nodrošina intensīvu mitrināšanu un grumbu samazināšanu ap acīm, savukārt tīrais kofeīns palīdz samazināt tumšos lokus zem acīm. Formula ir bagātināta ar niacinamīdu un Cg vitamīnu – šīs aktīvās vielas palīdz izgaismot ādu zem acīm, ļaujot izskatīties svaigi. Serumam ir metālisks trīskāršs rullīša aplikators, kas stimulē acu zonu, kā arī nodrošina atvēsinošu masāžu, lai palīdzētu mazināt acu plakstiņu pietūkumu. Rezultāts: Acumirklī: āda ap acīm ir redzami mitrināta, un acis izskatās atsvaidzināta. Pēc 2 nedēļām: grumbas zem acīm tiek izlīdzinātas. Tumšie loki ir redzami samazināti. Pēc 6 nedēļām: grumbas ap acīm ir samazinātas (-21%)*. 92% sieviešu ieteiktu šo produktu citiem**. *Klīniskais novērtējums, 81 sieviete pēc 6 nedēļām. **Pašnovērtējuma tests, 81 sieviete, 6 nedēļas.
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
  L'Oreal Paris Telescopic Lift Extra Black skropstu tuša nodrošina skropstu pagarināšanu par 5 mm*, tūlītēju uzliekšanu un apjomu. Novatoriskā silikona birstīte ar dažāda garuma sariņiem precīzi satver, pārklāj, un paceļ skropstas, bet īpaši melnā formula ar keramīdiem padara tās izteiksmīgas. Nesalipina skropstas, nesmērējas, nenobirst un nepadara skropstas smagas. Pacel savas skropstas jaunā līmenī ar Telescopic Lift Extra Black no L’Oréal Paris. Jo Tu esi tā vērta! Uzklāj Telescopic Lift Extra Black divos soļos no skropstu saknēm līdz galiņiem. Vispirms izmanto birstītes vidusdaļu, lai uzliektu skropstas un pārklātu tās ar īpaši melno formulu. Pēc tam izmanto birstītes sānu malu, lai atdalītu skropstas, padarot tās garākas un piešķirot vēl lielāku apjomu. *Instrumentālais tests, 27 sievietes.
 60. Prece pievienota grozam

Produkti 1-60 no 218

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā