L'Oreal Professionnel

3 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
  1. Prece pievienota grozam
    Intensīvas iedarbības koncentrāts matu izkrišanas novēršanai. Koncentrāts satur Aminexil – patentētu Omega-6 derivāta un vitamīnu PP un B6 kompleksu, – kas efektīvi nostiprina matus un novērš to izkrišanu. Aminexil Advanced apgādā galvas ādu un matus ar vitāli svarīgām barības vielām, kā arī stimulē matu folikulu aktivitāti, veicinot jaunu matu augšanu. Piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Vienmērīgi ieklāj koncentrātu sausu vai izmazgātu, ar dvieli nosusinātu matu piesakņu zonā. Maigām apļveida kustībām 1 minūti iemasē līdzekli galvas ādā un matos. Neizskalo. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lieto koncentrātu 1–2 reizes nedēļā, atkārtojot programmu 2 reizes gadā. Ieteicams izmantot kopā ar Density Advanced šampūnu.
  2. Prece pievienota grozam
    Atjaunojošs papildlīdzeklis PowerMix Shot Repair, kas bagātināts ar lipīdiem*. Profesionāla Formula. *Instrumentāli testēts: šampūns + maska + papildlīdzeklis. Lietošana: 1 • Pievienojiet visu līdzekli matu maskai pirms pirmās lietošanas. 2 • Maisiet ar klāt pievienoto lāpstiņu, kamēr maisījums iegūst viendabīgu krēmveida tekstūru.Pēc sajaukšanas ir iegūta personalizēta maska, kuru jāizlieto 12 mēnešu laikā. 3 • Ieklājiet uzlaboto masku, sekojot ierastajai praksei. Uzlīmējiet noņemamo etiķeti uz maskas. Atbilstoši lietošanas instrukcijai jaukšanai piemērotākās L’Oréal Professionnel Serie Expert maskas, lai panāktu optimālu efektivitāti un stabilitāti. Ja produkts nokļūst acīs, nekavējoties tās izskalojiet.*Instrumentāli testēts: šampūns + maska + papildlīdzeklis.
  3. Prece pievienota grozam
    Barojošs papildlīdzeklis PowerMix Shot Nutrition ar glicerīnu*. Profesionāla Formula. *Instrumentāli testēts: šampūns + maska + papildlīdzeklis. Lietošana: 1 • Pievienojiet visu līdzekli matu maskai pirms pirmās lietošanas. 2 • Maisiet ar klāt pievienoto lāpstiņu, kamēr maisījums iegūst viendabīgu krēmveida tekstūru.Pēc sajaukšanas ir iegūta personalizēta maska, kuru jāizlieto 12 mēnešu laikā. 3 • Ieklājiet uzlaboto masku, sekojot ierastajai praksei. Uzlīmējiet noņemamo etiķeti uz maskas. Atbilstoši lietošanas instrukcijai jaukšanai piemērotākās L’Oréal Professionnel Serie Expert maskas, lai panāktu optimālu efektivitāti un stabilitāti. Ja produkts nokļūst acīs, nekavējoties tās izskalojiet.*Instrumentāli testēts: šampūns + maska + papildlīdzeklis.

3 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā