Maybelline New York

Maybelline New York

Produkti 1-60 no 80

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Atklāj lash sensational sky high skropstu tušu, kas tev ļaus iegūt fantastiski garas skropstas, par kādām sapņo katra sieviete. Elastīgā birstīte nodrošina precīzu un rūpīgu skropstu tušas uzklāšanu, un formulā iekļautās šķiedras ļaus ārkārtīgi pagarināt skropstas. Pateicoties bambusa ekstraktam, formula rūpēsies arī par tavu skropstu stāvokli.
 2. Prece pievienota grozam
  The Falsies Surreal Extension no Maybelline New York ir novatoriska skropstu tuša, kas paceļ skropstas citā dimensijā. Skropstu tuša palielina skropstu apjomu līdz pat 10 reizēm. Ar barojošām eļļām bagātinātā formula padara skropstas garākas un apjomīgākas, nodrošinot komfortablu klājumu. Pateicoties šķiedrām sastāvā, tuša padara skropstas līdz par 3mm* garākas, turklāt spirālveida sariņu birstīte aizsniedz pat īsākās skropstas. Tuša ir ilgnoturīga, neizsmērējas, nedrūp un neizbalē līdz pat 24 stundām*. Vegāniska formula bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. *Patērētāju tests Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklāj skropstu tušu no skropstu saknēm līdz galiem ar dinamiskām kustībām, virzot birstīti uz augšu. Neļauj skropstām izžūt starp tušas slāņu uzklāšanu, lai iegūtu vēl labāku palielināta skropstu apjoma efektu.
 3. Prece pievienota grozam
  Sensacionālā skropstu tuša, kas vizuāli palielina skropstu daudzumu, jo 100% izceļ pilnīgi visas skropstas, turklāt piešķirot arī vēdekļveidīgu izliekumu. Jūs nekad nebūtu varējušas iedomāties, ka jums ir tik daudz skropstu! Tušas birstītei, kas izceļ skropstu izliekumu, ir sešu veidu sariņi, kas pārklāj ar tušu visos slāņos esošās dažāda garuma skropstas. Birstītes izliektā forma ļauj maksimāli piekļūt skropstām no acs iekšējā līdz ārējam kaktiņam, tādējādi atšķirot katru matiņu un piešķirot skaistu izliekumu. Mazu daudzumu vaska saturošs ārkārtīgi vieglais sastāvs atstāj skropstas gludas. Tonis: melns
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Vai tu sapņo par neticami garām skropstām? Iepazīsties ar skropstu tušu Lash Sensational Sky High Brown un baudi satriecošu efektu visas dienas garumā! Sky High Brown ir skropstu tuša, kas, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, pagarina skropstas un palielina to apjomu līdz pat 24 stundām*. Konusa formas birstīte viegli sasniedz katru skropstu. Brūna formula ir bagātināta ar bambusa ekstraktu un bišu vasku, kas baro un kopj skropstas. Sasniedz zvaigznes ar skropstu tušu Sky High! *patērētāju pašnovērtējuma tests Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklāj skropstu tušu no saknēm līdz skropstu galiem ar dinamisku zigzaga kustību, virzot birstīti uz augšu. Neļauj skropstām izžūt starp secīgu tušas slāņu uzklāšanu, lai iegūtu vēl labāku efektu.
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
  Iepazīsti Maybelline New York skropstu tušu Colossal Curl Bounce After Dark. Tās inovatīva, vegāniska formula ar ekstra melno toni saglabā noturību līdz pat 24 stundām*! Izliektā birstīte precīzi atdala skropstas un nodrošina vienmērīgu uzklāšanu bez tušas kamoliņiem. Apjomīgu skropstu efekts ar pirmo birstītes vēzienu! *patērētāju pašnovērtējuma tests Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklāj skropstu tušu no saknēm līdz skropstu galiem ar dinamisku zigzaga kustību, virzot birstīti uz augšu. Neļauj skropstām izžūt starp secīgu tušas slāņu uzklāšanu, lai iegūtu vēl labāku efektu.
 20. Prece pievienota grozam
  Iepazīsti Sky High Tonted Primer — melno skropstu tušas bāzi skropstu pagarināšanai* un kopšanai. 90% pircēju atzīmēja izteiktu skropstu pagarinājumu, vienlaikus uzklājot bāzi un skropstu tušu**. Formula, kas bagātināta ar keramīdiem un vitamīnu B5, rūpējas par skropstu stāvokli. Rezultāts ir redzams pēc 4 nedēļu ikdienas lietošanas. Elastīgā konusa formas birstīte viegli aizsniedz katru skropstu, ļaujot vienmērīgi uzklāt tušu un panākt skropstu apjoma efektu, neveidojot tušas kamoliņus. Rezultāts: līdz pat 1,5 reizēm lielāks skropstu apjoms, izmantojot bāzi un skropstu tušu. * Lietojot bāzi kopā ar Sky High Very Black skropstu tušu. **Patērētāju tests Uzklāj skropstu tušas bāzi no skropstu saknēm līdz galiem ar dinamiskām kustībām, virzot birstīti uz augšu. Pēc tam uzklāj Sky High Very Black skropstu tušu, lai iegūtu vēl labāku palielināta apjoma un skropstu pagarināšanas efektu.
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
  Tuša ar kolagēna formulu, klasisku un lielu birstīti un intensīvi melniem pigmentiem radīs izteiksmīgu apjomu. Lielā birstīte ļauj iegūt kolosālu apjomu bez pūlēm, krāsojot skropstas no saknēm līdz galiņiem. Īpašā kolagēna formula kopā ar lielo birstīti nokrāso katru skropstu un piešķir lielisku apjomu. Šīs Colossal sērijas tušas ekskluzīvā kvalitāte ir īpašie pigmenti, kas piešķir skropstām matētu, intensīvi melnu apjomu.. Labākam rezultātam- Klāj tušu sākot no acs iekšienes un lēnām virzoties uz āru iegūstot izteikti melnas un kuplas skropstas. Neļauj tušai nožūt starp klājumiem.
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
  Iezīmē savas acis ilgstošā intensitātē, izmantojot mūsu daļēji permanento asināmo gēla acu zīmuli. Ilgstoši intensīva krāsa Viegla acu zīmuļa lietošana: iegūstiet perfektu kaķu acu skatienu ar vienu rokas kustību Neizsmērējasun ir pilnīgi ūdensnoturīgs Izturīgs pret sviedriem Īpaši precīzs rezultāts. Kā lietot šo acu zīmuli: īnija gar skropstu augšējo līniju, līnija gar apakšējo skropstu līniju. Plašākām acīm jūsu skropstu līnija tiek papildināta ar rožu zeltu vai dzirkstošo sudrabu, lai tās patiešām padarītu popsākas.
 47. Prece pievienota grozam
  Iepazīsti Tattoo Liner Ink Pen no Maybelline New York acu laineri, kas ir izturīgs pret ūdeni, izsmērēšanos, un izbalēšanu līdz pat 24 stundām*. Īpaši tumši pigmenti ļaus iegūt intensīvi melno līniju ar vienu rokas vilcienu. Precīza sariņu otiņa nodrošina vienmērīgu kustību uzklāšanas laikā, lai veidotu daudzveidīgas līnijas - no plānas līdz biezai. Vegāniska formula bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. *Patērētāju tests Novelc līniju gar skropstu līniju ar Tattoo Liner Ink Pen. Sāc no acs iekšējā kaktiņa un velc līniju uz ārējo kaktiņu.
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam

Produkti 1-60 no 80

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā