Maybelline New York

Maybelline New York

Produkti 1-60 no 91

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Atklāj lash sensational sky high skropstu tušu, kas tev ļaus iegūt fantastiski garas skropstas, par kādām sapņo katra sieviete. Elastīgā birstīte nodrošina precīzu un rūpīgu skropstu tušas uzklāšanu, un formulā iekļautās šķiedras ļaus ārkārtīgi pagarināt skropstas. Pateicoties bambusa ekstraktam, formula rūpēsies arī par tavu skropstu stāvokli.
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
  Ūdensnoturīga tuša ar kolagēna formulu un klasisku un lielu birstīti brīnišķīgam apjomam. Lielā birstīte ļauj iegūt kolosālu apjomu bez pūlēm, nokrāsojot skropstas no saknēm līdz galiņiem, neatstājot tušas kamoliņus. Īpašā kolagēna formula kopā ar lielo birstīti nokrāso katru skropstu un piešķir lielisku apjomu. Neļauj nožūt, krāsojot skropstas vairākās kārtās. Sastāvs ir oftalmoloģiski testēts. Piemērots kontaktlēcu lietotājām. Labākam rezultātam- Klāj tušu sākot no acs iekšienes un lēnām virzoties uz āru iegūstot izteikti kuplas skropstas. Neļauj tušai nožūt starp klājumiem.
 12. Prece pievienota grozam
  Tuša ar kolagēna formulu, klasisku un lielu birstīti un intensīvi melniem pigmentiem radīs izteiksmīgu apjomu. Lielā birstīte ļauj iegūt kolosālu apjomu bez pūlēm, krāsojot skropstas no saknēm līdz galiņiem. Īpašā kolagēna formula kopā ar lielo birstīti nokrāso katru skropstu un piešķir lielisku apjomu. Šīs Colossal sērijas tušas ekskluzīvā kvalitāte ir īpašie pigmenti, kas piešķir skropstām matētu, intensīvi melnu apjomu.. Labākam rezultātam- Klāj tušu sākot no acs iekšienes un lēnām virzoties uz āru iegūstot izteikti melnas un kuplas skropstas. Neļauj tušai nožūt starp klājumiem.
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
  Tuša ar kolagēna formulu un klaisku, lielu birstīti brīnišķīgam apjomam. Lielā birstīte ļauj iegūt kolosālu apjomu bez pūlēm, nokrāsojot skropstas no saknēm līdz galiņiem, neatstājot tušas kamoliņus. Īpašā kolagēna formula kopā ar lielo birstīti nokrāso katru skropstu un piešķir lielisku apjomu. Neļauj nožūt, krāsojot skropstas vairākās kārtās. Sastāvs ir oftalmoloģiski testēts. Piemērots kontaktlēcu lietotājām. Labākam rezultātam- Klāj tušu sākot no acs iekšienes, lēnām virzoties uz āru tādejādi iegūstot izcili kuplas skropstas.Neļauj tušai nožūt starp klājumiem.
 26. Prece pievienota grozam
  Komplektā ietilpst: Lash Sensational Sky High Black skropstu tuša Garnier Skin Naturals micelārais attīrošais ūdens visiem ādas tipiem, pat jūtīgai ādai (400mL)
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
  Izmēģini Express Brow Shaping Pencil uzacu zīmuli, kas piešķir uzacīm formu un izteiksmību. Produkta formula ir bagātināta ar krāsu pigmentiem, kas nodrošina dabisku efektu, bet pievienotā birstīte ļauj rūpīgi izķemmēt uzacu matiņus. Ieveido uzacu formu ar zīmuli, pēc tam izķemmē uzacis ar birstīti.
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
  Maybelline New York Express Brow Sculpt ir modelējoša uzacu tuša, kas akcentē uzacis, piešķirot tām formu, kuplumu, un fiksāciju, pateicoties gelveida formulai un sariņu birstītei. Rezultāts: kuplas, ieveidotas uzacis. Izķemmē uzacis ar birstīti, lai piešķirtu tām formu un fiksāciju.
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
  Unikāla tuša ar 20 reizes vairāk kolagēnu un patentētu birstīti, kas piešķir skropstām ekstrēmu garumu un apjomu ar klasisku, lielu birstīti. Inovatīvais, izliektais tušas kātiņš padod birstītei divreiz lielāku tušas daudzumu, kas tiek uzklāts uz skropstām vienā vilcienā, padarot tās ļoti kuplas. Patentētajai birstītei ir ļoti lieli sariņi, kas izvietoti unikālā spirāles formā, lai piešķirtu apjomu ikvienai skropstiņai, atliecot tās uz augšu un uz sāniem vēdekļa formā. Sastāvs ar kolagēnu piešķir vienmērīgu apjomu. Viss, kas tev nepieciešams dramatiskam izskatam! Sastāvs ir oftalmoloģiski testēts. Piemērots kontaktlēcu lietotājām. Labākam rezultātam- Klāj tušu sākot no acs iekšienes, lēnām virzoties uz āru iegūstot izteikti kuplas skropstas. Neļauj tušai nožūt starp klājumiem.
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
  Unikāla tuša ar 20 reizes vairāk kolagēnu un patentētu ar klasisku, lielu birstīti, kas piešķir skropstām ekstrēmu garumu un apjomu. Inovatīvais, izliektais tušas kātiņš padod birstītei divreiz lielāku tušas daudzumu, kas tiek uzklāts uz skropstām vienā vilcienā, padarot tās ļoti kuplas. Patentētajai birstītei ir ļoti lieli sariņi, kas izvietoti unikālā spirāles formā, lai piešķirtu apjomu ikvienai skropstiņai, atliecot tās uz augšu un uz sāniem vēdekļa formā. Sastāvs ar kolagēnu piešķir vienmērīgu apjomu. Viss, kas tev nepieciešams dramatiskam izskatam! Piesātināti melnie pigmenti nodrošina izteiktu, melnummelnu krāsas intensitāti. Sastāvs ir oftalmoloģiski testēts. Piemērots kontaktlēcu lietotājām. Labākam rezultātam- Klāj tušu sākot no acs iekšienes un lēnām virzoties uz āru iegūstot izteikti kuplas skropstas. Neļauj tušai nožūt starp klājumiem.
 60. Prece pievienota grozam
  Izmēģini Express Brow Shaping Pencil uzacu zīmuli, kas piešķir uzacīm formu un izteiksmību. Produkta formula ir bagātināta ar krāsu pigmentiem, kas nodrošina dabisku efektu, bet pievienotā birstīte ļauj rūpīgi izķemmēt uzacu matiņus. Ieveido uzacu formu ar zīmuli, pēc tam izķemmē uzacis ar birstīti.

Produkti 1-60 no 91

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā