NYX Professional Makeup x BARBIE

Laipni lūdzam Barbies zemē, kurā tevi gaida NYX Professional Makeup x BARBIE kolekcija, kas iedvesmojusies no jaunā "BARBIE" filmas!

 

Šī kolekcija ar ierobežotu izlaidumu ir iedvesmojusies no filmas spilgtajām krāsām un elektroenerģijas. Tā ietver divas kredītkartes izmēra mini acu ēnu paletes ar kolekcijas mini Butter Gloss lūpu spīdumu atslēgu piekari; mini vaigu sārtuma paleti ar diviem vaigu sārtumiem un vienu izgaismotāju, lai radītu saules pārstrādātus izskatus tieši no filmas; divus jaunus Jumbo Eye Pencil zīmuļu toņus spoži rozā un elektrozilā krāsā, lai izceltu Barbies un Kenas raksturīgās krāsas; Jumbo Lashes skropstu pagarinājumus Barbies rozā krāsā; divas Smooth Whip Matte lūpu krēmas, Butter Gloss ekskluzīvā Barbie Land rozā krāsā un kompaktu spoguli, kas izskatās kā vācējams telefons.

NYX-Barbie-Mylook-banner-1080x1920px

5 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
  1. Prece pievienota grozam
  2. Prece pievienota grozam
  3. Prece pievienota grozam
    Iepazīstiet Barbie Jumbo Lash skropstas. Jaunās kinofilmas “BĀRBIJA” iedvesmotas skaistas melnas skropstas ar skropstu pušķīšiem Bārbijas rozā tonī. Šīs inovatīvās mākslīgās skropstas ir liekamas viena virs otras, vieglas un atkārtoti izmantojamas līdz 15 reizēm izteiktam apjomam, garumam un iespaidam. Uzklājiet mūsu 2-in-1 Liner and Lash Adhesive skropstu līmi uz skropstu līnijas, laujiet nožūt 2-3 sekundes Uzlieciet skropstas ar pirkstiem, pinceti vai skropstu aplikatoru un komfortabli valkājiet līdz pat 12 stundām
  4. Prece pievienota grozam
    "Sajūtiet maģiju ar Barbie Jumbo Eye Pencil Kit acu zīmuļu komplektu, kurā profesionāls sniegums apvienots ar ikonisku krāsu. Jaunās kinofilmas “BĀRBIJA” iedvesmoti divi jauni izteiksmīgi rozā un elektrozili toņi. Profesionāla snieguma apvienojums ar ikonisku krāsu. Dinamiskais toņu duets sniedz daudzveidīgas iespējas. Izmantojiet Jumbo Eye Pencil acu zīmuļus trijos veidos: kā acu zīmuli (iezīmējot skropstu līniju ar labi uzasinātu zīmuli), kā acu ēnu (izmantojot krēmveida zīmuli visam plakstiņam) vai kā pamatu acu ēnu uzklāšanai. Ja izmantojat to kā pamatu acu ēnu uzklāšanai, noklājiet plakstiņu ar izvēlēto acu ēnu, sapludinot to ar pirkstiem vai acu ēnu otiņu, pēc tam pārklājiet ar Barbie Mini Palettes acu ēnām. 
  5. Prece pievienota grozam

5 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā