Oribe Serene Scalp Oil Control Dry Shampoo Powder (45g)

By Oribe
€49.90
€1,108.89/kg
-+
Prece pievienota grozam
Please enter a quantity greater than 0
You should log-in before using saved product feature

Intensīvi absorbē taukus, netīrumus un produktu nosēdumus. Redzami mazina tauku izdalīšanos, padarot matus kā “tikko izmazgātus”. Regulē un novērš sebuma un tauku pārpalikumu. Pagarina laiku starp mazgāšanas reizēm, vienlaikus padarot matus īpaši tīrus. Līdzsvaro un atbalsta veselīgu galvas ādas mikrobiomu. Caurspīdīgie pulveri iesūcas visos matu tipos un toņos.

Īpašais cietes maisījums (rīsi, kukurūza un tapioka) un kaolīna māls intensīvi absorbē netīrumus, eļļu un produktu uzkrāšanos, lai attīrītu galvas ādu un nekavējoties samazinātu lieko sebumu. Ugunspuķes ekstrakts dabiski regulē un līdzsvaro galvas ādas mikrobiomu, lai samazinātu lieko sebuma daudzumu. Alpos audzēto vībotņu ekstrakts darbojas kā bioaktīvs prebiotiķis, kas veicina labvēlīgo baktēriju veidošanos, vienlaikus matējot galvas ādu un mazinot tās taukainību. Mango lapu ekstrakts, kas iegūts no atbildīgi iegūtām mango lapām, matē un attīra ādu, vienlaikus pagarinot laiku starp mazgāšanas reizēm. Čerimojas augļu ekstrakta adaptogēnās īpašības palīdz mazināt stresu un atjaunot galvas ādas līdzsvaru, vienlaikus veidojot veselīgu homeostāzi optimālai matu veselībai. Oribe Signature komplekss (arbūzs, ličī un ēdelveisa ziedi), kas aizsargā matus no oksidatīvā stresa, fotonovecošanās un dabiskā keratīna bojāšanās, vienlaikus aizsargājot no izsausināšanās, bojāšanās un krāsu noārdošas iedarbības.

Sadaliet matus pa daļām un uzklājiet tieši uz galvas ādas. Ļaujiet nostāvēties 1-2 minūtes, rūpīgi iemasējiet un izķemmējiet ar suku, lai noņemtu lieko līdzekli.

  • Bezmaksas piegāde pirkumiem, sākot no 79 €

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā

  • Pasūtījumu jums droši nogādā DPD vai Omniva