Oribe Brilliance & Shine

4 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Šis vieglais sprejs-kondicionieris ar karstuma aizsardzību nogludina un atšķetina matus, padarot tos zīdaini mīkstus. Oribe matu šķiedras nogludinošā tehnoloģija aizsargā matus no karstuma izraisītiem bojājumiem un padara tos izturīgus. - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Granātābola, aprikozu un kokosa eļļas – nogludina mata apvalku un novērš to savelšanos. - Tropu hibiska ekstrakts – bagātīgs C vitamīna avots ieslēdz matos mitrumu, kā arī atjaunojošie minerāli padara matus brīnišķīgi mīkstus. - Aminoskābes – uzlabo matu stāvokli no iekšienes un sagatavo matus veidošanai. - Amlas ekstrakts – mitrina matus un padara tos zīdaini spīdīgus, kā arī atvieglo to ķemmēšanu. - Antistatiskais komplekss – novērš matu spurošanos, uztur matus mīkstus un zīdainus. Dermatoloģiski pārbaudīts. Nesatur sāli, parabēnus un sulfātus. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. Piemērots vegāniem, nesatur glutēnu, nav veikti testi ar dzīvniekiem. UV aizsardzība. Ieklāt matos visā to garumā, izķemmēt un ieveidot.
 2. Prece pievienota grozam
  Noturīgs mirdzums un izsmalcināts, ilglaicīgs spīdums. Kondicionieris stiprina un atšķetina matus, nepadarot tos smagnējus. Piešķir lielisku spīdumu. - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Zīda aminoskābes - mitrina matus un piešķir lielisku spīdumu, kā arī padara matus zīdainus un gludus. - Saulespuķu sēklu ekstrakts – padara matus neticami spīdīgus. - Saldo mandeļu proteīni – atjauno sausus un bojātus matus, nodrošinot tiem glītu mirdzumu. - Vīnogu kauliņu eļļa – mitrinātājs bagāts ar E vitamīnu. - Līčiju ekstrakts – aizsargā matus no novecošanas un vides ietekmes. - Dzintara ekstrakts – antioksidants, kas kopj un stiprina matus. Nesatur sāli. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. UV aizsardzība. Ieklāt ar dvieli nosusinātos matos, ļaut iedarboties vismaz 1 minūti, izskalot.
 3. Prece pievienota grozam
  Izsmalcināti mitrinošs, matos atstājams, viegls kondicionieris, kas baro pat vissausākos matus. Samazina matu spurošanos, piešķir spīdumu un atjauno matu mīkstumu. Piemērots tieši plāniem, vidēji bieziem un gariem matiem. - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Sojas proteīni – novērš matu savelšanos - Kviešu aminoskābes un augu proteīni – palīdz matiem nodrošināt mitruma līdzsvaru un piešķir tiem spīdumu. - Eļļas moringas sēklu ekstrakts – aizsargā no izžūšanas un bojājumiem karstuma apstrādes laikā. - Dzintara ekstrakts - atzīts antioksidantu avots, mitrinoša un stiprinoša iedarbība. - Kaempferia Galanga saknes ekstrakts – atzīts kā dabīgs UV aizsargs. Nesatur sāli. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. UV aizsardzība. Ieklāt ar dvieli nosusinātos matos, izžāvēt ar fēnu vai ļaut izžūt istabas temperatūrā. Ja nepieciešams, nepaklausīgām šķipsnām izmantot visas dienas garumā.
 4. Prece pievienota grozam
  Noturīgs mirdzums un izsmalcināts, ilglaicīgs spīdums. Šampūns mitrina un piešķir matiem lielisku spīdumu. - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Zīda aminoskābes – mitrina matus, piešķir spīdumu, padara tos zīdainus un gludus. - Pērļu proteīni – no dabīgām pērlēm iegūti proteīni piešķir intensīvu spīdumu un izteikti mitrina matus. - Saulespuķu sēklu ekstrakts–padara matus neticami spīdīgus. - Augu izcelsmes mitruma saglabātāji – nodrošina optimālu spīdumu, nepadarot matus smagnējus. - Saldo mandeļu proteīni – atjauno sausus un bojātus matus, nodrošinot tiem glītu mirdzumu. - Kokoss, kukurūza, auzas – maigi attīra matus. Nesatur sāli. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. UV aizsardzība. Ieklāt slapjos matos, masējot saputot, izskalot.

4 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā