Oribe Magnificent Volume

5 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Oribe Maximista (200mL)
  Jo vairāk, jo labāk. Šis sprejs apjomam ar karstuma aizsardzību piešķir matiem kuplāko un biezāko gala rezultātu un fiksāciju. - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Kopolimēri – ap katru matu izveido plānu aizsargslāni un palīdz novērst ārējā mitruma ietekmi, lai saglabātu matu sakārtojumu. - Keratīna aminoskābes un citi kopjoši komponenti – mīkstina, mitrina un stiprina matus. - Cetrimonija hlorīds - aizsargā matus no statiskās elektrības un kopj matus. - Daudzslāņu UV aizsardzības sistēma - nodrošina matiem ilgstošu UV aizsardzību. Nesatur sāli. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. UV aizsardzība. Izsmidzināt ar dvieli nosusinātos matos visā to garumā. Izžāvēt matus ar fēnu, lai iegūtu maksimāli kuplu gala rezultātu.
 2. Prece pievienota grozam
  Produktā esošie polimēri nodrošina matu kuplumu un biezumu, dabiskie ekstrakti padara matus biezākus, stiprākus un dzīvīgākus. - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Kokoss un dabīgi cukuri – maigi, tomēr efektīvi attīra matus un galvas ādu, lai nodrošinātu matiem maksimālu kuplumu. - Lupīnas proteīni un zāģzobainās sabalpalmas ekstrakts - atjauno matu un galvas ādas dabisko līdzsvaru un stimulē matu folikulus, lai nodrošinātu matiem kuplumu. - Polimēru komplekss – nodrošina matiem optimālu kuplumu un apjomu. - Hidrolizēti augu proteīni un keratīna proteīni - stiprina matus, nodrošina karstuma aizsardzību un aizsargā matus no bojājumiem karstuma apstrādes laikā. - Rīsu kliju eļļa – ūdenī šķīstoša viegla eļļa, kas neļauj matiem savelties. - Dzintara un eļļas moringas sēklu ekstrakti – atzīts bagātīgs antioksidantu avots, kopjoša un stiprinoša iedarbība. Nesatur sāli un sulfātus. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. UV aizsardzība. Ieklāt slapjos matos, masējot saputot, izskalot.
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
  Želejveida krēms matu kuplumam mitrina matus, atvieglojot matu savaldīšanu. - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Hidrolizēti augu proteīni un keratīna proteīni - stiprina matus, nodrošina karstuma aizsardzību un aizsargā matus no bojājumiem karstuma apstrādes laikā. - Lupīnas proteīni un zāģzobainās sabalpalmas ekstrakts - atjauno matu un galvas ādas dabisko līdzsvaru un stimulē matu folikulus, lai nodrošinātu matiem kuplumu. - Dabīgi polimēri – pieškir matiem optimālu kuplumu un apjomu. - Zemesmandele – bātīgs nepiesātnāto taukskābju avots, piešķir vieglu spīdumu un atvieglo matu ķemmēšanu. - Viegli mitrinātāji – mīkstina matus, vienlaikus padarot matus apjomīgus. - Dzintara un eļļas moringas sēklu ekstrakti – atzīts bagātīgs antioksidantu avots, kopjoša un stiprinoša iedarbība. Nesatur sāli. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. UV aizsardzība. Iemasēt ar dvieli nosusinātos matos, ļaut iedarboties vismaz 1 minūti, izskalot.
 5. Prece pievienota grozam
  Nekavējoši padara matus biezākus un apjomīgākus, vienā mirklī nostiprinot matu kuplumu un formu. Galvenās sastāvdaļas: - Oribe Signature Complex - arbūza, līčiju, ēdelveisa ekstrakti aizsargā matus no vides ietekmes un nodrošina matus atjaunojošu iedarbību. Ekstrakti aizsargā matus no bojājumiem, žāvēšanas un krāsošanas izraisītās kaitīgās ietekmes. - Dabīgi polimēri – uzsūc taukus no matiem, piešķir matiem optimālu kuplumu, apjomu un mīkstu, sausu gala rezultātu. - Pantenols – piešķir tekstūru un biezumu. - Hidrolizēts keratīns – stiprina bojātus matus un veido aizsargslāni, kas uztur matus mirdzošus un stiprus. - Ceolīta kristāli – kā nelieli sūkļi tie uzsūc taukus, netīrumus un nepatīkamu aromātu no matiem. Nesatur sāli, parabēnus un sulfātus. Nekaitē krāsotiem un ar keratīnu apstrādātiem matiem. UV aizsardzība. Sakratīt pudeli. Izsmidzināt matos. Ieveidot.

5 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā