Kādēļ iepirkties šeit?
 
Klientu apkalpošana: 2049 0806
|
Nepieciešama palīdzība?
 
 •  
  Piezvaniet mums:
  2049 0806 P-Pk: 9-17
 •  
  Nosūtīt vēstuli:
 •  
  Nepieciešamas tūlītējas atbildes?
  skatīt BUJ
|
Iepirkumu grozs
0,00
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Superfūdi

Kas ir superfūdi?
Superfūdi ir uzturvielām bagāti ēdieni, kuros ir arī liels antioksidantu, vitamīnu un omega-3 taukskābju daudzums. Ja ikdienā sāksiet lietot superfūdus, palielināsies kopējais enerģijas līmenis un tiks paaugstināta gan fiziskā, gan mentālā izturība pret dažādiem stresa faktoriem.
APSKATĪT PRODUKTUS
Kāpēc tie būtu jālieto?
Dzerot smūtijus, kas papildināti ar superfūdiem, jūsu ķermenis iegūs optimālo vitamīnu, minerāļu un antioksidantu devu, kas palīdzēs cīnīties pret saaukstēšanos un citām slimībām. Ja aizvietosiet vienu maltīti ar smūtiju, kas bagātināts ar superfūdiem, tas dabiski palīdzēs cīnīties arī ar lieko svaru.
APSKATĪT PRODUKTUS
10 bezmaksas smūtiju receptes
Ja aizvietosiet vienu dienas maltīti ar smūtiju, tas jums palīdzēs uzlabot kopējo veselības stāvokli, paātrināt vielmaiņu, paaugstināt enerģijas līmeni un dabiski atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.
Saņemot receptes, jūs pierakstāties MyLook.lv ziņu saņemšanai.
TOP 3 superfūdu maisījumi, kurus izmantot
DETOX – ATTĪRIET SAVU ĶERMENI UN DABISKI ZAUDĒJIET LIEKOS KILOGRAMUS
Pamēģiniet uz mēnesi aizstāt savas brokastis ar zaļo smūtiju. Lai jums būtu vienkāršāk, mēs pasūtījumam pievienosim vairākas smūtiju receptes. Lai gatavotu smūtijus, labāk izmantot blenderi, bet varat izmantot arī rokas blenderi.
19.90€(28 smūtijiem)
IEGĀDĀJIETIES ŠEIT
BALANCE – JAUNEKLĪGA ĀDA UN SPĒCĪGĀKI MATI
Tajā atrodas 7 vērtīgi vitamīni. Šis Balance superfūdu maisījums, kurā jūtams arī ogu skābums, ir lielisks maltītes aizstājējs. Maisījumā esošajiem antioksidantiem ir pretnovecošanās efekts un tajā esošais cinks palīdz uzlabot izskatu.
23.90€(15 smūtijiem)
IEGĀDĀJIETIES ŠEIT
ENERGY – PAAUGSTINĀTA IZTURĪBA, VAIRĀK ENERĢIJAS UN MAZĀK NOGURUMA
1 ēdamkarote Energy superfūdu maisījuma ir līdzvērtīga 3 kafijas tasītēm! Pievienojiet to brokastu smūtijam vai jogurtam, lai dabiski palielinātu jūsu enerģijas līmeni! Pasūtījumam pievienotās receptes ir lieliskas, lai pagatavotu satriecošus smūtijus!
23.90€(15 smūtijiem)
IEGĀDĀJIETIES ŠEIT

Lūdzu, uzgaidiet...

Produkts ir pievienots grozam
Produkts vairs neatrodas grozā