Maskas un intensīvā kopšana

22 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/g/o/goldwell_tonic_freisteller_cmyk.jpg
 3. Prece pievienota grozam
  DEEP PURIFYING SCALP SCRUB “SIBERIAN HAWK” thoroughly cleanses the scalp and purifies the hair, helps stimulate hair growth, while strengthening hair and roots. Enjoy a scalp amazing massage! SIBERIAN GINSENG and SAKHALIN LIMONNIK gently cleanse the hair, while activating blood circulation and improving the functioning of the active hair follicles, FRUIT ACIDS gently exfoliate and leave the scalp and hair refresh.
 4. Prece pievienota grozam
  ANTI-HAIR LOSS SERUM “SNOW LEOPARD” based on anti-loss complex, nourishes and restores hair, preventing hair-loss and promoting hair growth. BURDOCK and JUNIPER BERRIES have a profound strengthening effect, perfectly toning and ensuring deep penetration of vitamins. TAURINE and B VITAMINS have an antioxidant action and help to promote hair growth. ANTI-LOSS COMPLEX created by Natura Siberica based on Caffeine, Burdock, Ginseng, Nettle, Ginger, Sage has a deep effect on the hair follicles and helps prevent hair loss.
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
  Viviscal Man Supplemets (60pcs)
  Viviscal Man Supplemets (60pcs)
  60pcs
  €37.56 €46.95
  -20%
  Viviscal matu augšanas piedevas vīriešiem Veselīgu matu augšana sākas no iekšpuses Mums kompānijā viviscal ir izpratne par matiem. Statistika rāda, ka viens no diviem vīriešiem piedzīvos Dažos sava mūža posmos matu plānināšanos. Ir vairāki faktori, kas var iespaidot matu veselību un to Augšanu. Faktori, kas ietekmē veselīgu matu augšanu: - iedzimtība - stress - zāļu lietošana - nepietiekams uzturs - pārmērīga ieveidošana - balināšana - siltuma iedarbība - pārāk bieža krāsošana Viviscal man uztura bagātinātāja sastāvs ir zinātniski piemeklēts vīriešiem, iekļaujot tajā tādu svarīgu Uzturvielu kā cinks, kas palīdz uzturēt veselīgu matu normālu augšanu no iekšpuses, kombinācijjā ar Ekskluzīvo jūras izcelsmes proteīnu kompleksu aminomar c™ , c vitamīnu un linsēklām. Ieteicamā dienas deva Lietojiet 2 tabletes dienā vismaz 3-6 mēnešu laikā (1 no rīta un 1 vakarā pēc ēšanas, uzdzerot ūdeni), Pēc tam 1-2 tabletes dienā pēc vajadzības. Viviscal tabletes ir viegli norīt.
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
  Tahe Organic Power Oil (30mL)
  Tahe Organic Power Oil (30mL)
  30mL
  €9.48 €11.85
  -20%
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
  Efektīvs keramīdu koncentrāts vienas devas bioloģiski noārdāmās kapsulās, kas mitrina, samazina matu lūšanu un padara stiprina matus. Zinātniski izstrādātas spēcīgas, luksus klases seruma kapsulas stiprākiem, veselīgākiem, mitrinātiem un gludākiem matiem. Kapsulas satur luksus kaviāra ekstraktu, kas ir matiem svarīgu uzturvielu avots. Ceramīds ir slavens dabiskais lipīdu barjeras pastiprinātājs, kas aizsargā matus no kaitīgās vides ietekmes un UV stariem un padara matus stiprākus. Kapsulās esošais hidrolizētais zīds padara matus gludākus, mazina sprogas un padara matus vieglāk kopjamus. Aizsargā matus no karstuma līdz 232°C. Bioloģiski noārdāmās kapsulas ir iepakotas pārstrādājamā stikla burciņā, lai nodrošinātu minimālu ietekmi uz vidi.avots. Ceramīds ir slavens dabisks lipīdu barjeras pastiprinātājs, kas aizsargā matus no kaitīgās vides ietekmes un UV stariem un padara tos stiprākus. Kapsulās esošais hidrolizētais zīds padara matus gludākus, mazina sprogas un padara matus vieglāk kopjamus. Aizsargā matus no karstuma līdz 232°C Bioloģiski noārdāmās kapsulas ir iepakotas pārstrādājamā stikla burciņā, lai nodrošinātu minimālu ietekmi uz vides piesārņojumu Atveriet kapsulu un uzklājiet serumu uz pirkstu galiem. Uzklājiet uz mitriem vai sausiem matiem, sākot no matu vidus daļas līdz matu galiem. Veidojiet matu sakārtojumu kā parasti.
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Tahe Organic Nutritium Mask (300mL)
  Tahe Organic Nutritium Mask (300mL)
  300mL
  €12.20 €15.25
  -20%
 17. Prece pievienota grozam
  Tahe Organic Extreme Oil Mask (500mL)
  Tahe Organic Extreme Oil Mask (500mL)
  500mL
  €15.48 €19.35
  -20%
 18. Prece pievienota grozam
  Tahe Organic Extreme Oil Mask (300mL)
  Tahe Organic Extreme Oil Mask (300mL)
  300mL
  €10.68 €13.35
  -20%
 19. Prece pievienota grozam
  Tahe Organic Extreme Mask (500mL)
  Tahe Organic Extreme Mask (500mL)
  500mL
  €15.48 €19.35
  -20%
 20. Prece pievienota grozam
  Tahe Organic Extreme Mask (300mL)
  Tahe Organic Extreme Mask (300mL)
  300mL
  €10.68 €13.35
  -20%
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam

22 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā