Vitamins

14 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam

  D3 vitamīna orālais sprejs efektīvi paaugstina D vitamīna līmeni. D vitamīns veicina kalcija uzsūkšanos - normāliem zobiem un kauliem. Atbalsta normālu imūnsistēmu. Veicina muskuļu darbību

 2. Prece pievienota grozam

  Melatonīns palīdz ātrāk iemigt. Samazina laikjoslu sindromu jeb lidojuma laiknobīdi (jet lag).

 3. Prece pievienota grozam

  Norvita vitamīnu spreji

  Kaņepju sēklu eļļa:

  • izdaiļo ādu no iekšpuses un ārpuses
  • ir pretiekaisuma līdzeklis
  • veicina holesterīna līmeņa pazemināšanos
  Melatonīns veicina:
  • aizmigšanas laika samazināš
 4. Prece pievienota grozam

  Dzelzs uztura bagātinātājs palīdz izveidot sarkanās asins šūnas, kas nepieciešamas ķermeņa apgādāšanai ar skābekli. Izmantojot norvita dzelzs preparāta spreju, varat izvairīties no noguruma, uzlabot enerģijas līmeni un atbalstīt normālo imūnsistēmu.

 5. Prece pievienota grozam

  B VITAMĪNU multi-nutrientu formula satur plašu B grupas vitamīnu spektru, sniedzot jums ikdienas stimulu. Atbalsta nervu sistēmu, psiholoģiskās funkcijas, sarkano asins šūnu veidošanos un imūnsistēmu. Samazina nogurumu.

 6. Prece pievienota grozam

  B12 SPREJS nodrošina ikdienas vitamīna B12 palielināšanu, kas atbalsta nervu sistēmu, psiholoģisko darbību, sarkano asins šūnu veidošanos un imūnsistēmu. Samazina nogurumu.

 7. Prece pievienota grozam

  C vitamīns ar liposomālo dizainu maksimāli palielina bioloģisko mainīgumu. Atbalsta imūnās un fizioloģiskās funkcijas. Aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Palīdz normālai kolagēna veidošanai, kas nodrošina normālu ādas, asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu un zobu darbību.

 8. Prece pievienota grozam

  H VITAMĪNS (H apzīmē Haar und Haut, vācu valodā mati un āda) sniedz daudzus ieguvumus veselībai, piemēram, normālas vielmaiņas, nervu sistēmas un psiholoģisko funkciju uzturēšanu, taču, kā norāda nosaukums, lielākoties tas pazīstams ar normālu matu un ādas uzturēšanu.

 9. Prece pievienota grozam

  C vitamīns ar liposomālo dizainu maksimāli palielina bioloģisko mainīgumu Atbalsta imūnās un fizioloģiskās funkcijas. Aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Liposomālais D3 vitamīns efektīvi paaugstina D vitamīna līmeni

 10. Prece pievienota grozam

  D3 vitamīna maigā, iekšķīgi lietojamā aerosola formula efektīvi paaugstina D vitamīna līmeni. D vitamīns ir nepieciešams normālai kaulu augšanai un bērnu attīstībai. Atbalsta normālu bērnu imūnsistēmu. Veicina normālu muskuļu veidošanos.

 11. Prece pievienota grozam

  HangOVER multi-nutrientu formula satur plašu B grupas vitamīnu spektru. Nodrošina jums stimulu, kad jums tas nepieciešams.

 12. Prece pievienota grozam

  PLŪŠKOKA augu izcelsmes iekšķīgi lietojamais aerosols nodrošina lielu dabiskā antioksidanta plūškoka ekstrakta devu ar lielisku garšu ērtā iepakojumā.

 13. Prece pievienota grozam

  CINKA un PLŪŠKOKA iekšķīgi lietojamais aerosols atbalsta normālu imūnsistēmu. Veicina kognitīvās funkcijas, redzi un auglību. Palīdz uzturēt normālus nagus, kaulus un ādu.

 14. Prece pievienota grozam

  CINKA orālais sprejs atbalsta normālu imūnsistēmu. Tas palīdz uzlabot kognitīvās funkcijas, redzi un auglību. Palīdz uzturēt normālus nagus, kaulus un ādu.

14 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā