Beautyblender

Beautyblender

11 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
  Beautiblender ir augstvērtīgs kosmētikas sūklis bez stūriem. Unikālā forma un ekskluzīvais materiāls, kas pieejams vienīgi Beautyblender, nodrošina nevainojamu un vienmērīgu uzklāšanu ar minimālu kosmētikas izniekošanu. Lietojiet to ar pamatkrēmiem, pūderiem un jebkuru citu sejas kopšanas produktu. aqua-activated™ sūklis pieaug aptuveni divas reizes, kad ir samitrināts, un produktu uzsūc minimāli, tādējādi jūsu iecienītākā formula nonāk uz jūsu sejas, nevis sūkļa. Īpaši mīkstais materiāls, kad tas ir samitrināts, nodrošina vienmērīgu un gludu sajaukumu un atlēkšanu. Plašā, ieapaļā virsma nodrošina ātru uzklāšanu, savukārt kontūras gals nodrošina precizitāti. Beautyblender ir izvēlējušies izmantot netoksiskas, ūdenī šķīstošas krāsas. Šī iemesla dēļ jūsu Beautyblender var pirmās dažas mazgāšanas reizes nodilt krāsa. Izspiežot ūdeni no Beautyblender, tiek notecināta arī liekā krāsa. Krāsa netiek pārnesta uz ādu. Izgatavots Amerikas Savienotajās Valstīs.  Lietošana: Katrā lietošanas reizē samitriniet Beautyblender ar ūdeni. Izspiediet lieko šķidrumu. Ja nepieciešams, lietojiet dvieli. Ar viegliem sitieniem uzklājiet pulveri vai šķidro pamata krēmu, bb krēmu vai pārklājuma krēmu teicamai pēdējai apstrādei. Pēc katras lietošanas reizes izmazgājiet ar vieglu tīrītāju.
 3. Prece pievienota grozam
  Ideālais sākuma komplekts tagad ir zaļāks nekā jelkad: Bio Pure Besties! Izveidojiet nevainojamu un vienmērīgu bāzi, izmantojot Beautyblender Bio Pure uz augu bāzes perfektai ādai. Mazgājiet Beautyblender Bio Pure ar vegānu sūkļu un otu tīrītāju – Blendercleanser. Izmantojiet silikona skrubja spilventiņu, lai iztīrītu dziļāk iesēdušos traipus no grima sūkļa vai otām. Komplektā: Beautyblender Bio Pure grima sūklis BLENDERCLEANSER Solid sūkļu un otu tīrītājs bez aromāta, 16 g Silikona skrubja pamatne instrumentu tīrīšanai Vairākkārt lietojama kosmētikas soma ceļojumiem
 4. Prece pievienota grozam
  Īpaši iedarbīgs un vienlaikus saudzīgs šķidrais sūkļu un otu tīrītājs. Saudzīgais tīrītājs noņem kosmētiku un grimu, vienlaikus saglabājot Beautyblender sūkļa ekskluzīvā materiāla integritāti. Formulas sastāvā ir kokosriekstu un ilgtspējīgas palmu eļļas, un tā ir pietiekami saudzīga ikdienas lietošanai. Nesatur parabēnu, ftalātus un sulfātus. Lietošana: Samitriniet Beautyblender vai kosmētikas otas. Uzspiediet lielu blendercleanser daudzumu uz traipiem, viegli to ieziepējiet. Nepieciešamības gadījumā atkārtojiet. Izskalojiet un izspiediet maisījumu, lai noņemtu jebkādu lieko tīrītāju un ūdeni. Atstājiet pilnībā nožūt tīrā un labi vēdinātā vietā.
 5. Prece pievienota grozam
  Beautyblender, apbalvots kā labākais kosmētikas sūklis, tagad ir zaļāks nekā jelkad! Beautyblender Bio Pure 60 % apmērā ir izgatavots no materiāliem uz augu bāzes. Šis pēdējais jaunievedums nodrošina Beautyblender vienreizējo elastīgumu, kas ļauj uzklāt grimu, to nemanāmi, dabīgi un gaisīgi sapludinot vienmērīgā klājumā. Beautyblender Bio Pure nodrošina ērtu tonālā krēma, pūdera un citu dekoratīvu produktu uzklāšanu. Beautyblender Bio Pure bez lateksa un bez smaržas. Lietošana: Katrā lietošanas reizē samitriniet Beautyblender ar ūdeni. Izspiediet lieko šķidrumu. Ja nepieciešams, lietojiet dvieli. Uzklājiet pulveri vai tonālo krēmu, bb krēmu vai pārklājuma krēmu teicamam rezultātam. Pēc katras lietošanas reizes izmazgājiet ar maigu tīrīšanas līdzekli. Beautyblender sastāvā ir netoksiskas, ūdenī šķīstošas krāsas. Šā iemesla dēļ pēc pāris pirmajām mazgāšanas reizēm jūsu Beautyblender krāsa var pabalēt. Izspiežot ūdeni no Beautyblender, tiek notecināta arī liekā krāsa. Krāsa netiek pārnesta uz ādu.
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
  Īpaši iedarbīgais, vienlaikus saudzīgais sūkļu un otu tīrītājs viegli pārnēsājamā cietā maisījumā. Saudzīgais tīrītājs noņem kosmētiku un grimu, vienlaikus saglabājot Beautyblender® sūkļa ekskluzīvā materiāla integritāti. Formulas sastāvā ir kokosriekstu un ilgtspējīgas palmu eļļas, un tā ir pietiekami saudzīga ikdienas lietošanai. Nesatur parabēnu, ftalātus un sulfātus. Lavandas aromāts. Lietošana: Samitriniet Beautyblender vai kosmētikas otas. Uzspiediet lielu blendercleanser daudzumu uz traipiem, viegli to ieziepējiet. Nepieciešamības gadījumā atkārtojiet. Izskalojiet un izspiediet maisījumu, lai noņemtu jebkādu lieko tīrītāju un ūdeni. Atstājiet pilnībā nožūt tīrā un labi vēdinātā vietā.
 10. Prece pievienota grozam
  Trīs vispopulārāko Beautyblender sūkļu komplekts, kas jums palīdzēs nevainojami uzklāt dekoratīvo kosmētiku. Atklājiet nevainojamas izpludināšanas noslēpumu ar mūsu vispopulārāko sūkļu izdevīgo komplektu. Gūstiet panākumus ar godalgoto Beautyblender, kurš vienmēr sniedz nevainojamu, taču dabisku rezultātu. Pēc tam uzturiet savus kosmētikas piederumus tīrus, izmantojot vegānisko tīrīšanas līdzekli Blendercleanser Solid. Ievietojiet to neplīstošajā, ventilētajā ietvarā Blender Defender, lai jūs vienmēr izskatītos nevainojami, lai kur jūs ietu!​ ​Sastāvs: 1 ORIGINAL Beautyblender dekoratīvās kosmētikas sūklis BLENDERCLEANSER Solid Lavender 16g, aromatizēts sūkļu un otiņu tīrīšanas līdzeklis 1 Blender Defender silikona ietvars ceļojumiem
 11. Prece pievienota grozam
  Jauns, krāsu mainošs Beautyblender sūklis - skatieties, kā tas mainās, kad to iemērc ūdenī. Baudiet mūsu spilgtākās zvaigznes silto noskaņu, iepazīstiet Beautyblender Beam. Beautyblender sniedz vislabāko rezultātu, kad tas ir samitrināts, un tam ir Shadeshifter™ karstuma aktivizēta tehnoloģija, pateicoties kurai sūklis maina savu krāsu jūsu acu priekšā. Iemērcot ūdenī šo jauno Beautyblender, tas tiek sagatavots kosmētikai un tā tonis pārvēršas no maiga mandarīna uz saulaini dzeltenai.

11 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā