Frudia My Orchard Peach

8 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
  Dziļi attīroša želeja ar blīviem mikro burbuļiem pilnībā noņem ne tikai kosmētikas atlikumus, bet arī sīkās putekļu daļiņas. Nomierina nogurušu ādu, lieliski attīrot to. Aizsargā ādas mitruma barjeru no ārējā kairinājuma, saglabājot nevainojamu pH līdzsvaru. Uzklājiet atbilstošu daudzumu uz sejas un rūpīgi iemasējiet ādā. Pēc tam noskalojiet seju ar ūdeni.
 6. Prece pievienota grozam
  Barojoša dušas želeja, kas maigi attīra ādu un rada smaržīgas, vieglas putas. Satur vitamīniem bagāto persiku ekstraktu un mitrinošo augļu kompleksu. Uzlejiet nedaudz produkta sūklim un saputojiet, tad uzklājiet visam ķermenim. Pēc tam noskalojiet ar ūdeni.
 7. Prece pievienota grozam
  Nomierinoša esence ar zemu pH, kas nomierina jutīgu, sausu ādu, atsvaidzinot un mitrinot to. Satur 99% tīra persiku ekstrakta barojošo enerģiju, kas lieliski novērš ādas dehidratāciju. Attīriet sejas ādu, tad aizveriet acis un izsmidziniet produktu 20-30 cm attālumā no sejas. Uzklājiet ikreiz, kad āda šķiet sausa vai nepieciešama tūlītēja mitrināšana, pirms vai pēc kosmētikas uzklāšanas.
 8. Prece pievienota grozam
  Ķermeņa esence ar medu mīkstina un baro ādu, satur vitamīniem bagāto persiku ekstraktu un mitrinošo augļu kompleksu. Uzklājiet atbilstošu daudzumu produkta ādai pēc dušas vai tad, kad āda šķiet sausa, un maigi iemasējiet ādā.

8 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā