Frudia Pomegranate

6 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
  Polifenols un granātābolu ekstrakts, kā arī mikroburbulīši novērš ādas piesārņojumu un liek tai justies tīrai un mitrinātai. Uzklājiet atbilstošu daudzumu uz sejas un rūpīgi iemasējiet ādā. Pēc tam noskalojiet seju ar ūdeni.
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
  Šis serums ūdens vietā satur granātābolu ekstraktu ar bagātīgu polifenola saturu (64%) - tas mitrina ādu, piešķirot tai dzīvīgumu. Adenozīns palīdz mazināt ādas grumbas, bet granātābolu eļļa un tomātu sēklu eļļas komplekss palīdz saglabāt ādas mitruma barjeru. Šis mitrinošais serums satur granātābolu enerģiju un tam ir veikts ādas kairinājuma tests, tāpēc to bez bažām var lietot cilvēki ar jutīgu ādu. Uzklājiet nelielu daudzumu produkta un viegli iemasējiet sejas ādā.
 5. Prece pievienota grozam
  Šis toniks, kas satur granātābolu ekstraktu ar polifenola sastāvdaļu (87%), stiprina mitruma barjeru, dziļi mitrinot un aizsargājot ādu. Adenozīns palīdz mazināt ādas grumbas, bet granātābolu eļļa un tomātu sēklu eļļas komplekss palīdz saglabāt ādas mitruma barjeru. Šim atjaunojošam tonikam ar granātābolu ekstraktu ir veikts ādas kairinājuma tests, tāpēc to bez bažām var lietot cilvēki ar jutīgu ādu. Vispirms attīriet sejas ādu, tad maigi uzklājiet uz sejas mērenu daudzumu produkta un viegli iepliķējiet līdz tas iesūcas ādā.
 6. Prece pievienota grozam

6 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā