STAY Well

STAY Well

STAY Well ādas kopšanas līdzekļi ļauj ikvienam izbaudīt kvalitatīvu labsajūtu. Produkti piedāvā efektīvu ādas kopšanu par pieņemamu cenu. Visi produkti ir EVE VEGAN® sertificēti un dermatoloģiski pārbaudīti.

31 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
  Set contains: STAY Well Vegan sheet mask Watermelon STAY Well Vegan sheet mask Pineapple STAY Well Vegan sheet mask Aloe STAY Well Vegan sheet mask Blueberry STAY Well Vegan sheet mask Pomegranate
 9. Prece pievienota grozam
  Apkaro pinnes, lai nomierinātu ādu un mazinātu tās iekaisumu. Pēc attīrīšanas līdz 3 reizēm dienā problemātiskajās vietās uzklājiet plānu attīrīšanas līdzekļa kārtu.
 10. Prece pievienota grozam
  Šis produkts satur hialuronskābi trīs dažādos molekulāros izmēros, lai nodrošinātu optimālu uzsūkšanos, mitrināšanu un ūdens aizturi. Maigs tīrīšanas līdzeklis, kas padara ādu maigu un gludu. Izstrādāts jauktai un sausai ādai. 5,5 pH līmenis līdzsvarotai un veselīgai ādai. Lietošana: Uzklājiet nepieciešamo daudzumu uz mitrām rokām un paberzējiet tās, lai izveidotu bagātīgas putas. Maigi iemasējiet ādā un noskalojiet ar remdenu ūdeni.
 11. Prece pievienota grozam
  Kolagēns spēj saglabāt mitrumu, samazināt ūdens zudumu un palielināt ādas elastību. Šis produkts satur 3,0% vegāniska kolagēna, kas iegūts, fermentējot sojas pupiņas. Vegāniskais kolagēns spēj ātri iesūkties ādā, pateicoties tā zemajam molekulārajam izmēram, un tas ir bagāts ar antioksidantiem. Barojošs sejas krēms ar bagātīgu tekstūru, kas atjauno un aizsargā ādu no stresa, piesārņojuma un UV staru radītā kaitējuma. Acīmredzami samazina smalkās līnijas un grumbiņas. Āda kļūst tvirtāka un gludāka. Lietošana: Uzklājiet no rīta un vakarā pēc ādas attīrīšanas, tonika un/vai seruma. Viegli iemasējiet ādā, līdz tas pilnībā uzsūcas.
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
  Set contains: STAY Well Vegan Sheet Mask Blueberry STAY Well Deep Cleansing Bubble Mask Charcoal STAY Well Protecting & Hydrating Hand Mask Eucalyptus STAY Well Peeling & Softening Foot Mask Lemon
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
  The Best of Korean Beauty Masks (10pcs)
  The Best of Korean Beauty Masks (10pcs)
  10pcs
  €17.01 €18.90
  -10%
 24. Prece pievienota grozam
  Viegls toniks palīdz atjaunot ādas dabisko pH līmeni un nodrošina tūlītēju mitrināšanu. Maigi uzklājiet uz ādas nepieciešamo tonika daudzumu. Lietošanai ikdienā no rīta un vakarā, pēc tīrīšanas un pirms seruma vai krēma.
 25. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs krēms, kas nodrošina komfortu un dabisku mirdzumu kairinātai ādai ar tieksmi uz sausumu. Uzklājiet no rīta un vakarā uz iepriekš attīrītas ādas. Viegli iemasējiet ādā, līdz tas pilnībā uzsūcas. Uzmanību: uzglabāt produktu 10–30 °C temperatūrā un nepakļaut to tiešiem saules stariem.
 26. Prece pievienota grozam
  Vieglas attīrošās putas dziļi attīra no kosmētikas un mazina pārmērīgu sebuma daudzumu. 5,5 pH līmenis līdzsvarotai, veselīgai ādai. Uzklājiet nelielu daudzumu uz mitrām rokām un saberzējiet tās, lai izveidotu bagātīgas putas. Maigi iemasējiet ādā un noskalojiet ar remdenu ūdeni.
 27. Prece pievienota grozam
  Šķidrs gēlveida krēms, kas veido mitruma barjeru, lai aizsargātu ādu no ārējiem faktoriem un samazinātu mitruma zudumu. Zilās bumbiņas atbrīvo koncentrētu mitrinātāju, kas tieši iesūcas ādā. Lietošana: Uzklājiet no rīta un vakarā pēc ādas attīrīšanas, tonika un/vai seruma. Viegli iemasējiet ādā, līdz tas pilnībā uzsūcas.
 28. Prece pievienota grozam
  Dienas mitrinošs serums, kas paredzēts dehidrētai un jaukta tipa ādai. Atjauno ādas mitruma līdzsvaru, nostiprina ādas aizsargbarjeru un veicina veselīgāku un jauneklīgāku izskatu. Lietošana: Paņemiet nepieciešamo seruma daudzumu (1–2 dozatora spiedieni). Paplikšķiniet un maigi iemasējiet ādā. Ikdienas lietošanai no rīta un vakarā. Uzklājiet pēc ādas attīrīšanas un pirms krēma.
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam

31 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā