Davidoff

10 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
  Deostick vīriešiem Davidoff Cool Water 1988. gadā radītais tualetes ūdens vīriešiem ir svaigs, viegls un ļoti vīrišķīgs aromātu kokteilis, kas atklājas ar piparmētras un zaļo augu niansēm, lavandas, koriandra un rozmarīna dvesmu. Tualetes ūdens sirds notīs slēpjas ģerānijas, neroli eļļas, jasmīna un sandalkoka akordi, kas ieskauti , muskusa, ciedra, ambras un tabakas glāstos.
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
  Pirms 30 gadiem Davidoff Cool Water aromāti izraisīja revolūciju parfimērijas industrijā. To leģendārie aromāti apvienoja svaigumu, spēku un hedonismu. Tagad ir laiks iepazīties ar Cool Water Reborn Man parfīmu, kas piedāvā intensīvu svaigumu un aromātisku koksnes smaržu, kurā galbanums un ciedrs ir apvienoti ar Haiti atbildīgi iegūto vetivera eleganto sensualitāti.
 10. Prece pievienota grozam
  Pirms 30 gadiem Davidoff Cool Water aromāti izraisīja revolūciju parfimērijas industrijā. To leģendārie aromāti apvienoja svaigumu, spēku un hedonismu. Tagad ir laiks iepazīties ar Cool Water Reborn Female parfīmu, kas ir kā iegremdēšanās nezināmos okeāna dziļumos un pēc tam atgriešanās virsū, svaiga un sievišķīga. Augļaina un ziedu kompozīcija atveras ar sulīgu mureļu aromātu. Tā sajaucas ar delikāto rožu absolūtu sirdī, piešķirot aromātam luksusa sievišķību. Pamatnē jūtams elegants Haiti vetivērs, kas dod parfīmam īpašu koksnes un zemes raksturu.

10 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā