Löwengrip

Löwengrip

Löwengrip piedāvā augstas kvalitātes zviedru skaistuma produktus jūtīgai ādai, kas ražoti sadarbībā ar ārstnieciskās kosmētikas standartiem. Viens no šī skaistuma zīmola ražotājiem apraksta šos produktus tā – tie ir augstākās kvalitātes skaistuma produkti, kas ir draudzīgi ādai un patiešām efektīvi.

Produkti 1-60 no 66

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
  Final Touch - izlīdzinošs balzams ir mīkstinošs un spīdošs matu veidošanas balzams, kas mazina matu pūkošanos un piešķir matiem perfekti noslīpētu izskatu. Šis līdzeklis ir lielisks jūsu matu veidošanas rutīnas noslēguma solis. Lietojiet kā pēdējo vai vienīgo līdzekli, lai padarītu jūsu frizūru vēl skaistāku. Uzklājiet šo vieglo formulu uz sausiem matiem un iestrādājiet to garumā. Rezultāts ir uzreiz mīkstāki mati ar dabiski spīdīgu finišu, vieglu izteiksmīgumu un elastīgu fiksāciju, kas saglabājas visas dienas garumā. Produkts ir bagātināts ar daudzām mitrināšanu veicinošām sastāvdaļām, kas baro matus, kamēr jūs tos veidojat. Mīkstinošā rīcineļļa un ābolu eļļa kopīgi darbojas, lai piešķirtu matiem veselīgu, dabisku spīdumu un zīdaini gludu finišu. Kamēlijas eļļa ir bagāta ar antioksidantiem un darbojas nomierinoši un mīkstinoši. Abisīna eļļa veicina produkta īpaši vieglo formulu, padarot matus uzreiz mīkstākus un spīdošākus, neveidojot sprogas. Izsmalcināts jasmīnu un sandalkoka aromāts. Uzklājiet uz sausiem matiem un iestrādājiet tos garumā. Pielāgojiet produkta daudzumu pēc matiem. Plāniem matiem pietiek ar mazāku daudzumu, savukārt biezākiem matiem nepieciešams vairāk līdzekļa. Piemērots visiem matu tipiem un garumiem.
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
  Atsvaidziniet savu izskatu ar saviem iecienītākajiem karsēšanas rīkiem starp matu mazgāšanas reizēm un izbaudiet nevainojamu rezultātu – pilnīgi nesamitrinot matus, pateicoties aizsardzībai pret karstumu! Löwengrip Take The Heat – Dry Heat Protection ir aizsardzība pret karstumu, izmantojot sausu formulu, kas aizsargā matus līdz 210°C temperatūrā. Aizsargā pret bojājumiem un lūšanu, ko izraisa sildīšanas instrumentu izmantošana. Produkti veicina vieglu un vienmērīgu ieveidošanu: uzklāšanas laikā formula iznāk kā viegls un sauss miglas mākonis, kas nodrošina pilnīgu aizsardzību pret sildīšanu, vieglu turēšanu un dabisku spīdumu. Tas ir ideāls uzticams produkts, ko izmantot, ja vēlaties atkārtoti izmantot aizsardzību pret karsēšanu, nesamitrinot matus. Take The Heat - sausais līdzeklis aizsardzībai pret karstumu atvieglo uzticamas aizsardzības iegūšanu: vienmērīgā izsmidzināšana atvieglo vienmērīgu produkta uzklāšanu. Tas nepadara garus matus smagus: mati liksies brīnišķīgi gaisīgi, mīksti un viegli ķemmējami. Smaržīgajam līdzeklim, kas aizsargā pret karsēšanu, ir greznas balto ziedu, piemēram, jasmīna un rožu, notis ar muskusa bāzi. Produkta pamatā ir maiga, mitrinoša un spīdīga formula, kas bagātināta ar kondicionējošu B5 vitamīnu (pantenolu), rožu eļļu un melleņu ekstraktu. Modificēta saulespuķu eļļa piešķir krāsu aizsargājošu efektu. Vegāns.
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
  Enjoy a nourishing silver conditioner with violet pigments that gives an instantly cooler hue with healthy shine – while your hair gets deepy rehydrated! Löwengrip Blonde Perfection – Silver Conditioner effectively neutralizes warm tones in blonde and gray hair (can neutralize warm tones in colored dark hair). Enriched with glossing and strengthening apple oil and color-protecting pomegranate extract that’s rich in antioxidants. Shine-boosting Moringa oil makes hair silky smooth and soft. The product has a heat-protecting effect. The result is silky smooth and shiny hair with a cooler hue. With an irresistible scent of mango and peach! Apply to hair lengths after shampoo, let sit for a minute or rinse immediately. Combine with Blonde Perfection – Silver Shampoo for best results. Apply to hair lengths after shampoo, let sit for a minute or rinse immediately. Combine with Blonde Perfection – Silver Shampoo for best results.
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
  Boost your blonde hair with Löwengrip’s nourishing hair mask Blonde Perfection – Silver Hair Mask! This color-protecting hair mask is enriched with violet pigments that gives your hair an instantly cooler hue with maximum shine. Löwengrip Blonde Perfection – Silver Hair Mask effectively neutralizes warm tones in blonde and gray hair (can neutralize warm tones in colored dark hair). Softening Argain oil makes yout hair silky smooth while Vitamin B5 rehydrates and adds volume. Blonde Perfection – Silver Hair Mask is also enriched with hydrating and shine-boosting Vitamin F that leaves hair with a healthy and light weight finish. The rich hair mask deeply moisturizes and nourishes while leave your hair with a cool and shiny hue. With an irresistible scent of mango and peach that lingers. The products has a heat-protecting effect. Apply to hair lengths after shampoo. Let sit for 3–10 depending on desired intensity, rinse throughoutly. Combine with Blonde Perfection – Silver Shampoo and finish off with Blonde Perfection – Silver Conditioner for best result. Apply to hair lengths after shampoo. Let sit for 3–10 depending on desired intensity, rinse throughoutly. Combine with Blonde Perfection – Silver Shampoo and finish off with Blonde Perfection – Silver Conditioner for best result.
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
  Mirdzumu un tekstūru sniedzošs apstrādes sprejs nodrošina matiem brīnišķīgu apstrādi. Lielisks līdzeklis frizūras sagatavošanai, apstrādei un pilnveidošanai. Notur frizūru vietā, padarot matus atsperīgus un kustīgus. Izmanto tekstūras spreju frizūras veidošanā vai atbilstoši nepieciešamībai, lai piešķirtu matiem papildu mirdzumu un kuplumu. Piemērots visiem matu toņiem.
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam

Produkti 1-60 no 66

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā