Nature Box

Nature Box

20 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Nature Box Olive Oil Conditioner (385mL)
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
  Nature Box Nourishment šampūns intensīvai matu kopšanai. Atbilstoši Cosmos standartam Cosmos Natural sertifikāts no Ecocert Greenlife. 98% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu (tostarp ūdens). Kopā ar Plastmasas banku (Plastic Bank) mēs cīnāmies pret plastmasas atkritumiem, kas atrodami pludmalēs un iekšzemē.
 4. Prece pievienota grozam
  nature box dušas želeja ar 100% aukstā spieduma marakujas eļļu sniedz mīkstas un mitrinātas ādas sajūtu. Ph ir ādai neitrāls. Dermatoloģiski pārbaudīts. Masējot uzklāt ādai un noskalot. *tostarp ūdens
 5. Prece pievienota grozam
  Nature Box Avocado Oil Shower Bar (150g)
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
  Eksotiska cietā dušas želeja. Atbilstoši Cosmos standartam Cosmos Natural sertifikāts no Ecocert Greenlife. 99% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu (tostarp ūdens).
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
  Nature Box ādu mīkstinoša dušas želeja ar olīvu smaržu. Atbilstoši Cosmos standartam Cosmos Natural sertifikāts no Ecocert Greenlife. 98% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu (tostarp ūdens). Kopā ar Plastmasas banku (Plastic Bank) mēs cīnāmies pret plastmasas atkritumiem, kas atrodami pludmalēs un iekšzemē. Dermatoloģiski pārbaudīta.
 13. Prece pievienota grozam
  Nature Box Nourishment balzams intensīvai matu kopšanai. Atbilstoši Cosmos standartam Cosmos Natural sertifikāts no Ecocert Greenlife. 98% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu (tostarp ūdens). Kopā ar Plastmasas banku (Plastic Bank) mēs cīnāmies pret plastmasas atkritumiem, kas atrodami pludmalēs un iekšzemē.
 14. Prece pievienota grozam
  Nature Box Pasticbank Shower Gel (385mL)
  Nature box dušas želeja atsvaidzinātas ādas sajūtai. Plastmasas banka (plastic Bank) cīnās pret plastmasas atkritumiem, kuri atrodami pludmalēs un iekšzemē Valstīs bez publiskās otrreizējās pārstrādes sistēmas, vienlaikus uzlabojot vietējo Iedzīvotāju dzīves apstākļus. Savāktā plastmasa, kura tiek saukta arī par "Sociālo Plastmasu" (social plastic), ir izmantota kā galvenā šīs iepakojuma pudeles sastāvdaļa. Vegāniska formula, nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.
 15. Prece pievienota grozam
  Nature Box Coconut Oil Body Bar (150g)
  Atsvaidzinošas un kopjošas dušas ziepes, kas veido maigas putas. *nesatur sulfātu virsmaktīvās vielas
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
  Dušas želeja ar 100% aukstā Spieduma avokado eļļu, kas satur vērtīgus vitamīnus un antioksidantu. Ph ir ādai neitrāls. Dermatoloģiski pārbaudīts. Lietošana: iespiest plaukstā, masējot uzklāt Ādai un noskalot.
 20. Prece pievienota grozam
  Nature Box Avocado Oil Hair Mask (200mL)

20 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā