Holika Holika

Holika Holika

Holika Holika ir augsti apbalvots korejiešu kosmētikas zīmols ar dažādiem klientu iecienītiem produktiem, piemēram, alvejas gēlu, Good Cera Super Ceramide krēmu un Wonder uzacu zīmuli. Holika produktu šarms slēpjas tā satriecošajā kvalitātē un dabas draudzīgumā

Produkti 1-60 no 134

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Aloe 99% Soothing Gel – patiesi universāls un multifunkcionāls gēls ar Aloe vera ekstraktu ir paredzēts, lai mitrinātu visus ādas tipus, tas piemērots gan sejai, gan visam ķermenim. Gēls ne vien mitrina ādu, bet arī veicina nelielu ādas savainojumu sadzīšanu. Mazina kairinājumu un nepatīkamu sajūtu pēc skūšanās, palīdz iekaisuma gadījumā, novērš saules apdegumu sāpes, mīkstina ādu un padara to samtaini mīkstu. Gēls iesūcas ātri un atsvaidzina ādu tūlīt pēc tā uzklāšanas. Gēls neatstāj lipīgu sajūtu un tā sastāvā esošās dabīgās vielas ir piemērotas visai ģimenei. Aloe 92% Shower Gel – dušas želeja, kura sastāvā ir 92% Aloe vera ekstrakts, attīra ādu, intensīvi mitrina, mazina ādas kairinājumu un iekaisumu, atbrīvo ādu no pārragojušās virskārtas un atmirušām šūnām, tam piemīt antibakteriāla iedarbība. Aloe vera sula ādai piešķir svaigu aromātu visai dienai, saglabājot ādā dzīvīgumu. Aloe Cleansing Foam – mīkstas ādu attīrošas putas, kuru sastāvā pamatā ir Aloe vera sula. Attīrošajām putām piemīt viegla un patīkama tekstūra, tās ir universālas un piemērotas visiem ādas tipiem. Produkts veicina ādas šūnu atjaunošanos, veicina dzīšanas procesus, atbrīvo no iekaisuma, piešķir svaigu un tīru sajūtu, piemērots arī dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Attīrošajām putām ir patīkams aromāts, pēc izmantošanas neatstāj sausuma sajūtu, bet gan atsvaidzina, mitrina un piešķir ādai mirdzumu. Pielietošana: Aloe 99% Soothing Gel – gēlu var uzklāt gan sejas ādai, ķermenim, matiem, kā arī ap acīm. Var izmantot kā masku, lai novērstu tūkumu zem acīm vai asins izplūdumu gadījumā – būs pietiekoši, ja gēlu uzklāsiet uz vates spilventiņiem un tos uzliksiet uz 10-15 minūtēm uz aizvērtām acīm. Aloe 92% Shower Gel – uzklājiet nepieciešamo līdzekļa daudzumu uz sūkļa un saputojiet. Masējošām kustībām uzklājiet uz ķermeņa un pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni. Aloe 99% Cleansing Foam – uzklājiet uz iepriekš samitrinātas sejas ādas, maigi iemasējiet un noskalojiet ar siltu ūdeni.
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/h/o/holika_holika_aloe_99_soothing_gel_jelly_mask_sheet_16ml_.jpg
 29. Prece pievienota grozam
  Products from the Good Cera Super Ceramide line effectively moisturize and nourish dry, sensitive or irritated skin, thanks to hypoallergenic formula. Nourishing hand cream promotes instant nutrition of deep layers of the skin, restores balance and saturates with vitamins and minerals. Neutralizes any painful reactions: irritation, burning, tingling, redness. With acidity of pH 5.5, the product maintains the optimal level of moisture in the skin, preserves a healthy protective barrier. Ceramides, solid or waxy substances of lipid nature (sphingolipids), which together with cholesterol and fatty acids form a lipid barrier layer of the skin. If the surface of the skin is damaged, ceramides fill gaps resulting from washing out, reduce skin permeability, reduce water loss and improve the elasticity of the epidermis. Shea butter is a universal active oil with softening, moisturizing and regenerative properties. Slows down the aging of the skin, smooths wrinkles. A wonderful emollient (softener), possesses regenerating properties, activates the synthesis of collagen, restores the barrier functions of the skin, protects the skin from UV rays. Sweet almond oil, thanks to the vitamin E, keeps skin cells healthy, protects skin from damage, and helps skin look smooth, soft, and free of irritation. The fatty acids help your skin retain moisture and can heal irritated skin. Sunflower oil is a source of vitamin A and E that softens, nourishes and moisturizes your skin and speeds up the regenerative process of skin cells. Sunflower Oil rejuvenates your skin and leaves it radiant. Does not contain artificial colors, artificial flavors, mineral oil, triethanolamine, talc, petrolatum, benzophenone. Directions: After washing hands, gently massage the cream onto dry hands.
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/h/o/holika_holika_prime_youth_black_snail_repair_toner_160ml_.jpg
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam
  Holika Holika Holi Pop Blur Cream (30mL)

Produkti 1-60 no 134

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā