Real Techniques

Real Techniques

22 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
  Paņemiet šīs vidēja izmēra otas piedzīvojumā un izveidojiet jebkuru izskatu, ko iedvesmo jūsu galamērķis, izmantojot Real Techniques Wanderer grima otiņu komplektu.
 7. Prece pievienota grozam
  Real Techniques konusveida vaigu grima otai ir mazi, konusveida sariņi, kas precīzi uzklāj krāsu, lai piešķirtu jūsu sejai dabisku mirdzumu.
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
  Real Techniques Nectar Pop ir svaiga un dinamiska ierobežota izlaiduma grima kolekcija, kas ļauj jums izveidot pavasarīgu un mirdzošu grimu. So Jelly Eye komplektā ietilpst ideāli līdzekļi acu ēnu uzklāšanai, blendēšanai, lainēšanai un uzacu veidošanai. Acu grima otas ir kompaktas, un tās var izmantot gan ar krēmveida, gan pūdera grima produktiem. Komplektā ietilpst arī līmējamās sejas maskas.
 12. Prece pievienota grozam
  Real Techniques Nectar Pop ir svaiga un dinamiska ierobežota izlaiduma grima kolekcija, kas ļauj jums izveidot pavasarīgu un mirdzošu grimu. Glazed Daze sejas komplektā ietilpst korektora, ēnu un izgaismotāja otas, lai izveidotu nevainojamu un mirdzošu toni. Komplektā ietilpst arī matu skujas.
 13. Prece pievienota grozam
  Real Techniques Prism Glo acu un uzacu ēnu divu grima otiņu komplekta otiņas nevainojami sapludinās toni un pilnībā iezīmēs jūsu uzacis! Iegūstiet savas sapņu uzacis ar šiem ātri lietojamiem piederumiem. Acu un uzacu ēnu divu grima otiņu komplekta otiņas ietver RT 043 acu ēnu otiņu un RT 044 uzacu + apaļo birstīti. Acu un uzacu ēnu divu grima otiņu komplekta otiņas ir izveidotas ar pagarinātiem rokturiem, lai jums būtu vieglāk uzklāt grimu un nemanāmi izpludināt grimu uz ādas, un jūs varētu radīt savu individuālo izskatu. Acu un uzacu ēnu divu grima otiņu komplekts ir jūsu jaunais obligātais ikdienas uzacu ēnošanas rīks.
 14. Prece pievienota grozam
  Real Techniques Prism Glo Color Pop vaigu sārtuma grima otiņai ir plīša, kupolveidīgi sari, kas uzņem un uzklāj vaigu sārtumu uz vaigiem rožainam mirdzumam. Color Pop vaigu sārtuma grima otiņa ir efektīva grima otiņa, kas izveidota ar pagarinātu rokturi, lai jums būtu vieglāk uzklāt grimu un nemanāmi iepludināt grimu ādā, un jūs varētu radīt savu individuālo izskatu. Izceliet vaigu kaulus, uzklājot vaigu sārtumu virs sava vaigu kaula! Ja vēlaties vispārēju sārtumu, pārvelciet ar to pāri vaigiem un degunam.
 15. Prece pievienota grozam
  Real Techniques Prism Glo grima otiņai mirdzošai ādai ir blīvi, viļņaini sari, lai iemasētu krēmveida un šķidro pamattoni ādā nemanāmam, vienmērīgam pārklājumam. Grima otiņa mirdzošai ādai ir efektīva grima otiņa, kas izveidota ar pagarinātu rokturi, lai jums būtu vieglāk uzklāt grimu un nemanāmi iepludināt grimu ādā, un jūs varētu radīt savu individuālo izskatu. Izgaismojiet savu sejas ādu ar savu jauno iecienītāko sejas grima otiņu!
 16. Prece pievienota grozam
  Real Techniques Prism Glo mīkstā pūdera grima otiņai ir plīša konusveida sari, kas uzņem ideālo pūdera daudzumu vienmērīgam, matētam pārklājumam vai ideālo bronzera daudzumu maigam mirdzumam. Mīkstā pūdera grima otiņa ir efektīva grima otiņa, kas izveidota ar pagarinātu rokturi, lai jums būtu vieglāk uzklāt grimu un nemanāmi iepludināt grimu ādā, un jūs varētu radīt savu individuālo izskatu. Tveriet pēc savas mīkstā pūdera grima otiņas, lai veidotu savas sejas līniju un iedeguma mirdzumu!
 17. Prece pievienota grozam
  Atrodiet savu labāko vasaras mirdzumu no galvas līdz kājām visa gada garumā ar Real Techniques Endless Summer komplektu. Iedeguma bez saules guru vai bronzeru cienītājiem.
 18. Prece pievienota grozam
  Ar Real Techniques Naturally Beautiful Eye Makeup Brush Set otiņu komplektu varat viegli uzklāt un izpludināt acu un uzacu grimu, veidojot maigu, dabisku acu un uzacu kopskatu. Šajā komplektā ir piecas jaunas acu otu otas un rīki, kas paredzēti, lai palīdzētu izveidot dabisku izskatu it kā bez grima. Komplektā ietilpst konusveida ēnu otiņa, uzacu izgaismotāja otiņa, plata lainera otiņa, uzacu ķemmīte, uzacu otiņa un smalka pincete. Profesionāļu padoms - izmēģiniet ziepju vai laminētu uzacu tendenci ar uzacu duetu.
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam

22 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā