Björn Axen

Björn Axen

12 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Volumizing Shampoo ir apjomu veidojošs šampūns, kas bagātināts ar rīsu proteīnu un vitamīnu B5, kas stiprina un mitrina matus, neliekot to apjomam noplakt. Piemērots visiem matu tipiem. Padara matus izturīgākus un apjomīgākus. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai. Iemasējiet izstrādājumu, lai veidotu bagātīgas putas. Rūpīgi izskalojiet un vienmēr pēc tam lietojiet kondicionieri.
 5. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Cool Silver Shampoo ir purpura pigmenta šampūns, kas rada spīdumu un veiksmīgi samazina nevēlamos brūnos toņus blondiem un sirmiem matiem. Bagātināts ar kviešu proteīnu un E vitamīnu, kas mitrina, aizsargā un baro matus. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai. Iemasējiet izstrādājumu, lai veidotu bagātīgas putas. Kārtīgi izskalojiet. Divreiz izmazgājiet matus ar šampūnu, lai iegūtu vislabākos rezultātus, un vienmēr pēc tam izmantojiet kondicionieri.
 6. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Argan Oil Shampoo ir sulfātus nesaturošs, maigs šampūns, kas padara matus gludākus. Bagātināts ar organisko argāneļļu un vegānisko keratīnu, kas baro un stiprina matus un mitrina galvas ādu. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai. Iemasējiet izstrādājumu, lai veidotu bagātīgas putas. Rūpīgi izskalojiet un vienmēr pēc tam lietojiet kondicionieri.
 7. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Texture & Volume Dry Spray ir aerosols, kas nodrošina noturīgu tekstūru un tūlītēju apjomu, neatstājot atlikumus. Lielisks matu griezumiem pieres daļā. Padara matus apjomīgus un piešķir tekstūru, nepadarot tos stīvus. Lietošana: uzklāt uz sausiem matiem. Izsmidziniet pie saknēm, lai maksimizētu apjomu. Lai ieveidotu gan tekstūru, gan piešķirtu apjomu, uzklājiet uz visiem matiem no 15 cm attāluma.
 8. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Deep Conditioning Repair Hair Mask ir intensīvi barojoša un atjaunojoša matu maska sausiem un bojātiem matiem. Organiskā argāneļļa un barojošās minerālvielas dziļi kopj, mitrina, stiprina un atjauno matus, neliekot to apjomam noplakt. Lietošana: vienmērīgi uzklāt mitriem matiem un galvas ādai pēc mazgāšanas ar šampūnu. Atstājiet iedarboties 3 minūtes. Kārtīgi izskalojiet.
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Argan Oil Conditioner ir intensīvi mitrinošs un matus savaldošs kondicionieris, kas bagātināts ar organisko argāneļļu un vegānisko keratīnu. Kondicionieris padara matus gludākus un palīdz savaldīt nepaklausīgus matus. Ideāli piemērots raupjiem, sausiem, bojātiem un cirtainiem matiem, kuriem nepieciešamas papildu uzturvielas un mitrums. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai pēc mazgāšanas ar šampūnu. Lai iegūtu labākus rezultātus, atstājiet matos dažas minūtes. Kārtīgi izskalojiet.
 11. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Heat Styling Protection ir aerosols, kas pasargā no karstuma un UV stariem, baro matus un aizsargā tos temperatūrā līdz 210 °C. Bagātināts ar vegānisko keratīnu, MiruStyle X-HP, vitamīniem un minerālvielām, kas aizsargā un kopj matu šķiedras un liek matiem mirdzēt. Lietošana: izsmidzināt uz sausiem vai ar dvieli nosusinātiem matiem pirms matu ieveidošanas ar karstiem matu veidošanas līdzekļiem.
 12. Prece pievienota grozam

12 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā