Björn Axen

Björn Axen

6 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Color Stay Conditioner (250mL)
 2. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Argan Oil Conditioner (250mL)
  Björn Axen Argan Oil Conditioner (250mL)
  250mL
  €14.96 €19.95
  -25%
  Björn Axén Argan Oil Conditioner ir intensīvi mitrinošs un matus savaldošs kondicionieris, kas bagātināts ar organisko argāneļļu un vegānisko keratīnu. Kondicionieris padara matus gludākus un palīdz savaldīt nepaklausīgus matus. Ideāli piemērots raupjiem, sausiem, bojātiem un cirtainiem matiem, kuriem nepieciešamas papildu uzturvielas un mitrums. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai pēc mazgāšanas ar šampūnu. Lai iegūtu labākus rezultātus, atstājiet matos dažas minūtes. Kārtīgi izskalojiet.
 3. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Fixing Hairspray Strong Hold ir matus fiksējošs aerosols, kas rada vieglu noturību, ieveidojot matus, un liek tiem mirdzēt. Matu laka ir viegli iztīrāma un neatstāj atlikumus. Aizsargā no UV stariem un satur barojošo B5 vitamīnu. Vegānisks. Lietošana: turiet aerosolu aptuveni 20 cm attālumā no matiem un izsmidziniet uz sausiem matiem. Lai iegūtu stingrāku un noturīgāku rezultātu, izsmidziniet nedaudz pa kārtām un atkārtojiet, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.
 4. Prece pievienota grozam
  Björn Axén Megafix Hairspray Super Strong Hold ir spēcīga, fiksējoša un mirdzumu veidojoša matu laka, kas saglabā frizūras formu visu dienu. Satur barojošo B5 vitamīnu. Lietošana: uzklāt uz sausiem matiem pēc matu ieveidošanas. Uzklāšanas laikā turiet aerosolu aptuveni 20 cm attālumā no matiem. Lai iegūtu stingrāku un noturīgāku rezultātu, izsmidziniet nedaudz pa kārtām un atkārtojiet, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.
 5. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Repair Conditioner (75mL)
  Björn Axen Repair Conditioner (75mL)
  75mL
  €5.96 €7.95
  -25%
  Björn Axén Repair Conditioner ir kondicionieris, kas baro un atjauno sausus un bojātus matus. Bagātināts ar intensīvu atjaunojošo minerālvielu un proteīnu koncentrātu un organisko argāneļļu, kas mitrina matus un galvas ādu. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai pēc mazgāšanas ar šampūnu. Lai iegūtu labākus rezultātus, atstājiet matos dažas minūtes. Kārtīgi izskalojiet.
 6. Prece pievienota grozam
  Björn Axen Repair Shampoo (75mL)
  Björn Axen Repair Shampoo (75mL)
  75mL
  €5.96 €7.95
  -25%
  Björn Axén Repair Shampoo ir šampūns, kas baro un atjauno sausus un bojātus matus. Bagātināts ar organisko argāneļļu, proteīniem un jūras minerālvielām. Stiprina, mitrina un atjauno matus. Padara matus izturīgus, spīdīgus un atjauno. Lietošana: uzklāt mitriem matiem un galvas ādai. Iemasējiet izstrādājumu, lai veidotu bagātīgas putas. Rūpīgi izskalojiet un vienmēr pēc tam lietojiet kondicionieri.

6 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā