RICH

RICH

RICH Hair Care matu kopšanas zīmols ir izstrādāts, lai sniegtu tev patiesu greznību ikdienas matu kopšanā. Apbur savas maņas ar fantastisku smaržu kombināciju un pārvērt matu kopšanu par pacilājošu pieredzi, kas turklāt arī sniedz satriecošus rezultātus. Produktu dabīgais sastāvs ir papildināts ar tādām sastāvdaļām kā vērtīgas eļļas un proteīni, kas mitrina un baro matus, kā arī atjauno matu dabisko izskatu un struktūru. RICH Hair Care matu kopšanas līdzekļi garantē izcilus rezultātus! Skaistumkopšanas redaktori visā pasaulē un tādas superzvaigznes kā Rihanna un Parisa Hiltone izmanto RICH Hair Care produktus, lai radītu žurnāla vāka cienīgu izskatu.

42 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
  RICH Pure Luxury Volumising Mousse (200mL)
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
  Ar keratīnu un argana eļļu bagātinātais šampūns un kondicionieris stiprina un baro matus, atjaunojot elastību un mīkstumu. Atstāj matus jauneklīgi spīdīgus un zīdainus. Bagātīgā keratīna eļļa ir vislabākā aizsardzība pret ikdienas matu veidošanas līdzekļiem un vides agresoriem. Šī vieglā eļļa, kas bagātināta ar keratīna proteīniem un argana eļļu, kopj matus gan no iekšpuses, gan ārpuses. Aizsargā matus no saules bojājumiem un piešķir greznu spīdumu, nepadarot tos smagus. ...
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
  Uzlabojiet savu dušas rituālu ar šo Woods & Vetiver dušas želeju. Ideāli piemērots zemes un koksnes aromātu cienītājiem. Ar Polyplant Marine™ augu ekstraktu kompleksu (klinšu aļģes, nori, wakame, zaļās aļģes, sarkanās jūras aļģes), kas piešķirs jūsu ādai maiguma un mitruma sajūtu. Jūras aļģes dabiski satur daudz vitamīnu un minerālvielu, nodrošinot ādas barošanu. Saputojiet, izbaudiet, noskalojiet!
 31. Prece pievienota grozam
  Uzlabojiet savu dušas rituālu ar šo Cedar & Sandalwood dušas želeju. Lieliski piemērots spēcīgu un koka aromātu cienītājiem. Ar PolyplanSaputojiet, izbaudiet, noskalojiet!t Marine™ augu ekstraktu kompleksu (klinšu aļģes, nori, wakame, zaļās aļģes, sarkanās jūras aļģes), kas piešķirs jūsu ādai maiguma un mitruma sajūtu. Jūras aļģes dabiski satur daudz vitamīnu un minerālvielu, nodrošinot ādas barošanu. Saputojiet, izbaudiet, noskalojiet!
 32. Prece pievienota grozam
  Uzlabojiet savu dušas rituālu ar tropiskā aromāta Mint & Mimosa dušas želeju. Lieliski piemērots svaigu un vasarīgu aromātu cienītājiem. Ar Polyplant Marine™ augu ekstraktu kompleksu (klinšu aļģes, nori, wakame, zaļās aļģes, sarkanās jūras aļģes), kas piešķirs jūsu ādai maiguma un mitruma sajūtu. Jūras aļģes dabiski satur daudz vitamīnu un minerālvielu, nodrošinot ādas barošanu. Saputojiet, izbaudiet, noskalojiet!
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
  Uzlabojiet savu dušas rituālu ar šo Lotus & White Tea aromātisko dušas želeju. Lieliski piemērots svaigu un ziedu aromātu cienītājiem. Ar Polyplant Marine™ augu ekstraktu kompleksu (klinšu aļģes, nori, wakame, zaļās aļģes, sarkanās jūras aļģes), kas piešķirs jūsu ādai maiguma un mitruma sajūtu. Jūras aļģes dabiski satur daudz vitamīnu un minerālvielu, nodrošinot ādas barošanu. Saputojiet, izbaudiet, noskalojiet!
 39. Prece pievienota grozam
  Uzlabojiet savu dušas rituālu ar White Rose & Almond Milk dušas želeju. Ideāli piemērots ziedu un smalku aromātu cienītājiem. Ar Polyplant Marine™ augu ekstraktu kompleksu (klinšu aļģes, nori, wakame, zaļās aļģes, sarkanās jūras aļģes), kas piešķirs jūsu ādai maiguma un mitruma sajūtu. Jūras aļģes dabiski satur daudz vitamīnu un minerālvielu, nodrošinot ādas barošanu. Saputojiet, izbaudiet, noskalojiet!
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam

42 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā