Tigi

Tigi

41 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/t/i/tigi_bed_head_oh_bee_hive_238ml_.jpg
 25. Prece pievienota grozam
  Iegūstiet gludas un elastīgas šķipsnas bez nevajadzīgās smaguma sajūtas. Maigi un apjomīgi mati, kas gatavi ballītei! Pēc mazgāšanas ar Bigger The Better™ šampūnu uzklājiet zonā no matu vidusdaļas līdz galiem un noskalojiet.
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
  Sveiki tīri un veselīgi mati ar Bed Head Down N´ Dirty Clarifying Shampoo! Šis dziļi attīrošais šampūns dziļi attīra matus un galvas ādu no nosēdumiem. Šīs šampūns mitrina matus padarot tos mīkstus un veselīgus. Sastāvā ir Beach Rescue attīrīšanas sistēma, kas noņem netīrumus un nosēdumus, padarot matus pilnībā attīrītus, nesausinot tos. Glicerīns mitrina matus, bet lotosa ziedu ekstrakts padara matus mīkstus un veselīgus. Šampūnam piemīt enerģisks, pikants citrusaugļu aromāts! Iemasējiet mitros matos, pēc tam izskalojiet tos. Lai sasniegtu labākos rezultātus, pēc tam lietojiet kondicionieri Down ´N Dirty™.
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
  Tigi Pump (750mL)
  Tigi Pump (750mL)
  Rating:
  100%
  750mL
  €0.95
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/t/i/tigi-pump-750ml.png
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
  Sausi mati? Bed Head Wanna Glow ir pārveidojošs želejas eļļas serums, kas nodrošina matus ar intensīvu mitrināšanu un barošanu! Šis pret sprogu veidojošais līdzeklis padara matus neticami spīdīgus, vijīgus un gludus. Sastāvā esošais glicerīns palīdz saglabāt matu dabisko spīdumu un mitrumu, kā arī mati kļūst viegli izķemmējami. Mati kļūst slīdīgi un samazinās to berze starp matu šķiedrām. Pretsprogu komplekss, kas bagātināts ar barojošām Babassu un Brazīlijas riekstu eļļām, viegli nogludina matus, palīdz samazināt sprogas un savaldīt matu pūkošanos. Šampūnam piemīt izteiksmīgs bumbieru aromāts! Nelielu produkta daudzumu uzklājiet uz mitriem matiem nelielās daļās, sākot no matu vidus un virzoties uz galiem, izvairoties no sakņu zonas.
 40. Prece pievienota grozam
  Iegūstiet tūlītēju tekstūru un stilu ar Bed Head Trouble Maker Dry Spray Wax! Šis vieglais, tekstūru veidojošais aerosols uzlabo matu tekstūru un saķeri, kā arī fiksē frizūru, veidojot dabisku, neveidotu frizūru. Vaska aerosols arī baro un mitrina matus, padarot tos mīkstus un pieskārieniem patīkamus ar neitrālu spīdumu. Sastāvā ir karnuba vasks, kas nodrošina matu tekstūru, pārklājot tos ar vaska daļiņām, kokosriekstu eļļu un glicerīnu, kas baro un mitrina matus, padarot tos mīkstus un pieskārienjutīgus. Veidošanas polimērs, kas fiksē matu sakārtojumu, ļauj frizūrai noturēties visu dienu un, žūstot piešķir dabisku spīdumu. Lieliski piemērots vidēji garu un garu matu veidošanai. Tam piemīt eksotisks tropu aromāts! Iemaisiet matu sakārtojumu. Viegli izsmidziniet uz sausiem matiem, vajadzības gadījumā izsmidzinot starp kārtām. Ar rokām izveidojiet vēlamo stilu.
 41. Prece pievienota grozam
  Tigi Bed Head For Men Mo Rider (23g)

41 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā