Australian Bodycare

Australian Bodycare

9 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
  Stiks plankumiem ar tējas koka eļļu (Melaleuca alternifolia) ar antibakteriālu efektu, kas palīdz atbrīvoties no nevēlamām baktērijām. Pumpām, izsitumiem, kukaiņu kodumiem. Uzklājiet uz problēmzonas.
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs pēcskūšanās krēms. Tā sastāvā ir dabīgā Austrālijas tējas koka eļļa (Melaleuca alternifolia), kurai ir antibakteriāla iedarbība. Tā padara ādu veselīgu un novērš nevēlamo baktēriju un sēnīšu attīstību. Palīdz cīnīties pret ieaugušiem matiņiem un sarkaniem pleķiem, kas rodas skūšanās laikā.
 5. Prece pievienota grozam
  Maigs līdzeklis sejas mazgāšanai, kas efektīvi palīdz attīrīt dažādus plankumus. Tā sastāvā ir Austrālijas tējas koka eļļa (Melaleuca alternifolia) no Austrālijas. Tējas koka eļļa ir antibakteriāla, tā palīdz atbrīvoties no nevēlamām baktērijām. Samitriniet ādu un maigi nomazgājiet to ar šo līdzekli; noskalojiet ar remdenu ūdeni.
 6. Prece pievienota grozam
  Toniks jutīgai sejas ādai ar Austrālijas tējas koka eļļu (Melaleuca alternifolia), kas dziļi attīra un palīdz novērst plankumu rašanos. Tējas koka eļļa novērš un aptur nevēlamo baktēriju attīstību, tajā pašā laikā kārtīgi pabarojot ādu.
 7. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs pēcskūšanās ķermeņa losjons. Tā sastāvā ir dabīgā Austrālijas tējas koka eļļa (Melaleuca alternifolia), kurai ir antibakteriāla iedarbība. Tā rūpējas par veselīgu ādu, novēršot nevēlamo baktēriju un sēnīšu rašanos. Palīdz cīnīties pret ieaugušiem matiņiem un sarkaniem pleķiem, kas rodas skūšanās laikā.
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs ķermeņa losjons, kas parūpējas par ādu un padara to īpaši mīkstu. Nomierina ādu un atbrīvo no sāpēm. Sausai un bojātai ādai. Tā sastāvā ir Austrālijas tējas koka eļļa (Melaleuca alternifolia), kurai ir antibakteriāla iedarbība. Tā palīdz atbrīvoties no nevēlamām baktērijām uz ādas.

9 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā