Australian Bodycare

8 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Toniks jutīgai sejas ādai ar Austrālijas tējas koka eļļu (Melaleuca alternifolia), kas dziļi attīra un palīdz novērst plankumu rašanos. Tējas koka eļļa novērš un aptur nevēlamo baktēriju attīstību, tajā pašā laikā kārtīgi pabarojot ādu.
 2. Prece pievienota grozam
  Atsvaidzinoša un maiga dušas želeja, kas efektīvi palīdz atbrīvoties no nevēlamām baktērijām un sēnītēm, tajā pašā laikā nesausinot ādu. Tās sastāvā ir Austrālijas tējas koka eļļa (Melaleuca alternifolia), kurai ir antibakteriāla iedarbība. Tā palīdz atbrīvoties no nevēlamām baktērijām uz ādas. Ikdienas lietošanai, visam ķermenim.
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
  Viegls sejas krēms ar Austrālijas tējas koka eļļu (Melaleuca alternifolia), kas novērš plankumu rašanos, tajā pašā laikā kārtīgi pabarojot ādu. Tējas koka eļļa ir antibakteriāla un palīdz atbrīvoties no nevēlamām baktērijām.
 5. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs pēcskūšanās krēms. Tā sastāvā ir dabīgā Austrālijas tējas koka eļļa (Melaleuca alternifolia), kurai ir antibakteriāla iedarbība. Tā padara ādu veselīgu un novērš nevēlamo baktēriju un sēnīšu attīstību. Palīdz cīnīties pret ieaugušiem matiņiem un sarkaniem pleķiem, kas rodas skūšanās laikā.
 6. Prece pievienota grozam
  Dabīga tējas koka eļļa no Austrālijas. Tikai ārīgai lietošanai. Pirms lietošanas izlasiet instrukciju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
 7. Prece pievienota grozam
  Dabīga tējas koka eļļa no Austrālijas. Tikai ārīgai lietošanai. Pirms lietošanas izlasiet instrukciju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
 8. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs pēcskūšanās ķermeņa losjons. Tā sastāvā ir dabīgā Austrālijas tējas koka eļļa (Melaleuca alternifolia), kurai ir antibakteriāla iedarbība. Tā rūpējas par veselīgu ādu, novēršot nevēlamo baktēriju un sēnīšu rašanos. Palīdz cīnīties pret ieaugušiem matiņiem un sarkaniem pleķiem, kas rodas skūšanās laikā.

8 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā