It’S SKIN

It’S SKIN

IT'S SKIN ir kosmētikas un ādas kopšanas uzņēmums, kas tika izveidots 2006. gadā sadarbībā ar Seulas Universitātes dermatologiem.

Uzņēmuma pētījumos balstītie produkti satur īpaši attīrošas dabiskas un unikālas sastāvdaļas un minimālu antiseptiķu daudzumu. Produkti nodrošina aizsardzību, novērš ādas problēmas un palīdz atjaunot ādas dabisko līdzsvaru.

48 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN The Fresh Mask Sheet Aloe (18g)
  It’S SKIN The Fresh Mask Sheet Aloe (18g)
  Rating:
  100%
  18g
  €1.76 €1.95
  -10%
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Alvejas maska mitrina un nomierina jutīgu ādu. Dermatoloģiski pārbaudīts. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 2. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Sheet Avokado (Svaigā avokado lokšņveida maska) lieliski baro un mitrina sausu ādu. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Granātābola maska piešķir blāvai ādai dabisku mirdzumu un vitalitāti. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 5. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Tējas koka maska kontrolē sebuma līdzsvaru ādā un attīra ādu. Fresh Mask Tea Tree(Svaigā tējas koka maska) līdzsvaro ādas mitruma līmeni un piešķir tai svaiguma sajūtu. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN The Fresh Mask Sheet Honey (20g)
  It’S SKIN The Fresh Mask Sheet Honey (20g)
  Rating:
  100%
  20g
  €1.76 €1.95
  -10%
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Sheet Honey (Svaigā medus lokšņveida maska) piešķir sausai ādai dabisku mirdzumu un padara to tvirtāku. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 8. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Olive (Svaigā olīvu maska) lieliski baro sausu ādu un padara to tvirtāku. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 9. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN The Fresh Mask Sheet Rose (20g)
  It’S SKIN The Fresh Mask Sheet Rose (20g)
  Rating:
  100%
  20g
  €1.76 €1.95
  -10%
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Rose (Svaigā rozes maska) mitrina sausu ādu un piešķir tai mirdzošu un rožainu toni. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN The Fresh Mask Set (10pcs)
  It’S SKIN The Fresh Mask Set (10pcs)
  10pcs
  €16.11 €17.90
  -10%
  10 dažādu lokšņu masku komplekts. Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  The Fresh Mask Tea Tree (Svaigā tējas koka maska) līdzsvaro ādas mitruma līmeni un piešķir tai svaiguma sajūtu. The Fresh Mask Bamboo (Svaigā bambusa maska) dziļi mitrina ādu un piešķir tai svaiguma sajūtu. Alvejas maska mitrina un nomierina jutīgu ādu. The Fresh Mask Carrot (Svaigā burkāna maska) piešķir vitalitāti jutīgai ādai un nomierina to. Granātābola maska piešķir blāvai ādai dabisku mirdzumu un vitalitāti. The Fresh Mask Rose (Svaigā rozes maska) mitrina sausu ādu un piešķir tai mirdzošu un rožainu toni. The Fresh Mask Sheet Honey (Svaigā medus lokšņveida maska) piešķir sausai ādai dabisku mirdzumu un padara to tvirtāku. Melleņu maska sniedz ādai vitamīnus, minerālvielas, enerģiju un vitalitāti. Satur antioksidantiem bagātu melleņu ekstraktu. The Fresh Mask Sheet Avokado (Svaigā avokado lokšņveida maska) lieliski baro un mitrina sausu ādu. The Fresh Mask Olive (Svaigā olīvu maska) lieliski baro sausu ādu un padara to tvirtāku. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN Mangowhite Cleansing Foam (150mL)
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
  Ādas aizsargbarjeru stiprinošs serums ar iedarbīgu formulu.  Seruma sastāvā ir 72% V-CERAGUARD WATER™ komplekss ar keramīdu NP, kas darbojas kā ādas mitruma barjeras veidotājs, un zirņu ekstrakts ar olbaltumvielām un minerālvielām, kas saglabā mitrumu ādā un stiprina ādas aizsargbarjeru. Tā sastāvā ir arī B5 vitamīna atvasinājums pantenols, kas palīdz atjaunot ādas bojājumus un stiprināt tās aizsargbarjeru, kā arī 17 veidu aminoskābes – dabīgās ādas sastāvdaļas, kas baro un aizsargā ādas šūnas. Formula stiprina ādas aizsargbarjeru un nodrošina bagātīgu mitrinošo efektu. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
  Ādai pieguļoša lokšņu maska, kas nodrošina ar ūdeni bagātu mitrinošu kopšanu. Caurspīdīgā celulozes lokšņu maska ir piesātināta ar It'S SKIN Power 10 Formula GF mitrinošo serumu ar ginkgo biloba un hialuronskābēm. 1. Nomazgājiet seju un, ja vēlaties, uzklājiet toniku. Uzlieciet masku uz sejas. 2. Atstājiet uz 10–20 minūtēm. Noņemiet masku un viegli iemasējiet atlikušo maskas esenci ādā.
 22. Prece pievienota grozam
  The Best of Korean Beauty Masks (10pcs)
  The Best of Korean Beauty Masks (10pcs)
  10pcs
  €17.01 €18.90
  -10%
  Šajā pārsteiguma dāvanu komplektā ir atlasītas 10 vislabāk pārdotās maskas no 4 iecienītākajiem K-Beauty zīmoliem: MISSHA, It'S SKIN, STAY Well un Too Cool For School.
 23. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas. Svaiga maska ar citronu piešķir ādai vitalitāti un mirdzumu. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 24. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  The Fresh Mask Coconut nodrošina lielisku ādas barošanu. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 25. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN Collagen Eye Mask Sheet (1 pair)
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN Mangowhite Peeling Gel (120mL)
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
  Barojošs eļļas serums mitrinātai ādai.  Eļļas seruma sastāvā ir 67% kokosriekstu piena (Cocos nucifera) ekstrakts, kas iegūts no kokosriekstu mīkstuma; tas ir bagāts ar E vitamīnu, kas sniedz pretnovecošanās iedarbību. Tāpat seruma sastāvā ir 30 000 ppm SQUVITA-E™ komplekss ar skvalēnu, kas ir ādas dabīgais mitruma vairogs, un E vitamīna atvasinājumu α-tokoferilacetātu, kas ir izplatīta mitrinošā un antioksidējošā sastāvdaļa. Eļļa nodrošina bagātīgu barošanu un ādas mirdzumu. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 33. Prece pievienota grozam
  Grumbas mazinošs serums ar krēmveidīgu formulu.  Seruma sastāvā ir 74% burkānu sakņu (Daucus carota) ekstrakts. Uz Čedžudo salas audzētie burkāni ir bagāti ar A vitamīnu. Burkānu sastāvā esošais karotīns nodrošina pretnovecošanās iedarbību, kas palīdz saglabāt ādas tvirtumu un novērst šūnu bojājumus. Serumā ir 30 000 ppm Q-TINOL™ komplekss ar koenzīmu Q10 (ubihinonu-10) un retinolu. Koenzīms Q10 ir antioksidants, kas novērš ādas novecošanos, savukārt retinols ir A vitamīna paveids, kas mīkstina grumbas. Maigā grumbas izlīdzinošā esence. Uzklājiet sauļošanās krēmu, lietojot pa dienu! POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas. Lietojot no rīta, uzklājiet arī sauļošanās krēmu.
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
  Atsvaidzinošs un nelipīgs serums ādas mirdzumam.  Seruma sastāvā ir 82% Brazīlijas zaļā propolisa ekstrakts – dabīga sastāvdaļa, kas iemieso Brazīlijas neskartās dabas spēku un nodod to jūsu ādai. Tāpat serumā ir lielāks dabīgo antibiotiku daudzums – artepilīns C, salīdzinot ar parasto propolisu, nodrošina spēcīgāku antibakteriālo un antioksidējošo iedarbību. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.  
 36. Prece pievienota grozam
  Atjaunojošs serums maigākai un gludākai ādas tekstūrai.  Seruma sastāvā ir 90% Lactobacillus fermenti, kas atdzīvina un mīkstina raupju un sausu ādu, kā arī atjauno ādas dabisko mirdzumu un padara ādas toni gaišāku. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 37. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs un nomierinošs serums jutīgai ādai. Seruma sastāvā ir 79% lakricas saknes (Glycyrrhiza glabra) ekstrakts, kas nomierina ādas apsārtumu. Samazina rētu redzamību, kā arī izlīdzina ādas toni. Tāpat seruma sastāvā ir 30 000 ppm CALMZULEN™ komplekss, kas izgatavots no gvaiazulēna un kumelīšu ziedu (Matricaria chamomilla) ekstrakta. Gvaiazulēnu lieto apdegumu un brūču dzīšanas procesu paātrināšanai. Kumelīšu ziedu ekstrakts nomierina un mitrina jutīgu un apsārtušu ādu. Klīniski pārbaudīta nomierinošā iedarbība: samazina ādas apsārtumu, tūlītēji atvēsina un nomierina kairinājumu, ko rada sejas aizsargmaska. Serumam piemīt nomierinoša un mitrinoša iedarbība jutīgai ādai. Produkts piemērots arī jutīgai ādai; nekomedogēns. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi.
 38. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs serums ādai. Sastāvā esošais 70% Ginkgo biloba lapu ūdens, kas iegūts no korejiešu divdaivu ginka lapām, nodrošina spēcīgu mitrinošo efektu. Tāpat serums samazina ādas mitruma zudumu, palīdzot saglabāt ādas barjerfunkciju. Seruma sastāvā ir 10 000 pm H-SOAK IT UP™ komplekss ar 8 hialuronskābēm – zemas, vidējas un augstas molekulārās masas hialuronskābes, lai bagātīgi mitrinātu ādu gan no iekšpuses, gan no ārpuses! Serums absorbē ūdens daudzumu, kas ir 1000 reižu lielāks par tā masu, ieskaitot ūdeni no gaisa, lai mitrinātu pat ādas dziļākos slāņus. Tas palīdz atslābināt saspringtu un taukainu ādu, kam trūkst mitrināšanas. Klīniski pārbaudīta trīskāršā mitrināšana (ārējo un iekšējo ādas slāņu mitrināšana aptur transepidermālo ūdens zudumu) ar 100 stundu iedarbību. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
  Viegls atsvaidzinošs un poras samazinošs serums.  Seruma sastāvā esošais 90% Houttuynia cordata ekstrakts ar lielisku antibakteriālo un pretiekaisuma iedarbību palīdz attīrīt un samazināt poras. Turklāt to bieži izmanto piņņu un atopiskā dermatīta gadījumos, kad nepieciešama īpaša antibakteriāla un attīroša iedarbība. Serums satur AHA (citronskābi), kas attīra ādas virsmu no atmirušajām šūnām, savukārt BHA (salicilskābe) attīra no atmirušās ādas dziļi poru iekšpusē. Šī ikdienas poru kopšanas esence attīra no atmirušās ādas gan no iekšpuses, gan ārpuses ar nelielu daudzumu AHA un BHA. Klīniski pārbaudīts poru samazinošs efekts. Samazina poru lielumu, skaitu un dziļumu. Nekomedogēns. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.  
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
  Ādai pieguļoša lokšņu maska tīrai, mirdzošai un dzīvīgai sejas ādai. Caurspīdīgā celulozes lokšņu maska ir piesātināta ar It'S SKIN Power 10 Formula VC izgaismojošo serumu ar C vitamīnu un niacinamīdu. 1. Nomazgājiet seju un, ja vēlaties, uzklājiet toniku. Uzlieciet masku uz sejas. 2. Atstājiet uz 10–20 minūtēm. Noņemiet masku un viegli iemasējiet atlikušo maskas esenci ādā.
 47. Prece pievienota grozam
  It’S SKIN RetinoidiN Cream (100mL)
  It’S SKIN RetinoidiN Cream (100mL)
  100mL
  €26.01 €28.90
  -10%
 48. Prece pievienota grozam
  Šajā pārsteiguma dāvanu komplektā ir atlasīti 4 iecienītu K-Beauty zīmolu vislabāk pārdotie produkti: MISSHA, It'S SKIN, STAY Well un Too Cool For School.

48 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā