Mitomo

Mitomo

MITOMO Corporation is a Japanese manufacturer of high quality beauty products, established in 2006. Main products are cosmetic face masks, which are designed and manufactured in Japan. All face masks are produced with passion and dedication and are in compliance with both Japanese and European requirements.

 

17 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
  Made in Japan mask for face and neck with hyaluronic Acid. Hyaluronan is a highly effective moisturising ingredient that noticeably reduces wrinkles leaving the skin visibly healthier. By using the high-grade mask sheet, you will maximize the absorbing power of highly concentrated active ingredients into the skin
 10. Prece pievienota grozam
  Mitomo Eye Mask (25mL)
  Mitomo Eye Mask (25mL)
  Rating:
  100%
  25mL
  €2.20
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
  Kolagēns ir olbaltumviela saistaudu sastāvā. Pateicoties tam notiek pastāvīga ādas šūnu atjaunošanās, āda top gludāka un tvirtāka. Kolagēns satur tādus komponentus kā hidrolizēts kolagēns un elastīns, kuri palīdz saglabāt ādas jaunavīgumu. Āzijas centella (Centella Asiatica) ir ārstniecības augs, ko jau kopš seniem laikiem izmanto ajūrvēdā un tradicionālajā ķīniešu medicīnā. Āzijas centellas ekstrakts satur A, B, E, K vitamīnus un magniju, tam piemīt antibakteriālas, reģeneratīvas un antioksidatīvas īpašības, tas spēj veicināt kolagēna veidošanos ādā un stiprināt tās aizsargbarjeru. CICA stimulē vielmaiņas procesus ādā, bagātina šūnas ar skābekli un dziļi mitrina epidermas slāni.
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Satur 5 veidu peptīdus: FGF, EGF, IGF, AHP-5, AHP-Cu. Peptīds ir aminoskābju kopums, kas savienotas ķēdē un veicina ādas šūnu reinkarnāciju (atjaunošanos). Peptīdi uzlabo ādas stāvokli, samazina grumbas un uzlabo ādas elastību, kā arī palīdz cīnīties ar pigmentāciju. Āzijas centella (Centella Asiatica) ir ārstniecības augs, ko jau kopš seniem laikiem izmanto ajūrvēdā un tradicionālajā ķīniešu medicīnā. Āzijas centellas ekstrakts satur A, B, E, K vitamīnus un magniju, tam piemīt antibakteriālas, reģeneratīvas un antioksidatīvas īpašības, tas spēj veicināt kolagēna veidošanos ādā un stiprināt tās aizsargbarjeru. CICA stimulē vielmaiņas procesus ādā, bagātina šūnas ar skābekli un dziļi mitrina epidermas slāni.
 17. Prece pievienota grozam

17 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā