Maskas un intensīvā kopšana

Produkti 1-60 no 552

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/n/o/nourishing_veg.mir.250.jpg
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
  Restrukturējoša maska sausiem un bojātiem matiem. Atjauno un baro matus, padarot tos mīkstus un apjomīgus. Ietver no vīnogām ekstrahētu vielu – bioaktīvo augu izcelsmes komponentu, kas ir iedarbīgs antioksidants; Omega-9 ir nozīmīga taukskābe ar kondicionējošām īpašībām; keratīns dziļi restrukturē matu lipīdu slāni. Pielietošana: Pēc matu izmazgāšanas ar Nourishing šampūnu vienmērīgi ieklājiet balzamu ar dvieli izsusinātos matos. Ļaujiet iedarboties 10 minūtes, izķemmējiet. Rūpīgi izskalojiet.
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Davines OI Multi Benefit Beauty Treatment visiem matu tipiem. Īpaši bagātīgs un barojošs sastāvs, kas piešķir matiem spīdumu, mīkstumu un zīdainu struktūru. Atvieglo matu ķemmēšanu un samazina matu žūšanas laiku, kontrolē matu sprogošanos. Mitrina matus un padara tos pilnīgākus.  Piešķir matu sakārtojumam noturību un pasargā no karstuma radītās iedarbības. Sastāvā: ar betakarotīnu bagātināta Roucou eļļa, kurai vērojama matu restrukturējoša un matu augšanu veicinoša iedarbība un antiradikālā aizsardzība. Sastāvā esošajam vitamīnam B5 piemīt dziļi mitrinoša iedarbība. Pielietošana: matu sakārtojuma veidošanai vienmērīgi izklājiet ar dozatora palīdzību iegūtās 10-15 devas mitros matu galiņos un visā matu garumā, neizskalojiet. Ja nepieciešams, palieliniet vai samaziniet produkta daudzumu. Līdzeklis nesatur parabēnu.
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
  Intensīva matu struktūru atjaunojoša un dziļi barojoša maska. Ietver Fiaschetto tomātu ekstraktu, kas ir bagātināts ar ogļhidrātiem un proteīniem. Iedarbīgi baro matus un, pateicoties sastāvā esošajam C vitamīnam, darbojas kā antioksidants. Produkts nesatur parabēnus. Pielietošana: Uzklājiet nepieciešamo daudzumu ar dvieli izsusinātos matos, ļaujiet iedarboties 10-15 minūtes, izķemmējiet un rūpīgi izskalojiet. 
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/e/n/energizinggel.jpg
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
  Kolagēna atjaunojošā maska palīdz atjaunot bojātus matus un piešķir tiem spēku, elastību un maigumu. Tā ir droša krāsošanai un dziļi baro sausus un bojātus matus. Piešķir matiem spīdumu, ierobežo sprogas un novērš galu šķelšanos. Zīdaini gludi mati jau pēc vienas lietošanas reizes! Nodrošina intensīvu mitrināšanu trausliem un vājiem matiem. Bagātināts ar makadāmijas riekstu eļļu, marulas eļļu un kolagēnu, lai atjaunotu bojātus matus, vienlaikus atjaunojot to spēku, elastību un mīkstumu. Ar barības vielām bagātā marulas eļļa dziļi baro vājos matus no saknēm līdz galiem. Krāsām nekaitīga formula kopj matus, piešķir tiem spīdumu, mazina sprogas un novērš matu šķelšanos. Kolagēns atjauno matu elastību, kas palīdz novērst lūšanu. Aizsargā pret karstumu. Uzklājiet uz tīriem, mitriem matiem. Izķemmējiet un atstājiet uz 3-5 minūtēm. Izskalojiet.
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
  Tahe Botanic Mask for Coloured Hair (700mL)
 59. Prece pievienota grozam
  https://www.mylook.ee/media/catalog/product/p/u/purifyinggel.jpg
 60. Prece pievienota grozam
  Matos atstājamas maska sastāvā ir patentēta atjaunošanas un uzlabošanas tehnoloģija, un omega taukskābju, aminoskābju un biomimētisko lipīdu maisījums. Šis kompleksais kopšanas līdzeklis stiprina matus, nodrošina tiem aizsardzību pret karstumu un piešķir spīdumu. Ar katru lietošanas reizi, neizskalojamā matu maska intensīvai matu struktūras atjaunošanai ievērojami palielina matu spīdumu, piešķir tiem gludumu un samazina matu bojājumu redzamās pazīmes, novēršot to lūšanu un turpmākos bojājumus. Izmazgāt matus ar šampūnu, IZLAIST kondicionieri. Ieklāt produktu ar dvieli nosusinātos matos, no matu vidus līdz galiem. NEIZSKALOT. Izžāvēt matus. Lai nogludinātu matu galus, ieklāt līdzekli sausos matos.

Produkti 1-60 no 552

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā