Vitamini

Produkti 1-60 no 66

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
  Melatonīns palīdz ātrāk iemigt. Samazina laikjoslu sindromu jeb lidojuma laiknobīdi (jet lag). Kaņepju sēklu eļļa: izdaiļo ādu no iekšpuses un ārpuses ir pretiekaisuma līdzeklis veicina holesterīna līmeņa pazemināšanos Melatonīns veicina: aizmigšanas laika samazināšanu lidojuma laiknobīdes (jeb jet lag) subjektīvo izjūtu mazināšanu Labi garšo Zobiem draudzīga formula (bez cukura) Ilgi uzglabājams Pudele bez gaisa 215 ikdienas devas Lietošanas instrukcija: Pirms pirmās lietošanas sakratīt un piepildīt pumpīti, pēc tam uzlikt vāciņu. Ja veidojušies nosēdumi, noskalot uzgali. Ieteicamā deva: Pieaugušajiem: viens pūtiens, ko lieto īsi pirms gulēšanas, zem mēles vai vaiga iekšpusē. Lai samazinātu lidojuma laiknobīdi (jeb jet lag), izmantojiet to pirmajā ceļojuma dienā un nākamajās dienās pēc ierašanās galamērķī. Viens aerosola pūtiens nodrošina 1 mg melatonīna, 0,25 mg kaņepju eļļas.  
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Magnesium B6 (90pcs)
  ICONFIT Magnesium B6 (90pcs)
  €8.08 €9.50
  -15%
 8. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Zn/Zinc (90pcs)
  ICONFIT Zn/Zinc (90pcs)
  90pcs
  €7.23 €8.50
  -15%
 9. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Vitamin C (90pcs)
  ICONFIT Vitamin C (90pcs)
  90pcs
  €5.87 €6.90
  -15%
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Beauty Capsules (90pcs)
  ICONFIT Beauty Capsules (90pcs)
  90pcs
  €13.52 €15.90
  -15%
 17. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Evening Primrose Seed Oil (90pcs)
 18. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Omega 3 Premium (90pcs)
  ICONFIT Omega 3 Premium (90pcs)
  90pcs
  €13.52 €15.90
  -15%
 19. Prece pievienota grozam
  C vitamīna aerosols iekšķīgai lietošanai palīdz ātri un viegli uzņemt vitamīnu un sniedz labāko bioloģisko pieejamību un kvalitāti. Pirms pirmās lietošanas reizes sakratiet un 2-3 reizes palaidiet sūkni, pēc tam nolieciet vāciņu vietā. Kad sprausla ir nosprostota, izskalojiet to.
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
  ICONFIT CHOCOBIT Probiotiskās šokolādes ir inovatīvs un garšīgs veids, kā bērniem uzņemt tik ļoti nepieciešamās probiotikas, vitamīnus un minerālvielas. Katrā 5g šokolādes tāfelītē ir daudz ikdienā nepieciešamā labuma, un 30 gab. iepakojuma pietiek visam mēnesim. Inovatīvākais un garšīgākais veids, kā bērniem ikdienā uzņemt multivitamīnus, minerālvielas un zarnu veselībai nepieciešamos probiotikas. Jūsu bērni neaizmirsīs tos pieprasīt katru dienu. Katrā 5g šokolādes tāfelītē ir 2 miljardi zarnu veselību veicinošu probiotiķu baktēriju. Papildus veselīgajiem zarnu probiotiķiem katrā šokolādes tāfelītē ir arī A, B, C, D un E vitamīni un tādas svarīgas minerālvielas kā dzelzs, jods un kalcijs. Katrā 5g šokolādes tāfelītē ir tikai 25 kcal, kas padara to par gardu piena šokolādes kārumu, pilnu ar labumiem un vienlaikus tikai ar niecīgu kaloriju daudzumu. Bērniem vecumā no 3 gadiem -tikai viena šokolādedienā. 1-3 gadus veciem bērniem - ½ šokolādes dienā. Lieliski lietojama arī pieaugušajiem (2 šokolādes dienā).
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Q10 Coenzyme (90pcs)
  ICONFIT Q10 Coenzyme (90pcs)
  90pcs
  €16.07 €18.90
  -15%
 26. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Folic Acid (90pcs)
  ICONFIT Folic Acid (90pcs)
  90pcs
  €6.38 €7.50
  -15%
 27. Prece pievienota grozam
  ICONFIT Vitamin E. 400 IU Softgel (90pcs)
 28. Prece pievienota grozam
  The Ashwagandha (Withania somnifera) included in this set is suitable for mental and physical well-being without letting the body fall into excessive stress. If you feel mentally and physically tired due to the fast pace of life, Relax is ideal for restoring your balance. Ashwagandha (Withania somnifera) helps: to support relaxation to support mental and physical wellbeing Vitamin B6 contributes to normal: functioning of the nervous system energy-yielding metabolism reduction of tiredness and fatigue Benefits of spray vitamin: tooth-kind formula (sugar-free) long-lasting airless bottle Shake and prime the pump few times before first use, replace cap afterwards. Rinse nozzle when congested.
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
  C vitamīns ar liposomālo dizainu maksimāli palielina bioloģisko mainīgumu Atbalsta imūnās un fizioloģiskās funkcijas. Aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Palīdz normālai kolagēna veidošanai, kas nodrošina normālu ādas, asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu un zobu funkciju. Liposomālais D3 vitamīns efektīvi paaugstina D vitamīna līmeni D vitamīns veicina kalcija uzsūkšanos - normāliem zobiem un kauliem. Ilgstošas iedarbības efekts viegli lietojamā pudelē.
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
  CINKA un PLŪŠKOKA iekšķīgi lietojamais aerosols atbalsta normālu imūnsistēmu. Veicina kognitīvās funkcijas, redzi un auglību. Palīdz uzturēt normālus nagus, kaulus un ādu. Normālu imūnsistēmas darbību. Normālu nagu, kaulu un ādas uzturēšanu Normālu auglību un veselīgu reproduktīvo sistēmu. Normālu redze un kognitīvās funkcijas Dabīgs antioksidants ar svara kontroli Augu izcelsmes līdzeklis, ko tradicionālajā tautas medicīnā lieto visā pasaulē Zobiem draudzīga formula (bez cukura) Ilgi uzglabājams Pudele bez gaisa 19 ikdienas devas Lietošanas instrukcija: pirms pirmās lietošanas sakratīt un 2-3 reizes piepildīt pumpīti, pēc tam uzlikt vāciņu. Ja veidojušies nosēdumi, noskalot uzgali. Ieteicamā deva Pieaugušajiem: 4 pūtieni divas reizes dienā. Ieteicamā dienas deva ar 8 pūtieniem satur: cinku 25 mg (250% *), B5 vitamīnu 10,8 mg (180% *), plūškoka ekstraktu (Sambucus nigra) 200,0 mg. *ES ieteicamās vitamīnu un minerālvielu dienas devas pieaugušajiem jeb NRV
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
  C vitamīns ar liposomālo dizainu maksimāli palielina bioloģisko mainīgumu Atbalsta imūnās un fizioloģiskās funkcijas. Aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Palīdz normālai kolagēna veidošanai, kas nodrošina normālu ādas, asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu un zobu darbību. Ilgstošas iedarbības efekts viegli lietojamā pudelē.
 49. Prece pievienota grozam
  C vitamīns ar liposomālo dizainu maksimāli palielina bioloģisko mainīgumu Atbalsta imūnās un fizioloģiskās funkcijas. Aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Palīdz normālai kolagēna veidošanai, kas nodrošina normālu ādas, asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu un zobu darbību. Ilgstošas iedarbības efekts viegli lietojamā pudelē.
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
  The versatile composition of the HangOVER oral spray vitamin helps you think a few steps ahead and prevent an unpleasant hangover. This vitamin complex contains a wide variety of B group vitamins, which guarantee you an abundant daily supply for the normal functioning of the body.  Vitamin B2, B3, B5, B6 and B12 contribute: to the reduction of tiredness and fatigue Vitamin B1, B2, B3, B6 and B12 contribute: to normal functioning of the nervous system Vitamin B1, B2, B3, B5, B6 and B12 contribute: to normal energy-yielding metabolism Benefits of spray vitamin: tooth-kind formula (sugar-free) long-lasting airless bottle Spray 3 times before alcohol consumption and the next morning. Spray 3 times daily for Your everyday B vitamins boost. Shake and prime the pump few times before first use, replace cap afterwards. Rinse nozzle when congested.
 60. Prece pievienota grozam

Produkti 1-60 no 66

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā