Sejas spreji

43 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
  Nomierinoša esence ar zemu pH, kas nomierina jutīgu, sausu ādu, atsvaidzinot un mitrinot to. Satur 98% tīras alvejas mitrinošo spēku no Čendžu - zaļās salas. Attīriet sejas ādu, tad aizveriet acis un izsmidziniet produktu 20-30 cm attālumā no sejas. Uzklājiet ikreiz, kad āda šķiet sausa vai nepieciešama tūlītēja mitrināšana, pirms vai pēc kosmētikas uzklāšanas.
 3. Prece pievienota grozam
  All skin types. A very lightweight, detoxifying spray that comes with Sun protection included. Ideal for the daily Defence of skin from harsh environmental urban aggressors. Protects the skin of the face from oxidative stress triggered by UV radiation, pollutants and blue light. Helps to keep skin moisturised and is useful to set makeup. Recommended for Protecting skin from deHydration Defending skin from environmental urban aggressors: UV radiation, pollutants and blue light Shake the can well. Close your eyes and mouth. Spray onto the face from a distance of 20 cm and allow to dry without rubbing. External use.
 4. Prece pievienota grozam
  Mixsoon Calming Boosting Mist (50mL)
  Nomierinošs sejas sprejs tūlītējai ādas mitrināšanai. Regulāri lietojot, sprejs nomierina un stiprina kairinātu un jutīgu ādu jebkurā vietā un laikā. Gotu kola, hotūnija un tējas koks ir īsts aktīvo sastāvdaļu kokteilis, kas turklāt palīdz novērst arī ādas nepilnības.Uzsmidziniet spreju uz sejas vai nu kā pirmo soli pēc tīrīšanas vai visas dienas garumā, lai sniegtu ādai papildu mitrumu.
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
  Face Mist My Face. Petite Maison Face Mist helps to boost the skin radiance. This special formula developed with Pink Pomelo Extract, Hyaluronic Acid, Vitamin C and Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract helps to energize and hydrate your skin. Directions: Close eyes and mouth during application. Spray on your face at a distance of 20 cm. Warnings: For external use only. Avoid direct contact with sensitive eye area. In case of contact with eyes, wash with plenty of water. Keep out of the reach of children. Store at room temperature. In case of irritation discontinue to use.
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Löwengrip Instant Glow - Facial Mist (100mL)
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
  Beidzot, izsmidzināmais kas var daudz ko: samazināt poras, sebumu un palīdzēt mazināt pēc-izsitumu pazīmju izskatu. Formulēts ar niacinamīdu un antioksidantiem bagātu maisījumu, iegūsti mazākas poras jau no pirmās lietošanas reizes. Pietiekami maigs, lai to izmantotu visas dienas garumā, kad vien nepieciešams! Šī pudele ir izgatavota no 50% pārstrādātas plastmasas, lai jūsu sirdsapziņa varētu justies tikpat tīra, kā jūsu āda. Izsmidzināt uz attīrītas seja ādas no rīta un vakarā, vai pēc nepieciešamības, visas dienas garumā.
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
  Sesderma Serenity Face & Pillow Mist (100mL)
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
  The boost for radiant skin! The invigorating spray made of rose water, probiotic Repair Complex and thermal spring water refreshes the skin and strengthens the skin’s barrier. It regulates the pH value, optimizes the moisture level and promotes vitality. Close eyes and spray evenly on the face.
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
  NAM Marine Water Mist (53g)
  NAM Marine Water Mist (53g)
  €7.95 €15.90
  -50%
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam

43 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā