Serumi sejas ādai

Produkti 1-60 no 550

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
  Nakts serums, cīņā ar dziļām grumbāmtīrs retinols [a vitamīns] - mūsu spēcīgākā retinola forma Tīrs retinols, kas ir spēcīgāks, nekā tā atvasinājums, ir grumbu samazinoša sastāvdaļa, ko iesaka dermatologi. Ir pierādīts, ka tas cīnās ar novecošanās pazīmēm, piemēram, dziļām grumbām un nevienmērīgu ādas tekstūru. Optimāla absorbcija Serums optimizē tīra retinola absorbciju ādā. Komforts ādai Formula bagātināta ar hialuronskābi un dabiskas izcelsmes eļļām. Serums ir tik spēcīgs, ka tas samazina grumbas 100%* sieviešu Uzreiz: āda ir mitrināta, elastīga un izskatās gludāka. Pēc 1 mēneša: ādas struktūra ir uzlabojusies, āda izskatās jaunāka un mirdzošāka. Pēc 4 mēnešiem: grumbas ir samazinājušās par 36%**. Redzams dziļo grumbu samazinājums. Lietošana: uzklājiet 3–4 pilienus uz tīras, sausas ādas vakarā pirms mitrinošā krēma. Nākamajā rīta vienmēr lietojiet līdzekli ar vismaz spf 20. 1 nedēļā: lietojiet 2 vakarus nedēļā. 2 nedēļā: lietojiet katru otro vakaru. 3 nedēļā: lietojiet katru vakaru, ja jūsu āda to labi tolerē. Lietojot retinolu, ir normāli novērot sākotnēju apsārtumu, kņudināšanu vai sausumu. Ja tas notiek, pārtrauciet to lietot uz dažām dienām, pēc tam lietojiet retāk. Ja attīstās ilgstošs kairinājums, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar ārstu. Izvairieties no uzturēšanās saulē. Raugieties, lai produkts nenonāktu saskarē ar acīm un lūpām; ja iekļūst acīs, rūpīgi izskalojiet tās ar ūdeni. Nelietojiet kopā ar citiem retinola produktiem. * – klīniskais pētījums 49 sievietēm: sejas grumbu klīniskais novērtējums pēc 4 mēnešiem. ** – klīniskais pētījums 22 dalībniekiem: horizontālo pieres grumbu klīniskais novērtējums.
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
  Uzmundrinoša pamošanās Jūsu sejai. Šī emulsija-serums, kura sastāvā ir botāniskie savienojumi kombinācijā ar A vitamīnu un kura iedarbība ir pierādīta, piešķirs Jūsu ādai tūlītēju svaigumu un padarīs to mīkstu un skaistu visas dienas garumā. Turklāt pēc tā lietošanas var uzklāt arī dekoratīvo kosmētiku. Piemērots ikdienas lietošanai un visiem ādas tipiem.
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
  Our Skin Chemists Caviar Facial Serum has been specially designed to plump, firm, and hydrating skin while increasing collagen production for younger, revived, hydrated looking skin. This age-defying serum contains amino acids and hyaluronic acid as a key ingredient that aims to retain the water in your skin reducing visible signs of ageing and improves skin cell production.  As this takes place your skin isn’t busy fighting for hydration. This leads to a protected, smoother, plumper, younger-looking skin. Key ingredients:  Green Caviar Extract High amino acid content to improve skin elasticity. Glycerin   A great humectant, provides moisturizing qualities to the skin. Hyaluronic Acid  Improves skin elasticity and smoothness, helps to reduce epidermal moisture loss and appearance of wrinkles.
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
  Kas ir mirdzošas un veselīgas ādas atslēga? Jaunais Secret Garden sejas serums! Bagātīga, ātri uzsūcoša tekstūra baro un mitrina ādu. Formula ir bagātināta ar hialuronskābi un glicerīnu papildu sejas kopšanai – nomierinošs serums ar ziedlapiņām, kas lutina ar savu svaigo ziedu aromātu. Iepakojums sastāv no augstas kvalitātes stikla elegantā dizainā un pipetes mērķtiecīgai lietošanai.
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
  Novaclear Advanced revitalizing serum with c - vitamin. Dermatologically tested. For tired, dull skin, with the first signs of aging. Contains 7.5% stable C - Vitamin. With strong antioxidant properties, improving the condition of the skin, brightening the skin tone and reducing the signs of aging. Instructions for use: apply a small amount of serum to a pre-cleansed face, neck and décolleté. Gently massage the skin. Use in the evening. The product may cause a slight feeling of warmth. For external use only. Avoid contact with eyes. In case of contact with eyes, rinse with plenty of water.
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam
  Bye Bye Blemish Tea Tree Drying Lotion. Tea Tree Drying Lotion is an on-the-spot skin purifier that helps cleanse impurities. Tea Tree is used to decongest pores, providing a fresh and revitalized appearance. Warnings: keep away from children. Not to be used on children under the age of 3. For external use only. If irritation persists, call a physician. Keep away from heat and flame. Features & Benefits: Tea Tree Oil skin purifier that helps cleanse impurities, Salicylic Acid. Ideal for Oily skin. How to Use: do not shake. Dip sterile cotton swab into green sediment. Dab directly onto isolated blemishes.

Produkti 1-60 no 550

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā