Sejas krēmi

38 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
  Sniedz savai ādai iespēju novecot labāk un izskatīties lieliski. Power Age atjaunojošais, 24h* mitrinošais krēms no L'Oreal Paris Men Expert ir īpaši izstrādāts vīriešiem, kuri cīnās ar sausu ādu, kurai trūkst vitalitātes, un redzamām novecošanās pazīmēm. Ar hialuronskābi bagātinātā formula, kas pazīstama ar savām mitrinošajām īpašībām, nodrošina trīskāršu iedarbību: sniedz tvirtumu un stiprina ādas elastību intensīvi mitrina svaigas un atjaunotas ādas sajūtai padara ādu gludāku Krēms ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainu vai lipīgu slāni, tādējādi nodrošinot komfortu lietošanas laikā. Dermatoloģiski pārbaudīts. *Instrumentāls tests. Katru rītu un vakaru iemasē attīrītā sejas un kakla ādā. Lai iegūtu vēl labākus rezultātus, lieto kopā Power Age līnijas produktiem.
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
  Men Expert Magnesium Defense hipoalerģisks 24h* mitrinošs krēms, kas bagātināts ar minerālu magniju un hialuronskābi, nodrošina ādai 24 h mitrināšanu, nomierina, aizsargā un atbalsta dabisko ādas aizsargfunkciju, saskaroties ar ārējiem kairinātājiem, piemēram, vides piesārņojumu vai skūšanās procesu. Tas nesatur etilspirtu un ir pārbaudīts jutīgai ādai.
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
  Face cream For Men is an easily absorbed and deeply moisturizing cream for daily use. Antioxidants from algae restore the skin’s balance and protect the skin from external stressors. The cream reduces inflammation, dryness and scar tissue. For Men face cream contains algae derived effective moisturizing and anti-aging antioxidants astaxanthin and furcellaran. Cacay oil from the Amazon rainforest and aloe soothes and relieves irritations. The cream suits well as an aftershave.
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
  Ar alveju, šī sviestu un šī oleīnu, kas mitrina, neatstājot taukainu sejas, roku un ķermeņa daļas, kuras mēdz būt sausas. Unikāls produkts, kas ir viegli pārnēsājams, lai to varētu paņemt visur līdzi. 3-in-1 sejai, ķermenim un rokām Mitrina ādu, neatstājot to taukainu Lietošana: Nelielu produkta daudzumu uzklājiet uz sejas un/vai rokām, vai citām ķermeņa daļām, kuras nepieciešams mitrināt (elkoņi u. c.).
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam

38 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā