Label.M

7 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Gaišinošais gaišais kondicionieris. Piešķir mitrumu un lēnām izgaišo un padara gaišākus matus, vienlaicīgi barojot tos, lai cīnītos pret sausumu un saķepšanu. Izmanto tikko ar šampūnu izmazgātiem matiem, atstājot to uz 1 minūti pirms izmazgāšanas.
 2. Prece pievienota grozam
  Medus & auzu kondicionieris. Aizsargā matus pret karstumuun UV stariem. Izmanto tikko ar šampūnu izmazgātiem matiem, izķemmē to cauri no saknītēm līdz matu galiem. Papildus efektam var atstāt matos uz 1 minūti pirms skalošanas.
 3. Prece pievienota grozam
  Dziļi tīrošais šampūns. Profesionāli atjauno liekās eļļas, nogulsnes un produktu pārpalikumus; aizsargā matus pret karstumu un UV starojumu. Izmanto uz slapjiem matiem, un izmasē tos. Izskalo un atkārto, ja nepieciešams.
 4. Prece pievienota grozam
  Label.m Intensive Mask (120mL)
  Label.m Intensive Mask (120mL)
  €14.05 €19.95
  -30%
   Intensīvā maska. Atraisīs vaļā un aizsargās matus pret karstumu un UV starojumu. Izmanto uz matiem un vienmērīgi iemasē tos no saknītēm līdz galiem. Atstāj uz 3 minūtēm un izskalo ar siltu ūdeni. Izmanto 1-2 reizes nedēļā optimāliem rezultātiem.
 5. Prece pievienota grozam
  Profesionāli atjaunos matus, un palīdzēs cīnīties ar mirušajiem matiem. Izmanto uz tikko ar šampūnu izmazgātiem matiem, izķemmējot tos viscaur no saknītes līdz matu galiem. Papildus kondicionēšanai, atstāj tos uz 1 minūti pirms izskalošanas.
 6. Prece pievienota grozam
  Label.m Honey & Oat Mask (120mL)
  Medus & auzu atjaunojošā maska. Aizsargā no bojājumiem, atgūsti zaudētu mitrumu un stiprini matus atstājot tos mīkstus un tajā pašā laikā spēcīgus ar patīkamu aromātu. Izmantojams papildus tavam ikdienas kondicionierim, katru trešo vai ceturto mazgāšanas reizi.
 7. Prece pievienota grozam
  Label.m Matt Paste (50mL)
  Label.m Matt Paste (50mL)
  €6.45 €15.95
  -60%
  Izveido individuālu matētu tekstūru, detoksificē un aizsargā matus pret UV stariem. Iezzied mazu daudzumu slapjos vai sausos matos un ieveido tos formā.

7 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā