Biolage

7 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Intensīvas kopšanas līdzeklis, kas kondicionē matus, palīdzot atjaunot to elastību, mirdzumu un kustīgumu. - Intesnsīvi atjaunojoša matu kopšana - Atjauno matu elastību un mirdzumu - Piešķir matiem dabisku atsperīgumu un kustīgumu LIETOŠANA: Iemasējiet mitros matos pēc matu mazgāšanas ar REPAIRINSIDE šampūnu. Paturiet 5-10 minūtes. Rūpīgi izskalojiet.
 2. Prece pievienota grozam
  Biolage Sunsorials Shampoo (250mL)
  Biolage Sunsorials Shampoo (250mL)
  250mL
  €8.35 €12.00
  -30%
  Mitrina un kondicionē matus, kas tikuši pakļauti saules, jūras un baseina ūdens kaitīgajai ietekmei. Palīdz aizsargāt matus pret saules, baseina un jūras ūdens kaitīgo ietekmi. Ar antioksidantiem bagātajam saulespuķu sēklu ekstraktam ir UV filtrs, kas palīdz aizsargāt matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes, mitrina tos un piešķir tiem mirdzumu. Ar antioksidantiem bagātais saulespuķu sēklu ekstrakts un UV filtri palīdz aizsargāt matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes, mitrina tos un piešķir tiem mirdzumu. ieklājiet mitros matos, saputojiet un izskalojiet. Pēc tam lietojiet BIOLAGE SUNSORIALS atjaunojošo masku. Ja produkts nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar ūdeni.Paredzēts pārdošanai tikai profesionālos skaistumkopšanas salonos.
 3. Prece pievienota grozam
  Arginīnu un soju saturošais kondicionieris Biolage Advanced Repairinside Conditioner bagātīgi kondicionē stipri bojātus matus, palīdzot atjaunot to elastību un mirdzumu. - Bagātīgi kondicionē matus - Atjauno matu elastību un mirdzumu - Piešķir matiem dabisku atsperīgumu un kustīgumu LIETOŠANA: Iemasējiet mitros matos pēc matu mazgāšanas ar REPAIRINSIDE šampūnu. Paturiet 1-3 minūtes. Izskalojiet.
 4. Prece pievienota grozam
  Aqua-Gel kondicionieris īpaši smalkiem matiem. LIETOŠANA: Pēc VOLUMEBLOOM šampūna ieklāt mitros matos no saknēm līdz matu galiem. Atstāt matos 1–3 minūtes. Rūpīgi izskalot.   Ja produkts nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar ūdeni.
 5. Prece pievienota grozam
  Aqua-Gel kondicionieris smalkiem, sausiem matiem. LIETOŠANA: Pēc HYDRASOURCE šampūnaieklāt mitros matos no saknēm līdz matu galiem.Atstāt matos 1–3 minūtes. Rūpīgi izskalot. Ja produkts nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar ūdeni.
 6. Prece pievienota grozam
  COLORLAST Aqua-Gel kondicionieris smalkiem, krāsotiem matiem. LIETOŠANA: Pēc COLORLAST šampūnaieklāt mitros matos no saknēm līdz matu galiem.Atstāt matos 1–3 minūtes. Rūpīgi izskalot. Ja produkts nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar ūdeni.
 7. Prece pievienota grozam

7 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā