Hairgum

Hairgum

15 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
  Ar alveju, šī sviestu un šī oleīnu, kas mitrina, neatstājot taukainu sejas, roku un ķermeņa daļas, kuras mēdz būt sausas. Unikāls produkts, kas ir viegli pārnēsājams, lai to varētu paņemt visur līdzi. 3-in-1 sejai, ķermenim un rokām Mitrina ādu, neatstājot to taukainu Lietošana: Nelielu produkta daudzumu uzklājiet uz sejas un/vai rokām, vai citām ķermeņa daļām, kuras nepieciešams mitrināt (elkoņi u. c.).
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
  Tā caurspīdīgā tekstūra nodrošina precīzu skūšanos, kas ļauj iezīmēt bārdas kontūras. Pateicoties uz alvejas bāzes veidotajai formulai, asmens vieglāk slīd un nekairina ādu. Tāpēc tas ir piemērots arī pilnīgai skūšanai. Lietošana: Uzklājiet uz bārdas kontūrām, lai pārveidotu bārdas formu.
 8. Prece pievienota grozam
  Jūsu matiem ir patīkami pieskarties, un to sajūta nav taukaina. Rīcineļļa ir īsts augšanas paātrinātājs un palīdz sabiezināt matus. 100% dabīgas sastāvdaļas Baro un stiprina bārdu un matus Lietošana: Iepiliniet dažus pilienus eļļas plaukstās un vienmērīgi uzklājiet uz bārdas, no saknēm līdz galiem. Izķemmējiet.
 9. Prece pievienota grozam
  Tā ir ideāli piemērota bārdas un ādas barošanai. Šī mitrinošā un barojošā eļļa ir piemērota visiem bārdas tipiem, arī visbiezākajai. 100% dabīgas sastāvdaļas 2-in-1 matu un bārdas kopšanai Mitrina ādu un bārdu Nomierina niezi Lietošana: Iepiliniet dažus pilienus eļļas plaukstās un vienmērīgi uzklājiet uz bārdas, no saknēm līdz galiem. Izķemmējiet.
 10. Prece pievienota grozam
  Pateicoties šim sastāvam, mati tiek mīkstināti, stiprināti un baroti, galvas āda un āda tiek atjaunota un mitrināta. Vasku var izmantot arī bārdai un ūsām. 100% dabīgas sastāvdaļas 3-in-1 matiem, bārdai un ūsām Normāla fiksācija Īpaši barojošs Lietošana: Paņemiet nelielu daudzumu vaska. Sasildiet to plaukstās un veidojiet stilu.
 11. Prece pievienota grozam
  Pateicoties šim sastāvam, mati ir elastīgi un spīdīgi. Pomādi var lietot arī uz bārdas kā barojošu un disciplinējošu balzamu. Pateicoties tās vieglajai un fiksējošajai tekstūrai, tā ļauj ieveidot ūsas. 100% dabīgas sastāvdaļa 3-in-1 matiem, bārdai un ūsām Normāla fiksācija ar spīdīgu noslēgumu Lietošana: Nelielu daudzumu veidošanas pastas paņemiet plaukstās, berzējiet kopā un ieklājiet matos, lai iegūtu izspūrušu matu efektu un dabisku fiksāciju. Izskalot ar šampūnu.
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam

15 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā