It’S SKIN

It’S SKIN

IT'S SKIN ir kosmētikas un ādas kopšanas uzņēmums, kas tika izveidots 2006. gadā sadarbībā ar Seulas Universitātes dermatologiem.

Uzņēmuma pētījumos balstītie produkti satur īpaši attīrošas dabiskas un unikālas sastāvdaļas un minimālu antiseptiķu daudzumu. Produkti nodrošina aizsardzību, novērš ādas problēmas un palīdz atjaunot ādas dabisko līdzsvaru.

36 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Sheet Avokado (Svaigā avokado lokšņveida maska) lieliski baro un mitrina sausu ādu. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 2. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Carrot (Svaigā burkāna maska) piešķir vitalitāti jutīgai ādai un nomierina to. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 3. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Rose (Svaigā rozes maska) mitrina sausu ādu un piešķir tai mirdzošu un rožainu toni. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 4. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Fresh Mask Sheet Honey (Svaigā medus lokšņveida maska) piešķir sausai ādai dabisku mirdzumu un padara to tvirtāku. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 5. Prece pievienota grozam
  Aizsargājošā mīkstumu loksne sevī ietver barojošas vielas no svaigām un dabiskām sastāvdaļām, tādējādi ne tikai barojot ādu, bet arī atrisinot tās problēmas.  Granātābola maska piešķir blāvai ādai dabisku mirdzumu un vitalitāti. Lietošana: 1. Pēc sejas mazgāšanas mitriniet to ar toniku.  2. Atveriet maisiņu, izņemiet masku un uzklājiet to uz sejas, izvairoties no zonas ap acīm un muti. 3. Pēc 15-20 minūtēm noņemiet masku un maigi pamasējiet seju, lai līdzeklis labāk uzsūktos ādā.
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
  Izspiediet nepieciešamo daudzumu un maigi uzklājiet to zem acīm, uz plakstiņiem un zem uzacu kores. Viegli iepliķējiet, lai palīdzētu uzsūkties. Izspiediet nepieciešamo daudzumu un maigi uzklājiet to zem acīm, uz plakstiņiem un zem uzacu kores. Viegli iepliķējiet, lai palīdzētu uzsūkties.
 8. Prece pievienota grozam
  Kolagēna acu maskas, kas satur hidrogelu, bagātinātas ar kolagēnu, barības vielām un mitrinošiem līdzekļiem, lai palielinātu elastību un uzlabotu ādas toni zonai ap acīm. Lietošana: 1. Rūpīgi notīriet un nosusiniet seju. Atveriet maisiņu. 2. Uzlieciet acu masku uz ādas zem acu zonas. 3. Turiet 10-20 min., pēc tam maigi noņemiet, sākot no malām.
 9. Prece pievienota grozam
  Granātābolu attīrošās putas nodrošina bagātīgas putas sejas ādas attīrīšanai un barošanai. Izspiediet nelielu daudzumu uz plaukstām. Maigi iemasējiet visu zonu un rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni.  
 10. Prece pievienota grozam
  Attīrošās putas satur dabīgu mangostāna ekstraktu, kas notīra netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un taukainumu, padarot ādu mitrinātu, maigu un gludu. Izspiediet nelielu daudzumu uz plaukstām. Maigi iemasējiet visu zonu un rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni.
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
  Barojošs eļļas serums mitrinātai ādai.  Eļļas seruma sastāvā ir 67% kokosriekstu piena (Cocos nucifera) ekstrakts, kas iegūts no kokosriekstu mīkstuma; tas ir bagāts ar E vitamīnu, kas sniedz pretnovecošanās iedarbību. Tāpat seruma sastāvā ir 30 000 ppm SQUVITA-E™ komplekss ar skvalēnu, kas ir ādas dabīgais mitruma vairogs, un E vitamīna atvasinājumu α-tokoferilacetātu, kas ir izplatīta mitrinošā un antioksidējošā sastāvdaļa. Eļļa nodrošina bagātīgu barošanu un ādas mirdzumu. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 14. Prece pievienota grozam
  Stiprinošs serums gludai un elastīgai ādai.  Seruma sastāvā ir 74% franču kolagēna ekstrakts. Kolagēns ir galvenais ādas tvirtuma faktors, un tas veido 1/3 ķermeņa olbaltumvielu sastāva. Kolagēns saglabā ādā mitrumu, lai tā būtu mitrināta un tvirta. Seruma sastāvā ir 2 veidu peptīdi. Acetilheksapeptīds-8, līdzīgi kā botokss, uzlabo ādas tvirtumu, savukārt palmitola tetrapeptīds-7 veicina kolagēna veidošanos un palīdz apturēt ādas novecošanos. Formula palīdz nostiprināt ādu un padara to tvirtāku. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 15. Prece pievienota grozam
  Ādai pieguļoša lokšņu maska, kas nodrošina ar ūdeni bagātu mitrinošu kopšanu. Caurspīdīgā celulozes lokšņu maska ir piesātināta ar It'S SKIN Power 10 Formula GF mitrinošo serumu ar ginkgo biloba un hialuronskābēm. 1. Nomazgājiet seju un, ja vēlaties, uzklājiet toniku. Uzlieciet masku uz sejas. 2. Atstājiet uz 10–20 minūtēm. Noņemiet masku un viegli iemasējiet atlikušo maskas esenci ādā.
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
  Šajā pārsteiguma dāvanu komplektā ir atlasītas 10 vislabāk pārdotās maskas no 4 iecienītākajiem K-Beauty zīmoliem: MISSHA, It'S SKIN, STAY Well un Too Cool For School.
 18. Prece pievienota grozam
  Have a Eggshell Cleansing Foam sniedz bagātīgas putas raupjas sejas ādas attīrīšanai un barošanai. Izspiediet nelielu daudzumu uz plaukstām. Maigi iemasējiet visu zonu un rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni.
 19. Prece pievienota grozam
  Have a Greengrape Cleansing Foam sniedz bagātīgas putas sausas sejas ādas attīrīšanai un barošanai. Izspiediet nelielu daudzumu uz plaukstām. Maigi iemasējiet visu zonu un rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni.
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
  Grumbas mazinošs serums ar krēmveidīgu formulu.  Seruma sastāvā ir 74% burkānu sakņu (Daucus carota) ekstrakts. Uz Čedžudo salas audzētie burkāni ir bagāti ar A vitamīnu. Burkānu sastāvā esošais karotīns nodrošina pretnovecošanās iedarbību, kas palīdz saglabāt ādas tvirtumu un novērst šūnu bojājumus. Serumā ir 30 000 ppm Q-TINOL™ komplekss ar koenzīmu Q10 (ubihinonu-10) un retinolu. Koenzīms Q10 ir antioksidants, kas novērš ādas novecošanos, savukārt retinols ir A vitamīna paveids, kas mīkstina grumbas. Maigā grumbas izlīdzinošā esence. Uzklājiet sauļošanās krēmu, lietojot pa dienu! POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas. Lietojot no rīta, uzklājiet arī sauļošanās krēmu.
 23. Prece pievienota grozam
  Atsvaidzinošs un nelipīgs serums ādas mirdzumam.  Seruma sastāvā ir 82% Brazīlijas zaļā propolisa ekstrakts – dabīga sastāvdaļa, kas iemieso Brazīlijas neskartās dabas spēku un nodod to jūsu ādai. Tāpat serumā ir lielāks dabīgo antibiotiku daudzums – artepilīns C, salīdzinot ar parasto propolisu, nodrošina spēcīgāku antibakteriālo un antioksidējošo iedarbību. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.  
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
  Atjaunojošs serums maigākai un gludākai ādas tekstūrai.  Seruma sastāvā ir 90% Lactobacillus fermenti, kas atdzīvina un mīkstina raupju un sausu ādu, kā arī atjauno ādas dabisko mirdzumu un padara ādas toni gaišāku. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 26. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs un nomierinošs serums jutīgai ādai. Seruma sastāvā ir 79% lakricas saknes (Glycyrrhiza glabra) ekstrakts, kas nomierina ādas apsārtumu. Samazina rētu redzamību, kā arī izlīdzina ādas toni. Tāpat seruma sastāvā ir 30 000 ppm CALMZULEN™ komplekss, kas izgatavots no gvaiazulēna un kumelīšu ziedu (Matricaria chamomilla) ekstrakta. Gvaiazulēnu lieto apdegumu un brūču dzīšanas procesu paātrināšanai. Kumelīšu ziedu ekstrakts nomierina un mitrina jutīgu un apsārtušu ādu. Klīniski pārbaudīta nomierinošā iedarbība: samazina ādas apsārtumu, tūlītēji atvēsina un nomierina kairinājumu, ko rada sejas aizsargmaska. Serumam piemīt nomierinoša un mitrinoša iedarbība jutīgai ādai. Produkts piemērots arī jutīgai ādai; nekomedogēns. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi.
 27. Prece pievienota grozam
  Mitrinošs serums ādai. Sastāvā esošais 70% Ginkgo biloba lapu ūdens, kas iegūts no korejiešu divdaivu ginka lapām, nodrošina spēcīgu mitrinošo efektu. Tāpat serums samazina ādas mitruma zudumu, palīdzot saglabāt ādas barjerfunkciju. Seruma sastāvā ir 10 000 pm H-SOAK IT UP™ komplekss ar 8 hialuronskābēm – zemas, vidējas un augstas molekulārās masas hialuronskābes, lai bagātīgi mitrinātu ādu gan no iekšpuses, gan no ārpuses! Serums absorbē ūdens daudzumu, kas ir 1000 reižu lielāks par tā masu, ieskaitot ūdeni no gaisa, lai mitrinātu pat ādas dziļākos slāņus. Tas palīdz atslābināt saspringtu un taukainu ādu, kam trūkst mitrināšanas. Klīniski pārbaudīta trīskāršā mitrināšana (ārējo un iekšējo ādas slāņu mitrināšana aptur transepidermālo ūdens zudumu) ar 100 stundu iedarbību. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.
 28. Prece pievienota grozam
  Serums gaišākai un tīrākai ādai.  Tā sastāvā ir 80% zaļo tomātu ekstrakts, kas padara ādu gaišāku. Nenogatavinātie tomāti nomāc melanīna veidošanos, tādā veidā padarot jūsu ādas toni gaišāku. Tāpat zaļajos tomātos ir vairāk tomatidīna nekā sarkanajos tomātos, kas veicina antioksidējošo un antibakteriālo iedarbību. Serums satur tīru C vitamīnu, kas arī padara ādas toni gaišāku, kā arī C vitamīna atvasinājumus, kas nodrošina stabilu un efektīvu antioksidāciju. Saudzīgā esence ar C vitamīnu ir lieliski piemērota lietošanai gan dienā, gan naktī. Uzklājiet sauļošanās krēmu, lietojot pa dienu! Klīniski pārbaudīta ādas plankumu un melasmas kontrole, kā arī ādas tonusa uzlabojošā iedarbība. Produkts piemērots arī jutīgai ādai; nekomedogēns. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas. Lietojot no rīta, uzklājiet arī sauļošanās aakrēmu.
 29. Prece pievienota grozam
  Viegls atsvaidzinošs un poras samazinošs serums.  Seruma sastāvā esošais 90% Houttuynia cordata ekstrakts ar lielisku antibakteriālo un pretiekaisuma iedarbību palīdz attīrīt un samazināt poras. Turklāt to bieži izmanto piņņu un atopiskā dermatīta gadījumos, kad nepieciešama īpaša antibakteriāla un attīroša iedarbība. Serums satur AHA (citronskābi), kas attīra ādas virsmu no atmirušajām šūnām, savukārt BHA (salicilskābe) attīra no atmirušās ādas dziļi poru iekšpusē. Šī ikdienas poru kopšanas esence attīra no atmirušās ādas gan no iekšpuses, gan ārpuses ar nelielu daudzumu AHA un BHA. Klīniski pārbaudīts poru samazinošs efekts. Samazina poru lielumu, skaitu un dziļumu. Nekomedogēns. POWER EFFECT 100™ tehnoloģija: Power 10 formulas aktīvo sastāvdaļu 100 stundu ekstrakcijas metode – 72 stundu ultraskaņas ekstrakcija un 28 stundu uzglabāšana zemā temperatūrā. Šī metode ļauj saglabāt aktīvās sastāvdaļas pēc iespējas svaigākas, palielinot to labvēlīgo ietekmi. Paņemiet 2–3 pilienus uz plaukstas un maigi uzklājiet uz sejas un kakla, līdz pilnībā uzsūcas.  
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
  Šajā pārsteiguma dāvanu komplektā ir atlasīti 4 iecienītu K-Beauty zīmolu vislabāk pārdotie produkti: MISSHA, It'S SKIN, STAY Well un Too Cool For School.

36 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā