Kāju kopšana

Produkti 1-60 no 95

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
  SANA apavu dezodoranta aerosols. Speciāli izstrādāts dezodorēšanai, dezinfekcijai, mazāk ventilētu vai ciešu apavu dezinfekcijai. Regulāri lietojot, efektīvi samazina baktēriju un sēnīšu radīto nepatīkamo aromātu. Ieteicams cilvēkiem, kuri lieto aizsargapavus, sportistiem vai tiem, kas iesaistās āra aktivitātēs. Lietošana: Izsmidziniet no 20 cm uz vēlamo vietu un ļaujiet nožūt. Lietojiet vienu vai divas reizes dienā.
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
  Pēdu pīlinga maska, ko nēsā un novelk tāpat kā zeķes, padara pēdas maigas kā zīdainim. To var valkāt tāpat kā zeķes, kas izgatavotas vidējam pēdas izmēram, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma. Nav jāuztraucas par novilkšanos, jo tās ir nofiksēts ar uzlīmi. Mitrina kājas, kas ātri kļūst sausas, nodrošinot ilgstošu, gludu un elastīgu ādas struktūru. Īpašības: eksfoliē, baro, mazina pēdu smaku Tekstūra: Zeķu formas pēdu maska, kas satur pīlinga sastāvdaļas 1. Izņemiet pēdas loksni no maisiņa, nogrieziet to pa griešanas līniju un valkājiet to uz abām sausām pēdām. 2. Izmantojiet komplektā iekļauto uzlīmi, lai piestiprinātu loksnes potītes daļu. 3. Pēc ~ stundas vai pusotras stundas valkāšanas novelciet to un kārtīgi nomazgājiet pēdas remdenā ūdenī. 4. Pēc 4~10 lietošanas dienām atmirušās ādas šūnas tiks dabiski eksfoliētas un pēdas kļūs maigas. Ieteicams lietot reizi mēnesī. Eksfoliācijas periods vai iedarbība var atšķirties atkarībā no cilvēka ādas un pēdu stāvokļa. Neplēsiet pārāk stipri, kamēr tā lobās nost, bet pagaidiet, līdz atmirušās ādas šūnas tiek eksfoliētas. NB! Nav ieteicams bērniem vai grūtniecēm, cilvēkiem ar sportistu pēdām, ekzēmu un dermatītu un jutīgu ādu.
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
  SANA sviedriai iedarbojas deodorants kā unikāls un ekskluzīvs līdzeklis jūsu kāju kopšanai ar antibakteriālu iedarbību, kas samazina sviedru izdalīšanos un novērš nepatīkamus smakas. Regulāra lietošana palīdz novērst smaku atgriešanos un saglabā kājas svaigas. Lietošana: izsmidziniet produktu no attāluma 20 cm uz kājām un ļaujiet tam izžūt. Lietojiet vienu vai divas reizes dienā.
 26. Prece pievienota grozam
  SANA apavu aromāta kontroles aerosols Tas dezodorē, aromatizē un saglabā apavus svaigus. Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet! Izsmidziniet apavu iekšpusi. Apavus uzvelciet tikai tad, kad tie ir pilnībā izžuvuši. Pārtrauciet produkta lietošanu, ja rodas nieze vai kāds cits simptoms!
 27. Prece pievienota grozam
  The feet are an important part of your overall health and wellness. Often referred to as the second heart, they help circulate fluids back up into the body, which can be inhibited by factors such as lack of sleep, these Detoxifying Foot Pads work to restore this balance. Directions: For best results, apply to clean, dry feet. Remove pads from the pouch and peel from paper. Apply the adhesive side of the pad to the bottom arch of each foot. Press the pad firmly onto the skin to ensure a secure fit and wear socks. Wear while sleeping, then remove and discard. Pads are usually dark and moist upon removal. Do not exceed 10 hours of use. Wash and dry feet after. The key ingredient found in the foot pads is ‘Bamboo vinegar extract’. This extract has strong absorption ability which draws out impurities & toxins from your body via your feet. The foot pad works by absorbing the impurities drawn from your feet. When you use thefoot pads, the Bamboo vinegar extract will come intocontact with the moisture in your body. The pads then absorb the moisture, which leads to the colour change of the foot pads. Caution: For external use only. Adult use only. Keep out of reach of children. Do not walk while pads are applied. Pads may discolour sheets if in direct contact so wear socks during use. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease or illness. Please consult your doctor before use if you have any medical conditions. Pack Contains 5 pairs of Foot Pads
 28. Prece pievienota grozam
  Beauty Jar Flip Flop Foot Bath (60g)
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
  SANA aerosols bakteriālam pēdu iekaisumam mazina niezi un dedzinošu sajūtu. Kāju infekciju profilaksei, sportistiem un sabiedrisko baseinu lietotājiem. Tas samazina niezi starp pirkstiem un izliekto vietu apsārtumu. Tā sastāvā ir antibakteriāls līdzeklis, ādu atjaunojošs D-pantenols, atvēsinoša piparmētru eļļa un pretiekaisuma līdzeklis alfa-bisabolols. Lietošana: izsmidziniet līdzekli uz vēlamās vietas no 20 cm attāluma un ļaujiet tam nožūt. Lietojiet vienu vai divas reizes dienā. Pirms lietošanas labi sakratiet, turiet 12-15 cm attālumā no pēdas un vienmērīgi izsmidziniet.
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
  Vitawohl Foot Balm (100mL)
  Vitawohl Foot Balm (100mL)
  €1.95 €2.25
  -13%
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
  Diabēta slimniekiem izstrādātais Sana pēdu kopšanas krēms ir piemērots diabēta slimnieku roku un kāju problēmu ārstēšanai un iespējamo infekciju profilaksei, pateicoties tā vitamīnu (E un pro B5) un aktīvo augu (tējas koka eļļa, kumelīte, kliņģerīte) sastāvdaļām. Regulāra krēma lietošana var novērst jebkādu ādas mutāciju un vēlākas ādas komplikācijas, kas raksturīgas diabēta slimniekiem. Tā lietošana ikdienā var mazināt tulznas, ādas plaisas gan uz pēdām, gan papēžiem. Lietošana: Pēc izmērcēšanas iemasējiet krēmu pēdu virspuses un apakšpuses ādā. Var lietot vairākas reizes dienā. Nelietojiet uz iekaisušas ādas.
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam

Produkti 1-60 no 95

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā