Maskas un intensīvā kopšana

Produkti 1-60 no 466

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
  Olaplex No. 3 Hair Perfector (100mL)
  Olaplex No. 3 Hair Perfector (100mL)
  Rating:
  100%
  €22.46 €29.95
  -25%
 3. Prece pievienota grozam
  Estel Prima Blonde Silvery Mask (300mL)
  Estel Prima Blonde Silvery Mask (300mL)
  300mL
  €15.73 €18.50
  -15%
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
  Kallos Omega Hair Mask (275mL)
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
  Intense natural hair repair for damaged or overtreated hair. Packed with nature's goodness, bring damaged hair back from the brink with our intense natural hair treatment for overstyled or overtreated hair. Rescues dry, frizzy and damaged, overworked hair in need of intense moisturisation and repair. Luxurious Morrocan argan and almond scent. Black oat extract is shown to improve the structure of the hair surface making it easier to comb and boosting gloss. Meadowfoam oil helps to trap moisture in the hair shaft, rejuvenating hair for a healthy-looking mane. Rescues dry, frizzy and damaged, overworked hair in need of intense moisturisation and repair. Luxurious Morrocan argan and almond scent. Black oat extract is shown to improve the structure of the hair surface making it easier to comb and boosting gloss. Meadowfoam oil helps to trap moisture in the hair shaft, rejuvenating hair for a healthy-looking mane. Apply your mask after shampooing but before conditioning. Gently squeeze excess moisture from your mane. Section hair to ensure the product will be applied evenly to strands from root to tip. Place a generous scoop of product in one palm, and use the fingers of the other hand to comb it through hair, coating each strand. Leave on for 3-5 minutes, or up to 20 minutes for a more intense treatment. Rinse thoroughly and follow with your normal conditioner.
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
  Ingli Pai Hair Growth Oil (50mL)
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
  CHI Argan Oil Rejuvenating Mask (237mL)
  CHI Argan Oil Rejuvenating Mask (237mL)
  Rating:
  100%
  237mL
  €12.95 €16.95
  -24%
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
  Lador Keratin LPP Mask
  Lador Keratin LPP Mask
  Rating:
  93%
  2 veidi
  €7.16 - €16.61
  sale
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
  Kolagēna atjaunojošā maska palīdz atjaunot bojātus matus un piešķir tiem spēku, elastību un maigumu. Tā ir droša krāsošanai un dziļi baro sausus un bojātus matus. Piešķir matiem spīdumu, ierobežo sprogas un novērš galu šķelšanos. Zīdaini gludi mati jau pēc vienas lietošanas reizes! Nodrošina intensīvu mitrināšanu trausliem un vājiem matiem. Bagātināts ar makadāmijas riekstu eļļu, marulas eļļu un kolagēnu, lai atjaunotu bojātus matus, vienlaikus atjaunojot to spēku, elastību un mīkstumu. Ar barības vielām bagātā marulas eļļa dziļi baro vājos matus no saknēm līdz galiem. Krāsām nekaitīga formula kopj matus, piešķir tiem spīdumu, mazina sprogas un novērš matu šķelšanos. Kolagēns atjauno matu elastību, kas palīdz novērst lūšanu. Aizsargā pret karstumu. Uzklājiet uz tīriem, mitriem matiem. Izķemmējiet un atstājiet uz 3-5 minūtēm. Izskalojiet.
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
  Atklāj ikdienas vitamīnu devu serumā 10 reizes stiprākiem matiem no saknēm līdz matu galiņiem, saglabājot līdz pat 1000 matu mēnesī** Mūsu matu un galvas ādas stiprinošs serums ir bagātināts ar lieliskās sastāvdaļām: Sarkanā apelsīna ekstrakts, viens no augļiem ar visaugstāko vitamīnu koncentrāciju, lai stiprinātu matu šķiedru; C vitamīna atvasinājums un biotīna ekstrakts, lai stiprinātu matus no saknēm līdz galiem. Tas ir pierādīts! Mati kļūst redzami veselīgāki un stiprāki. *Iedarbojas pret lūšanas izraisītu matu izkrišanu **Lietojot 3 reizes nedēļā, saglabā līdz pat 1000 matu mēnesī, instrumentālais tests. Lietošana: Vienmērīgi ieklāj 4–5 pilienus galvas ādā un matos (mitros vai sausos). Iemasē ar pirkstu galiem. Ja nepieciešams, pievieno vairāk produkta. Ļauj nožūt un veido matus kā parasti. Var lietot katru dienu vai kā īpašas kopšanas līdzekli.
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
  Tahe Magic Spray Mask (125mL)
  Tahe Magic Spray Mask (125mL)
  125mL
  €5.48 €6.85
  -20%
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam
  Atjaunojoša maska "trīs vienā" bojātiem matiem ar 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Bagātināta ar papaijas ekstraktu. • Atjauno un intensīvi baro matus • Lieto kā kā balzamu, masku vai neskalojamu krēmu • Vegānisks* sastāvs • Bez silikona, dabiskai sajūtai matos • Uzmundrinošs papaijas aromāts Fructis Hair Food ir jaunā trīs vienā formāta matu maskas, kas uz 98% ir veidotas no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām. Bagātinātas ar superaugļu ekstraktiem un eļļām, tās acumirklī atšķetina un baro matus. Lieto kā: 1. Balzamu: uzklāj mitriem matiem, lai acumirklī atjaunotu un atšķetinātu matus. 2. Masku: uzklāj mitriem matiem, ļauj iedarboties 3 minūtes un rūpīgi izskalo. Mati ir intensīvi baroti. 3. Neskalojamu krēmu: ieklāj nelielu daudzumu mitros vai sausos matos visā garumā. Mati ir intensīvi baroti. *Nesatur dzīvnieku izcelsmes vai to atvasinājumu produktus.

Produkti 1-60 no 466

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā