Akcija

L'Oreal Paris -25%

01.07-31.07

Produkti 1-60 no 193

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
  "PROGRESĪVA ZINĀTNE AUGSTA SASTĀVDAĻU KONCENTRĀCIJA ‒ TRĪSKĀRŠA IEDARBĪBA PRET NOVECOŠANU 1. SAMAZINA GRUMBAS: Izstrādāts ar 3 % Pro-Xylane™ koncentrātu, kas iegūts septiņos izpētes gados un izslavēts ar spēcīgām pretgrumbu īpašībām. 2. UZLABO ĀDAS TVIRTUMU: Pro-XylaneTM palīdz tonizēt ādu un uzlabot tās tvirtumu. 3. IZLĪDZINA TONI: Bagātināts ar koncentrētu LHA (lipohidroksiskābi), kas spēcīgi un dziļi attīra ādu, pārveidojot tās virsmu, radot vienmērīgu sejas toni un struktūru. SPF 20 palīdz novērst jaunu pigmentācijas plankumu veidošanos." "ACĪMREDZAMI REZULTĀTI - 84 % sieviešu nekavējoties novēroja sejas ādas toņa uzlabošanos*. - Pēc četrām nedēļām grumbas ir mazinājušās (-11 %)**, āda ‒ atguvusi tvirtumu. Ādas tonis ir viendabīgāks (-30 %)***, bet ādas struktūra ‒ vienmērīgāka (-21 %)***. Ja iekļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalot ar ūdeni." DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS. PIEMĒROTS VISIEM ĀDAS TIPIEM, PAT JUTĪGAI ĀDAI *Pašnovērtējums 51 sievietei **Klīnisks novērtējums 32 sievietēm ***Klīnisks novērtējums 40 sievietēm
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
 21. Prece pievienota grozam
  TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS PRETGRUMBU KRĒMS CĪŅĀ PRET NOVECOŠANOS. TRĪSKĀRŠA IEDARBĪBA: 1. ĀDA TIEK PABAROTA* UN IR ELASTĪGĀKA.** 2. MAZĀK GRUMBU***. 3. SEJAS KONTŪRAS ŠKIET IZTEIKTĀKAS.* ACĪMREDZAMI REZULTĀTI: • 94% sieviešu āda šķiet pabarota, gludāka un jūtas komfortablāk*, ir par 36% elastīgāka**. • 83% sieviešu sejas kontūras šķiet izteiktākas*. TEKSTŪRA: Krēma vieglā, mitrinošā tekstūra viegli iesūcas āda un neatstāj taukainu sajūtu. SASTĀVDAĻAS: • Sastāvā esošais eļļu komplekss un floroglucinols ir zināmi pateicoties to īpaši barojošām īpašībām. LIETOŠANA: • Kārtīgi attīri sejas ādu ar sejas attīrīšanas līdzekli vai micelāro ūdeni. • Paņem mazu krēma daudzumu, ar rotējošām pirkstu kustībām izlīdzini to uz sejas ādas. • Neaizmirsti uzklāt krēmu arī uz kakla. PAPILDUS INFORMĀCIJA: Pēc 55 gadu vecuma āda zaudē barības vielas, tā var izskatīties sausa un grumbaina. Šis krēms ir īpaši izstrādāts nobriedušas ādas vajadzībām. PĀRBAUDĪTS DERMATOLOGU UZRAUDZĪBĀ Ražots: Vācijā * Pircēju pašnovērtējuma pētījums. **Klīnisks tests. ***Instrumentāls tests. Visi testi ietver produkta lietošanu 2 reizes dienā.
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
  Ādas novecošanās process nozīmē ne tikai to, ka grumbas kļūst izteiktākas. Tā pirmsākumos āda ir aizvien vairāk pakļauta mitruma zudumam tajā. Pēc tam tā sāk zaudēt elastību. Ādas novecošanās procesu arī pastiprina tumšo pigmentācijas plankumu parādīšanās. Iedvesmojoties no estētiskās medicīnas, L'Oréal Paris laboratorijās ir radīta jauna dienas krēma formula ar SPF 50, lai aizsargātu jūsu ādu un paildzinātu tās elastību. Tas ir bagātināts ar trīs veidu hialuronskābi:• Lielmolekulārā hialuronskābe: mitrina ādas virsmu• Mazmolekulārā hialuronskābe: palīdz atjaunot ādas tvirtumu un apjomu• Jaunā mikro-fillera hialuronskābe: 50 REIZES mazāka nekā lielmolekulārā hialuronskābe palīdz efektīvi samazināt grumbas, iekļūstot ādas dziļākos slāņos Klīniski pierādīts, ka tas samazina grumbiņas. Āda atgūst tvirtumu un elastību.Āda uzreiz jūtas mitrināta un saglabā mitrumu 48 stundas*. Pēc 4 nedēļām: āda ir atguvusi apjomu, grumbas ir samazinātas**: grumbas acu kaktiņos par 39%, pieres grumbas par 35% un deguna-mutes rievas par 35%. Krēma vieglais sastāvs ar SPF 50 [UVA un UVB aizsardzība] ilgstoši palīdz novērst fotonovecošanos un aizsargā ādas elastību. Neatstāj baltu slāni. Nav taukains. Piemērots visiem ādas tipiem. *Instrumentāls tests, 23 sievietēm. **Klīnisks novērtējums, 42 sievietes, 4 nedēļas.
 52. Prece pievienota grozam
 53. Prece pievienota grozam
  L'Oréal Paris Revitalift Filler Water-Cream nostiprinošs sejas krēms ir veidots uz ūdens bāzes un bagātināts ar divu veidu hialuronskābi – katras ādas kopšanas rutīnas pamatsastāvdaļu, kas fizioloģiski mūsu organismā ir jau kopš dzimšanas, taču pēc 25 gadu vecuma tās līmenis samazinās, tāpēc to nepieciešams papildināt. Krēma inovātīvās formulas sastāvā ir izmantota mikro-fillera hialuronskābe. Tā ir jauna, ātras iedarbības hialuronskābes paaudze: ir pierādīts, ka tā atjauno ādas tvirtumu tikai 1 stundas laikā. Krēms satur arī mazmolekulāro hialuronskābi, kas palīdz nostiprināt ādu un atjaunot tās apjomu, un 3 veidu keramīdus, kas palīdz nostiprināt ādas aizsargbarjeru, saglabājot tajā mitrumu. Formulā pievienotas arī kopjošās sastāvdaļas – niacinamīds un glicerīns, lai nodrošinātu ilgstošu ādas mitrināšanu. Krēms ir pildīts inovatīvā iepakojumā – izgatavots vakuuma tehnoloģijā, novēršot gaisa iekļūšanu produktā, nodrošinot higiēnisku dozēšanu un formulas svaigumu. Lai lietotu krēmu, vienkārši nospiediet vāciņu, un no trauciņa izplūdīs ideālais krēma daudzums vienai lietošanas reizei. Klīniski pierādīti, acīmredzami rezultāti: Uzreiz: āda ir intensīvi mitrināta (+52%*) un izskatās gludāka 2 nedēļu laikā: āda ir 3x vairāk piepildīta ar mitrumu**, grumbas samazinātas 100% sieviešu**. *Instrumentāls tests, 24 sievietes. **Klīnisks pētījums, 85 sievietes, 2 nedēļas. Uzklājiet vienu dozatora devu katru rītu un vakaru uz attīrītas sejas un kakla ādas.
 54. Prece pievienota grozam
 55. Prece pievienota grozam
 56. Prece pievienota grozam
 57. Prece pievienota grozam
 58. Prece pievienota grozam
 59. Prece pievienota grozam
 60. Prece pievienota grozam
  L’oreal revitalift laser pretgrumbu acu krēms pret novecošanos ar lāzera procedūras efektivitāti. Piemērots visiem ādas tipiem, tai skaitā jutīgai ādai.

Produkti 1-60 no 193

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā