Akcija

Maybelline New York -25%

01.06-30.06

52 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Prece pievienota grozam
 1. Prece pievienota grozam
  Vai tu sapņo par neticami garām skropstām? Iepazīsties ar skropstu tušu Lash Sensational Sky High Waterproof Black un baudi satriecošu efektu visas dienas garumā! Sky High Waterproof Black ir skropstu tuša, kas, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, pagarina skropstas un palielina to apjomu līdz pat 24 stundām*. Konusa formas birstīte viegli sasniedz katru skropstu. Formula ir bagātināta ar bambusa ekstraktu un bišu vasku, kas baro un kopj skropstas. Sasniedz zvaigznes ar skropstu tušu Sky High! (*patērētāju pašnovērtējuma tests)
 2. Prece pievienota grozam
 3. Prece pievienota grozam
 4. Prece pievienota grozam
 5. Prece pievienota grozam
 6. Prece pievienota grozam
 7. Prece pievienota grozam
 8. Prece pievienota grozam
 9. Prece pievienota grozam
 10. Prece pievienota grozam
  Vai tu sapņo par neticami garām skropstām? Iepazīsties ar skropstu tušu Lash Sensational Sky High Brown un baudi satriecošu efektu visas dienas garumā! Sky High Brown ir skropstu tuša, kas, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, pagarina skropstas un palielina to apjomu līdz pat 24 stundām*. Konusa formas birstīte viegli sasniedz katru skropstu. Brūna formula ir bagātināta ar bambusa ekstraktu un bišu vasku, kas baro un kopj skropstas. Sasniedz zvaigznes ar skropstu tušu Sky High! *patērētāju pašnovērtējuma tests Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklāj skropstu tušu no saknēm līdz skropstu galiem ar dinamisku zigzaga kustību, virzot birstīti uz augšu. Neļauj skropstām izžūt starp secīgu tušas slāņu uzklāšanu, lai iegūtu vēl labāku efektu.
 11. Prece pievienota grozam
 12. Prece pievienota grozam
 13. Prece pievienota grozam
 14. Prece pievienota grozam
 15. Prece pievienota grozam
 16. Prece pievienota grozam
  Vai tu sapņo par neticami garām skropstām? Iepazīsties ar skropstu tušu Lash Sensational Sky High un baudi satriecošu efektu visas dienas garumā! Skropstu tuša, kas, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, pagarina skropstas un palielina to apjomu līdz pat 24 stundām*. Konusa formas birstīte viegli aizsniedz katru skropstu. Formula ir bagātināta ar bambusa ekstraktu un bišu vasku, kas baro un kopj skropstas. Sasniedz zvaigznes ar skropstu tušu Sky High! (*patērētāju pašnovērtējuma tests)
 17. Prece pievienota grozam
 18. Prece pievienota grozam
  Sensational skropstu tuša pārklāj visas tavas skropstas un piešķir tām vēdekļa efektu. Tu neticēsi, cik daudz skropstu tev patiesībā ir! Birstīte apkļauj tavu skropstu līniju un, pateicoties 6 dažādiem sariņu veidiem, gan īsās, gan garās skropstas tiek noklātas no saknēm līdz pat galiņiem.
 19. Prece pievienota grozam
 20. Prece pievienota grozam
  Iepazīsti Sky High Tonted Primer — melno skropstu tušas bāzi skropstu pagarināšanai* un kopšanai. 90% pircēju atzīmēja izteiktu skropstu pagarinājumu, vienlaikus uzklājot bāzi un skropstu tušu**. Formula, kas bagātināta ar keramīdiem un vitamīnu B5, rūpējas par skropstu stāvokli. Rezultāts ir redzams pēc 4 nedēļu ikdienas lietošanas. Elastīgā konusa formas birstīte viegli aizsniedz katru skropstu, ļaujot vienmērīgi uzklāt tušu un panākt skropstu apjoma efektu, neveidojot tušas kamoliņus. Rezultāts: līdz pat 1,5 reizēm lielāks skropstu apjoms, izmantojot bāzi un skropstu tušu. * Lietojot bāzi kopā ar Sky High Very Black skropstu tušu. **Patērētāju tests Uzklāj skropstu tušas bāzi no skropstu saknēm līdz galiem ar dinamiskām kustībām, virzot birstīti uz augšu. Pēc tam uzklāj Sky High Very Black skropstu tušu, lai iegūtu vēl labāku palielināta apjoma un skropstu pagarināšanas efektu.
 21. Prece pievienota grozam
 22. Prece pievienota grozam
 23. Prece pievienota grozam
 24. Prece pievienota grozam
 25. Prece pievienota grozam
 26. Prece pievienota grozam
 27. Prece pievienota grozam
 28. Prece pievienota grozam
  The Falsies Surreal no Maybelline New York ir novatoriska skropstu tuša, kas paceļ skropstas citā dimensijā. Skropstu tuša palielina skropstu apjomu līdz pat 10 reizēm. Ar barojošām eļļām bagātinātā formula padara skropstas garākas un apjomīgākas, nodrošinot komfortablu klājumu. Pateicoties šķiedrām sastāvā, tuša padara skropstas līdz par 3mm* garākas, turklāt spirālveida sariņu birstīte aizsniedz pat īsākās skropstas. Tuša ir ilgnoturīga, neizsmērējas, nedrūp un neizbalē līdz pat 24 stundām*. Vegāniska formula bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. *Patērētāju tests
 29. Prece pievienota grozam
 30. Prece pievienota grozam
 31. Prece pievienota grozam
 32. Prece pievienota grozam
 33. Prece pievienota grozam
 34. Prece pievienota grozam
 35. Prece pievienota grozam
 36. Prece pievienota grozam
 37. Prece pievienota grozam
 38. Prece pievienota grozam
 39. Prece pievienota grozam
 40. Prece pievienota grozam
  Superlock Brow Glue ir caurspīdīgs uzacu veidošanas gels, kas izstrādāts tā, lai turētos līdz 24h*. Izturīgs pret sviedriem un izsmērēšanos, tas ir ideāli piemērots aktīvam dzīvesveidam. Neatstāj baltus atlikumus. Vieglā un caurspīdīgā gela formula ļauj to lietot vienu pašu, kā arī kopā ar ikdienas uzacu kopšanas produktiem, piemēram, Express Brow Ultra Slim zīmuli, ar kuru var iekrāsot uzacu tukšās vietas. Nelipīgais gels nodrošina komfortablu klājumu, kas saglabājas visas dienas garumā. Bet tas vēl nav viss – Superlock Brow Glue ir pieejams ar precīzu birstīti, kas ļauj viegli ieveidot un nofiksēt uzacis vēlamajā formā. Atklājiet perfekti ieveidotu uzacu noslēpumu ar Superlock Brow Glue – obligāto produktu, lai iegūtu ideālu, mūsdienu tendencēm atbilstošu izskatu! *ekspertu vērtējums
 41. Prece pievienota grozam
 42. Prece pievienota grozam
 43. Prece pievienota grozam
 44. Prece pievienota grozam
 45. Prece pievienota grozam
 46. Prece pievienota grozam
 47. Prece pievienota grozam
 48. Prece pievienota grozam
 49. Prece pievienota grozam
 50. Prece pievienota grozam
 51. Prece pievienota grozam
 52. Prece pievienota grozam

52 Produkti

lapā
Iestatīt dilstošā secībā